Naujagimio kraitelis – mamų ir tėčių galvosūkis

naujagimio kraitelis

Vis kalbama ir rašoma apie vaikų auklėjimą. Tačiau turbūt daugiau klausimų kyla dar prieš kūdikio gimimą. Viena aktualių temų tampa naujagimio kraitelis.

Ruošiantis kūdikio atėjimui į pasaulį, ieškoma naujagimio kraitelio. Ne šiaip dairomasi… Ilgai galvojama, svarstoma, lyginamos skirtingos prekės. Tik vertėtų paklausyti specialistų, patariančių neprisipirkti per daug. Kaip čia taip… Pirkti, bet neprisipirkti? Na, kartais iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad reikėtų tūkstančio daiktų, bet paskui suprantama, kad pakanka ir tris kartus mažiau (neskaičiavome, kiek daiktų sudaro kraitelį, čia tik pavyzdys).

Naujagimio kraitelis yra mamų ir tėčių galvosūkis. Nepakanka žinoti, kaip auklėti vaikus ar kokią lovytę išrinkti. Naujagimio kraitelio rinkimas priverčia prisiminti mokyklinę matematiką. Ne tik todėl, kad domimasi, kiek reikmenų įeina į tą kraitelį, bet ir todėl, kad tenka skaičiuoti. Ką skaičiuoti? Pinigus. Matematika elementari: uždirbant penkis šimtus, nepavyks išleisti šešių.

Nebandome įteigti, kad naujagimiams skirtų reikmenų kainos didžiulės. Ir nesakome, kad jos ypač mažos. Čia jau priklauso nuo įvairių veiksnių. Pripažįstama, kad naujagimio kraitelis vertas dėmesio ir internete. Juk internetinės parduotuvės įvardijamos kaip galimybė sutaupyti. Patarimas paprastas: nesirinkti tokios parduotuvės, kuri primena balaganą. Kitaip tariant, reikėtų pirkti patikimą produkciją iš patikimų prekybos vietų.

Kai randama gerų prekių patraukliomis kainomis, kyla noras įsigyti visko kuo daugiau. Čia neprošal prisiminti, kad vaikai auga. Jei iššluojama pusė parduotuvės, tai tikėtina, kad pavyks panaudoti tik dalį drabužėlių. Kiti greitai taps per maži. Kaip ir bet kur kitur, taip ir čia galioja tradiciniai pirkimo įpročiai. Ne vieną kartą ką nors įsigyjame spontaniškai, ar ne? Kūdikiui reikia gana daug daiktų, bet ne pusės parduotuvės.

Bene labiausiai tiktų žodis „racionalumas“, reiškiantis protingumą, pagrįstumą, apgalvotai priimamus sprendimus. Bet vėlgi – niekas neliepia tiek „suracionalėti“, kad kūdikio auginimas primintų skūpumą.

Kaip išsirinkti tai, ko išties reikės? Naujagimio kraitelio sąrašą pavyksta aptikti naršant internete. Pateikiami ne tik tie daiktai, kurie būtini kūdikiui, bet ir tie, kurie reikalingi nėščiosioms (liemenėlės maitinimui ir kt.).

Kita vertus, net ir tada, kai prieš akis yra sąrašas, atsiranda papildomų klausimų. Būsimos mamos dalyvauja diskusijose, komentuoja po įrašais. Norisi kuo daugiau užtikrintumo.

Tai vieni iš pirmųjų etapų. Laikui bėgant galvosūkių pasitaiko vis kitokių. Ir veikiausiai žinote frazę, kad svetimi vaikai greičiau auga. Apsilankai svečiuose po metų – ir vaikas paaugęs. Apsilankai dar po metų – žiūrėk, jau į mokyklą eina. Iš šalies viskas lyg ir lengva, ramu. O iš tikro nuolat rūpinamasi, stengiamasi suteikti viską, kas geriausia. Turbūt nesuklysime pasakę, kad rūpestis prasideda žymiai anksčiau – ne tada, kai ant rankų sūpuojamas naujagimis ir ne tada, kai vaikui treji ar septyneri. Vaikinai ir merginos draugaudami vis pasišneka, koks vardas tiktų berniukui, koks mergaitei. Kai santykiai rimti ir kai jaučiamasi pasiruošus, mąstoma apie naują gyvybę.

