Samsung Smart TV apžvalga lietuviškai

Na va, galiu pasidžiaugti – su kolega padarėm pirmą Samsung Smart TV apžvalgą lietuviškai. Ne ne unboxing video, o tikrą apžvalgą, kuri turėjo tam tikrų tikslų.

IT rinkoje tokių video yra begalybė, bet visi jie jie susako tik pagrindinius funkcionalumo momentus ir tiek. Tai galima pasiskaityti kiekviename aprašyme, tačiau ar kur nors matėte, kaip realiai per USB paleidžiamas filmas arba per DLNA surandamas ir paleidžiamas 10 GB dydžio video? Ką galima padaryti su Smart TV funkcijomis? Deja, tokios informacijos buvo gana mažai.

Taigi, pristatau savo pirmąjį blyną Samsung UE32ES6100 Smart TV (3D) apžvalgą

Šis video buvo nufilmuotas nedidelėje AlphaShop.lt parduotuvėje. Filmuota su Canon fotoaparatu. Filmuotojas – žymus Gigapikselinių ir panoraminių nuotraukų fotografas Aleksandras Reznik. Video gavosi ilgas, bet mes juk dar tik mokomės. Tikiuosi, kad tai pirmas, bet ne paskutinis apžvalginis video. Lietuvai reikia kokybiško video turinio. Nesu labai išvaizdus, ar balsas užburiantis, tačiau galiu pristatyti televizorių.

Darau video iš nuotraukų su PhotoPeach

Nors Picasa ir valdo, bet kartais pasinaudoju internetiniais įrankiais, norėdamas sukurti kažką nestandartinio ir netradicinio. Taigi, išbandžiau PhotoPeach varikliuką. Visai paprastas ir neblogas.

Štai rezultatas:

Atostogos Egipte Spiralės forma

Atostogos Egipte paprastai

Viskas atrodo puikiai ir lengvai, nes kiekvienai fotkei galima uždėti komentarą, o taip pat ir nureguliuoti jo vietą bei rodymo greitį.

Tiesa, parsisiųsti video neina, jei nesusimoki 3 dolerių už mėnesio narystę. Verslas yra verslas – debesies technologija skaitosi šis nedidelis įrankis, o debesį reikia išlaikyti…