Stalo žaidimai suartina šeimą

stalo žaidimaiŽiniasklaidoje kartas nuo karto pasirodo pranešimų, jog tėvai per mažai dėmesio skiria savo vaikams, per mažai su jais kalbasi. Darbų rūpesčius įveikti besistengiantys mamos ir tėčiai dievagojasi pavargę nuo rutinos, skundžiasi laiko trūkumu. Ir vis dėlto jie sutinka, kad laikas, praleistas su šeima, – geriausias. Teigia ir tai, kad puikus laisvalaikio praleidimo būdas yra stalo žaidimai.

Kas?

Į klausimą, kas yra stalo žaidimai, daugelis atsakytų, jog tai vaikų užsiėmimas. Vis dėlto rinkoje gausu ir tokių žaidimų, kurie skirti mažiesiems, ir tokių, kurie džiugina visą šeimą, ir skirtų suaugusiems. Žodžiu, apie stalo žaidimus galima kalbėti kaip apie plataus masto reiškinį.

Kodėl?

Klausiate, kas lėmė populiarumą? Priežasčių daug. Kalbant apie tai, kas skirta suaugusiems, būtų galima minėti azartą, netgi flirtą. Tačiau šiame straipsnyje mes orientuojamės į visai šeimai tinkančias laisvalaikio priemones. Pastarosios populiarios dėl skleidžiamos optimistinės atmosferos. Nesvarbu, ar žaistumėte šaškėmis, ar stengtumėtės praturtėti „Monopolio“ pasaulyje, kiekvienas ėjimas – tai malonus bendravimas.

Kaip?

Kaip stalo žaidimus žaisti, nėra universalaus atsakymo, nes visi jie skirtingi (pvz., „Monopolio“ ir šaškių specifika tikrai nevienoda. Žinoma, reikėtų pasakyti, kad svarbu sąžiningumas.

Kur?

Kur stalo žaidimai parduodami? Ir internete, ir fizinėse parduotuvėse. Ir ten, kur siūlomi tik žaislai, ir prekybos centruose.

Kur galima žaisti? Namie, sode… Visus reikmenis patogiai susidėjus galima ir keliauti, tad per atostogas kitame mieste nenuobodžiausite.

Kada?

Kada žaisti, nuspręsite jūs ir jūsų vaikai. Na, o kalbant apie mažųjų amžių, reikia pasidomėti rekomendacijomis, kelerių metų vaikams konkretus stalo žaidimas skirtas.

Šeima

O svarbiausia, kad įvairūs stalo žaidimai suartina šeimą. Jie patinka ir mažiems, ir dideliems. Tėvai gali pasidžiaugti savaitgaliu, o vaikai – tėvų dėmesiu. Dar vienas reikšmingas punktas – protinis lavinimas. Tai priežastys, dėl kurių domino ar šachmatai dedami į pirkinių krepšelį.

Zynga laikinai sustabdė augalų nuvytimą dėl uragano JAV

Labai įdomus faktas socialinių žaidimų pasaulyje. Tokių žaidimų lyderę Zynga šiandien laikinai atšaukė augalų nuvytimo fonkciją savo socialinio ūkio žaidime Farmville2. Pasirodė toks užrašas:

We have temporarily disabled wither to accommodate those that are being impacted by Hurricane Sandy. Zynga’s thoughts and best wishes are with everyone who has been affected by this storm.

Zynga rūpinasi savo žaidėjais, papuolusiais į bėdą ir negalinčiais nuimti savo užaugusio derliaus, todėl kurį laiką javai ir baklažanai žydės netrukdomi, o ne nuvys. Labai pagirtina taktika. Dar galėtų pradėti rinkti aukas nukentėjusiems, kaip dare seniau su ne vienu labdaros fondu.

Kad ir kaip būtų keista, bet ši kompanija vis dar užima lyderiaujančias pozicijas ne tik faktiškai, bet ir iš moralinės pusės, nors rezultatai nėra tokie džiuginantys.

Primenu, kad JAV siaučia uraganas Sandy, kuris siaubia visa rytinę pakrantę. Dešimtys žmonių žuvo, milijonai liko be namų, sugriauti maži miesteliai, o didžiuosiuose miestuose – chaosas. Uždarytos elektrinės, tad milijonai liko be elektros ir patogumų.

Legalus mokamas softas ir žaidimai už 0$ (NEMOKAMAI)

Torrentai darosi pavojingi. Atsisiuntei mokamą programą su nulaužiamuoju kodu, ir beldžiasi pas tave į duris kiber-policija su autorinių teisių agentūra. Dėl to pradėjau ieškoti naujų būdų, kaip gauti legalaus, bet vis dar nemokamo softo. Radau išeitį – GiveAwayOfTheDay.com.

Viskas vyksta tokiu principu. Kas 24 valandas jie įmeta specialų pasiūlymą su mokama programine įranga ož 0 dolerių. Instaliuoji, tada specialus skriptas sutikrina, ar pakanka laiko ir užregistruoja, kaip legaliai naudojamą. Viskas vyksta automatiškai, tad jokių registrų keisti nereikia – instaliuoji kaip paprastą programą.

Giveawayoftheday.com Microsoft Office ar Photoshop tikrai nedalina. Tai nedidelės programos, kurios nėra labai žinomos, bet nori įgauti šiek tiek daugiau vartotojų, nei jų ateis iš Download.com 47 vietos savoje kategorijoje ir su 3,5 žvaigždučių reitingu. Jos tikrai nėra pirmo ryškumo, tačiau kartais įmetama gana naudingų. Dėl to reikia visada stebėti, kokie yra pasiūlymai.

Kitas momentas yra dukterinis puslapis game.giveawayoftheday.com, kuris dalina legalius žaidimus. Jie irgi nėra labai nauji ir kieti, tačiau laikui užmušti vietoj kortų ar minų tikrai tiks.

Kad nuolatos žinotumėte, kas ir kaip siūloma, rekomenduoju „palaikinti“ jų Facebook puslapį, tai tiksliai viską matysite ir galėsite nuspręsti – siųstis tą nemokamą programą ar ne… Peluose yra grūdų, tik reikia juos mokėti atsirinkti…