Mąstoma, tai mąstoma, bet visko į priekį nesuplanuosi, nebent apsilankysi kokiame būrimo salone. Visgi ir ateities nuspėjimas sunkiai supaisomas dalykas.

Tai tokie reikalai. Naujagimio kraitelis skatina kalbėti ne tik apie rūpinimąsi kūdikiu. Viskas susiję: planavimas, gimdymas, tolesni etapai…

 

 

Dantų balinimas kapomis – viena iš alternatyvių siekiant pagrąžinti šypseną

oralgen nupearl dantų balinimo rinkinys klipshop.ltDantų balinimas, žvelgiant iš įvairių aspektų, vertinamas nevienareikšmiai. Viena vertus, balti dantys –  akcentas, neabejotinai traukiantis akį ir žmogui, galinčiam pasigirti tokiu turtu, uždedantis „pliusiuką“. Tačiau, kalbant iš medicininės pusės, kyla abejonių, ar tokia akinamai balta šypsena nepasiekiama rizikuojant dantų sveikatos kaina (juk bet koks būdas balininti dantis yra intervenciją į įprastą danties „gyvenimą“. Specialistai nuramina: tiek dantų balinimas kapomis, tiek kiti dantų balinimo būdai, parenkami atsižvelgiant į jų tinkamumą konkrečiu atveju bei atliekami vadovaujantis naudojamos balinamosios priemonės instrukcija, nėra žalingi. Tas pats galioja ir tada, kai atliekamas dantų balinimas namuose. Minėtos balinimo kapos – vienas iš galimų variantų.

Sudomino balinimas kapomis: nuo ko pradėti?

Jaučiate diskomfortą kalbėdami su kitu žmogumi ir manote, jog balti dantys padėtų pamiršti visus kompleksus? Prieš pradėdami domėtis, kaip atliekamas dantų balinimas namų sąlygomis, kiek kainuoja dantų balinimas ar kur parduodamas dantų balinimo rinkinys, užsiregistruokite pas savo odontologą. Taip, žinome, jus domina balti dantys namų sąlygomis, tačiau specialisto konsultacija prieš procedūrą yra būtina. Pastarasis, įvertinęs jūsų dantų (dantų balinimas esant dantų ar dantenų ligoms negalimas) ir bendrą sveikatos (alergijos balinamajai medžiagai, virškinimo sistemos ligos, nėštumas – rizikos veiksniai) būklę, pateiks išvadas, ar balinti dantis rekomenduojama. Svarbu žinoti, jog plombos, vainikėliai ar dantų implantai yra atsparūs balinamojo produkto veikliajai medžiagai, tad įprasti būdai kaip išsibalinti dantis nėra veiksmingi – teiraukitės odontologo kitų galimų alternatyvų.

Burnos higiena turėtų tapti tokiu pat įpročiu kaip reguliarus dantų valymas, o, nusprendus balintis dantis namuose – tai tiesiog privaloma. Jokie dantų balinimo būdai nebus efektyvūs, jei bus naudojami ant apnašomis ir akmenimis apaugusių dantų.

Kaip atliekamas dantų balinimas kapomis?

  • odontologas, paėmęs dantų antspaudus (parduodamos ir universalios balinimo kapos, tačiau pastarosios yra kur kas mažiau efektyvios), pagamina dantų kapas;
  • pacientas supažindinamas, kaip turi būti atliekamas dantų balinimas kapomis namuose;
  • dantų kapos pripildomos balinamosios medžiagos karbamido peroksido;
  • kruopščiai išvalomi dantys bei tarpdančiai, uždedamos balinimo kapos;
  • prispaudus kapas ir ant dantų patekus balinamojo gelio pertekliaus – nuvalykite šį dantų šepetėliu ir kruopščiai išskalaukite burną;
  • dantų balinimo kapos per parą turėtų būti laikomos po 2-4 valandas. Tačiau, žinant, jog dantų balinimas namuose neretai pasirenkamas laiko taupymo sumetimais, dažnas kapas užsideda prieš einant miegoti – dantų balinimas vyksta netrukdant dienotvarkės ir nesukeliant kitų nepatogumų;
  • dantų balinimas kapomis gali būti atliekamas iki 14 dienų, tačiau kursą, atsižvelgiant į pasiektą rezultatą, galima nutraukti ir anksčiau.

Koks galimas šalutinis dantų balinimo kapomis poveikis?

Jei prieš tai konsultavotės su odontologu ir laikėtės instrukcijų, kaip teisingai balinti dantis, problemų kilti neturėtų. Visgi kartais pastebima, jog dantų balinimas kapomis sukelia dantų jautrumą. Tokiu atveju rekomenduojama balinimą nutraukti ir kreiptis pas odontologą.

 

 

 

Skaisčiai balta šypsena – tikra siekiamybė

dantų balinimasKiekvienas, besirūpinantis savo sveikatos būkle, paprastai neapleidžia ir dantų. Nuolat tikrinamasi, ar dantys sveiki, ar jų nepažeidė ėduonis ar kariesas, ar visi dantys yra tiesūs. Tačiau sveikata ir grožis priklauso ne tik nuo dantų būklės ar jų tiesumo – jūsų šypsenos spalva taip pat labai svarbi, todėl dantų balinimas – ypač aktuali procedūra tiems, kurių šypsenų atspalvis nedžiugina.

Populiarėjanti procedūra

Veikiausiai pastebėjote, jog dantų balinimo procedūra sparčiai populiarėja: ją renkasi vis didesnė dalis šalies ir pasaulio gyventojų. Neretai į dantų balinimo specialistus kreipiasi senyvo amžiaus žmonės, kurių dantų spalva pakito bėgant metams. Tačiau geltoni dantys – anaiptol nėra tik senjorų problema. Pašviesinti dantis ir pakeisti jų atspalvį renkasi ir žmonės, kurių dantis pažeidė dažantys maisto produktai, pavyzdžiui, kava, arbata, kai kurie gazuoti gėrimai, tabakas ar raudonasis vynas. Nors šių maisto produktų vartojimo patariama vengti, neretai nepavyksta laikytis tokių draudimų. Be to, ankstesni uždegimai bei jų gydymo pasekmės taip pat gali būti spalvinių dantų pokyčių priežastimi. Žinoma, dantų spalva gali būti ir paveldimas bruožas. Kaip tik todėl dantų šviesinimo procedūra vis populiarėja, o dantų balinimas kaina nėra esminis aspektas – pinigai, išleisti jūsų sveikatos ir savijautos gerinimui gali būti laikomi bene sėkmingiausia investicija.

Ar galima dantis balinti namuose?

Ne paslaptis, jog vizitai dantų gydytojų, kad ir kokie patikimi jie bebūtų, kabinetuose neretai kelia stresą, nes bijome patirti skausmą. Kaip tik todėl daugumą žmonių, norinčių baltesnės šypsenos, nudžiugina galimybė balinimo procedūrą atlikti patiems tiesiog nuosavuose namuose. Dantų balinimas juostelėmis – vienas populiariausių balinimo namuose būdų. Tai paprastas ir efektyvus, o svarbiausia – saugus būdas balinti dantis. Pakanka užklijuoti balinimo juosteles tiesiog ant dantų paviršiaus ir laikyti jas nurodytą laiką. Ši procedūra kartojama tam tikrą laiką – jis priklauso nuo pasirinktos baltinimo juostelių rūšies. Skubėdami į vakarėlį ir norėdami baltesnės šypsenos nuotraukose, rinksitės dviejų valandų baltinimo juosteles, o norėdami ryškesnių ir ilgiau išliekančių balinimo rezultatų, veikiausiai naudosite ilgalaikes balinimo juosteles. Jautrūs dantys nėra kliūtis balinimo procedūras atlikti tiesiog namuose – viskas priklauso nuo jūsų pasirinktų juostelių kokybės ir nurodymų laikymosi.

Jei norite balinimą patikėti profesionalams

Tiesa, paprastesnis ir, ko gero, dar efektyvesnis būdas balinti dantis – patikėti šią procedūrą patikimiems specialistams. Dantų balinimas kapomis – tai balinimo būdas, paprastai trunkantis maždaug vieną ar dvi savaites. Pagaminamos paciento dantų formą atspindinčios kapos su specialiu peroksidu. Kapos duodamos pacientui ir šis jas nešioja keletą valandų per dieną, kol pasiekiamas norimas rezultatas. Galimas ir dantų balinimas lazeriu. Tokia procedūra geriausia tinka nemėgstantiems laukti, nes pastebimas rezultatas pasiekiamas jau po vienos procedūros. Naudojamas stipresnės koncentracijos balinamasis gelis, kuris yra sveikas ir nepažeidžia dantų.

Ar balinimas gali būti skausmingas?

Paprastai šypsenos balinimas nėra skausminga procedūra. Tačiau po balinimo procedūros gali būti pastebimas šioks toks šalutinis poveikis, dažniausiai – padidėjęs dantų jautrumas, burnos gleivinės dirglumas. Skausmas po balinimo gali atsirasti ir dėl kilusio burnos gleivinės uždegimo, jei jūsų gleivinę sudirgino tam tikros balinimo metu naudotos medžiagos. Jei balinate dantis lazeriu, stenkitės nenuryti specialiojo dantų balinimo gelio, nes patekęs į virškinamąjį traktą, jis gali sukelti nemalonių pojūčių. Be to, specialistai privalo apžiūrėti, ar jūsų dantys yra visiškai sveiki – bet koks įtrūkimas dantyje gali būti skausmingas po balinimo. Tačiau atminkite, jog dažniausiai dantų balinimas nėra skausminga procedūra, o tam tikras diskomfortas – tik šalutinis procedūros poveikis. Todėl nedvejokite ir pasirūpinkite gražia šypsena jau šiandien.

Jei norite gero laikrodžio

 

UAB KOLIZ laikrodžiaiLaikrodį apibūdinti vienu žodžiu gana sudėtinga. Tai aksesuaras, tačiau šitaip nepasakoma visa esmė. Laikrodis puošia, prisideda prie įvaizdžio kūrimo, rodo valandas.

Norite, kad apyrankė nesusidėvėtų po poros užsisegimų? Kad rodyklės nepradėtų rodyti „pievų“? Tuomet jums vertėtų užsukti į chronos.lt – internetinę parduotuvę, kuria rūpinasi UAB KOLIZ. UAB KOLIZ laikrodžiai pirmiausia patraukia dailiu dizainu, o įsigijus suprantama, kad gaminys išties kokybiškas. Dar labai svarbu, kad kiekvienas pirkėjas gali rinktis iš daugybės skirtingų šedevrų. Japoniški, vokiški ir kitokie laikrodžiai pasiruošę sukti savo rodykles ir džiuginti tą, kuris segi kokybišką riešo aksesuarą.

Kokybė paprastai siejama su pripažintais vardais. Laikrodžių rinkoje yra nemažai žaidėjų, kurių veiklos rezultatai džiugina pirkėjus. Tačiau norint gero valandas rodančio aksesuaro svarbu ir tai, kaip jį įsigyti. Šiais laikais neretai perkama internetu. UAB KOLIZ laikrodžiai prisideda prie šiuolaikinių prekybos tendencijų. Internete pasižvalgoma po platų asortimentą, renkamasi iš įvairaus stiliaus prekių.

Jei norite gero laikrodžio, paieškoms veikiausiai skirsite ne penkias ir ne dešimt minučių. Tačiau tai vis vien reikalauja mažiau laiko nei pirkimas fizinėje parduotuvėje. UAB KOLIZ laikrodžiai galėtų būti įvardijami kaip įvairovė, nes pasirinkimas tikrai gausus.

Jei turite laikrodį ir norite atsinaujinti, turbūt dabartinis bus tarsi atskaitos taškas. Taip žinote, kas patinka ir kas galėtų būti geriau. Sakykim, džiaugiatės tvirta metaline apyranke. Tai labai tikėtina, kad ir naujasis valandų informaciją žinantis aksesuaras bus su metaline apyranke. Dabartinio jūsų laikrodžio ciferblatas yra juodas ir mąstote, kad dabar norėtumėte kitokio? O gal senasis labai susibraižęs, tačiau dizainas tiesiog tobulas? Tokiu atveju, ko gero, tikėsitės parduotuvėje rasti ką nors panašaus.

Dar vienas aspektas šioje temoje – pinigai. UAB KOLIZ laikrodžiai pagal kainą nemažai skiriasi – vieni pigesni, kiti brangesni. Tačiau gera žinoti, kad neprivaloma įsigyti kelias dešimtis tūkstančių kainuojančių prabangos etalonų. Aišku, jie įspūdingi ir valdant nemažą turtą yra prieinami. Bet net ir skiriant porą šimtų eurų įmanoma įsigyti puikios kokybės gaminį. O kartais nereikia nė šimto eurų.

Taigi, atsakymai į visus klausimus kaip ir aiškūs. Jei norite atsinaujinti, verta užsukti į chronos.lt, nes UAB KOLIZ laikrodžiai siejami su kokybe. O greta kokybės – prašmatnus dizainas, praktiškumas ir meno kūrinio vardo vertas kruopštumas.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Veido priežiūra: serumas ar kremas?

SerumasGraži ir spindinti veido oda – kiekvienos moters tikslas, todėl tikrai nieko nebestebina, kad dailiosios lyties atstovių kosmetikos lentynėlė nukrauta įvairiausiomis grožio puoselėjimo priemonėmis.  Tiesa, ne visos tos priemonės yra naudojamos, nes ne visada yra tinkamai pasirinktos. Daugeliui moterų kyla klausimas, kas geriau – veido kremas, o gal serumas? Rasti atsakymą į šį klausimą padėjo profesionalams ir kasdieniniam naudojimui skirtų kosmetikos priemonių Odapro.lt specialistai.

Odai skirtas serumas iš pradžių buvo naudojamas tik profesionaliuose kosmetikos kabinetuose. Serumas, lyginat su veido kremu, yra labai koncentruotas produktas, kurio sudėtyje gausu biologiškai aktyvių medžiagų, kurios maitina, drėkina, atgaivina, stangrina odą bei skatina jos regeneracinius procesus. Be to, serumo pagrindą sudaro specialios medžiagos, kurios leidžia serumui patekti į žymiai gilesnius odos sluoksnius. Taigi, iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad serumas yra išties geresnis pasirinkimas nei kremas, kuris labiau veikia paviršinius odos sluoksnius, tačiau tai ne visai tiesa.

Pasak Odapro.lt specialistų, didžiulė klaida, kurią daro moterys, pasirinkti arba tik kremą, arba tik serumą. Serumas naudojamas mažomis dozėmis, jų pilnai pakanka, kad oda gautų jai reikalingas maistingąsias medžiagas, tačiau serumas negali visiškai atlikti kasdieninės odos priežiūros funkcijos, todėl šias dvi kosmetikos priemones nėra tikslinga atskirti. Paprasčiau tariant, serumas papildo kremą, todėl iš pradžių odą reiktų patepti serumu, o tada kremu. Tiesa, dalis moterų baiminasi, kad toks „kokteilis“ per daug apsunkins odą, ji pradės blizgėti, dekoratyvinės kosmetikos priemonės trumpiau laikysis bei užsikimš poros. Visgi, reiktų atminti, kad serumas labai greitai susigeria į gilesnius odos sluoksnius, todėl minėtų problemų neturi kilti. Žinoma, ši taisyklė galioja tik tada, jei kremas ir serumas tinka moters veido odai. Taigi, jei nesinori švaistyti pinigų ir ieškoti tų „vienintelių“ kosmetikos priemonių, verčiau pasitarti su specialistais, kurie įvertinę klientės odos būklę, parinks optimaliausiai jai tinkančias priemones.

Galiausiai reiktų paminėti, kad serumai yra skirti įvairaus amžiaus moterų odai, todėl įsitikinimas, kad ši grožio priemonė tinka tik brandesnei odai, yra klaidingas.

 

Kokybiški ir ilgaamžiai akinių rėmeliai – kaip išsirinkti ir prižiūrėti?

akinių rėmeliai XXI amžiuje akiniai nėra vien tik regėjimo gerinimo priemonė – šiandien stilingi akinių rėmeliai tapo ir originaliu aksesuaru, pabrėžiančiu mūsų stilių ir padedančiu kurti pageidaujamą įvaizdį. Optikos salono darbuotojai teigia, kad pastaraisiais metais akinių ieško net ir puikiai matantys jaunuoliai, kurie minėtąjį aksesuarą derina prie individualaus stiliaus. Tiesa, kad akiniai ilgus metus išlaikytų savo prekinę išvaizdą, turite skirti laiko jų priežiūrai ir rinktis aukštos kokybės produkciją.

Praktika rodo, kad didžiausias pirkėjų dėmesys skiriamas akinių stiliui ir praktiškumui. Kitaip sakant, optikos salonų klientai nori madingų ir patogių akinių, kurie nespaustų nosies ar smilkinių ir nekristų žemyn, jei palenkiate veidą. Specialistai pažymi, kad akinių mados keičiasi gana dažnai, pvz., šiuo metu didžiausiu populiarumu mėgaujasi pereinamų spalvų akinių modeliai ir novatoriškos rėmelių konstrukcijos, tačiau klasika taip pat nesensta. Apskritai, rėmeliai dažniausiai derinami laikantis atvirkštinio proporcingumo principo, t. y. ne vienerius metus stilistai teigia, kad idealiausia akinių rėmelių forma yra atvirkščiai proporcinga jūsų veido formai, pvz., jei jūsų veidas apvalus, jums tiks griežtesnių kvadrato ar stačiakampio formos rėmeliai. Tiesa, šiandieninės mados tendencijos ragina atsisakyti metų metus gyvavusio stereotipo ir išbandyti jūsų veido formai giminiškas konstrukcijas.

Jei norite, kad akiniai tarnautų ne vienerius metus, rinkitės žinomo gamintojo produkciją. Be to, akinius turėtumėte pirkti specializuotame optikos salone, kuriame gausite reikiamas konsultacijas ir specialistų patarimus. Primename, kad daugeliui modelių suteikiama ilgametė kokybės garantija. Jei esate alergiški metalams, informuokite apie tai parduotuvės konsultantus, kurie padės priimti konkrečiai jums tinkantį sprendimą. Kad akinių rėmeliai nesusidėvėtų, skirkite laiko jų priežiūrai. Akinius šluostykite naudodami specialias valymo servetėles, kurios nebraižo lęšių. Jei akiniai reikalauja rimtesnių valymo darbų, galite ant jų užlašinti indų ploviklio ir pakišti po šaltu tekančiu vandeniu.

Rinkitės akinius, kurie nespaus nosies ir smilkinių, nesmuks nuo veido. Siūlome rinktis silikonines nosies atramėles, kurios yra minkštos ir paslankios. Primename, kad daugelis nosies atramėlių gali būti reguliuojamos, pritaikant akinius prie konkrečių pirkėjo pageidavimų. Akinius užsidėkite ir nusiimkite, naudodami abi rankas. Priešingu atveju akinių kojelės gali išlinkti, be to, galite pažeisti konstrukciją. Akinius laikykite specialiuose dėkluose ir dėkite juos lęšiais į viršų, kokybiškų akinių dėklų galite įsigyti optikos salonuose, pavyzdžiui, visionexpress.ltNepalikite akinių kaitrioje ir saulėtoje vietoje, kur rėmeliai ilgą laiką bus veikiami tiesioginių saulės spindulių.

Kad skalbimo milteliai nesukeltų alergijos

skalbimo milteliaiSkalbimo tikslas – švarūs ir gaiva kvepiantys drabužiai, todėl daugelis iš mūsų kartais net nesusimąsto ar milteliai, kuriuos intensyviai reklamuoja televizija, yra saugūs mums patiems. Žinoma, viskas greitai pasikeičia, kai po skalbimo pradeda perštėti visą kūną, atsiranda alergija ar net pūlingi spuogeliai. Tiesa, gali kilti klausimas, kodėl alergija kilo dabar, nors tie patys milteliai buvo naudojami gana ilgą laiko tarpą.

Žmogaus organizmas išties labai sudėtingas ir įdomus: natūralus riebalinis sluoksnis saugo odą nuo žalingo aplinkos poveikio, tačiau, jei nusilpsta žmogaus imuninė sistema, suprastėja ir natūrali apsauga, todėl skalbimo milteliai, kuriuose būna fosfatų, gali pradėti dirginti odą, nors prieš tai neturėjo jokios įtakos. Taigi, jei  po kiekvieno skalbimo miežti oda, laikas keisti skalbimo milelius. Pirmenybę teikite ekologiškiems skelbimo milteliams, kurie neturi alergizuojančių medžiagų. Puikiai tinka ir skalbimo milteliai kūdikiams. Skalbimo milteliai kudikiu drabuziams sukurti taip, kad puoselėtų odą ir efektyviai pašalintų nešvarumus.

Kita priežastis, kodėl skalbimo milteliai, kuriuos naudojote ilgą laiko tarpą, pradėjo dirginti – įsigijote jų iš nepatikimų  prekeivių. Skalbimo milteliai Ariel arba skalbimo milteliai Persil is Vokietijos garsėja savo puikia kokybe, todėl yra vieni populiariausių pasaulyje, tačiau populiari prekė greitai sulaukia klastotojų dėmesio. Šiuo metu rinkoje yra gausybė skalbimo milelių, ant kurių pakuotės puikuojasi garsus įmonės pavadinimas, tačiau turinio sudėtis kaip diena ir naktis skiriasi nuo originalo.  Paprastai tokie skalbimo milteliai kaina nusileidžia tiems, kuriuos galite įsigyti įprastam prekybos centre, o jei kaina tokia pat tai skiriasi kiekis. Tad specialistai primygtinai rekomenduoja nepirkti skalbimo miltelių iš turgaus prekeivių, neaiškios kilmės parduotuvių ir pan. Žinoma, originalūs skalbimo milteliai Ariel kaina šiek tiek kandžiojasi, tačiau skalbimo milteliai internetu yra puiki išeitis visiems, kurie nori sutaupyti. Į Google ar kitos paieškos sistemos langelį įveskite „skalbimo milteliai akcija“ arba „vokiški skalbimo milteliai“ ir išmanusis interneto įrankis jums pateiks krūvą viliojančių pasirinkimų. Tiesa, būkite budrūs ir pasirinkite patikimą elektroninę parduotuvę, kuri yra puikiai įvertinta kitų pirkėjų.

 

 

 

Sportinė apranga vyrams, moterims ir vaikams: patarimai pirkėjams

sportinė aprangaKokybiška ir patvari sportinė apranga – puikus pasirinkimas treniruotėms ar aktyviam laisvailaikiui. Itin didelė sportinių drabužių paklausa skatina gamintojus kurti išskirtinio dizaino produkciją, atitinkančią išrankiausių klientų poreikius. Šiandien galime įsigyti vyrams, moterims ir vaikams skirtų drabužių ir rinktis konkrečiai sporto šakai pritaikytą aprangą. Svarbiausia – rinktis žinomo gamintojo rūbus, užtikrinančius maksimalų komforto jausmą.

Sportinių drabužių gamintojai teigia, kad labai svarbu įsigyti konkrečiai jums tinkančius drabužius. Taip jau yra, kad kiekvieno mūsų poreikiai yra skirtingi, be to, aiškūs skirtumai stebimi ir tarp skirtingos lyties bei amžiaus pirkėjų. Pavyzdžiui, vyrai itin didelį dėmesį rodo kokybei, moterys vertina dizainą, vaikams parenkami patogūs, odos nealergizuojantys drabužiai. Čia svarbų vaidmenį atlieka ir aprangos spalvingumas bei žaismingi sportinių drabužių elementai.

Nesvarbu, kam skiriate pirmenybę, visais atvejais sportinė apranga turi atitikti jai keliamus kokybės reikalavimus. Kitaip sakant, prieš pirkdami vienus ar kitus sporto drabužius, turite nepamiršti, kuo skiriasi profesionali sporto apranga nuo įprastų treningų. Visų pirma, kokybiški rūbai turi užtikrinti maksimalų komfortą – tokie drabužiai negali varžyti jūsų judesių ar trukdyti atliekamiems pratimams. Labai svarbus kokybės kriterijus – drabužių gebėjimas išlaikyti optimalią kūno temperatūrą. Kitaip sakant, su tokiais rūbais negalite nei sušalti, nei perkaisti. Specialios struktūros audinys turi efektyviai garinti susikaupusį prakaitą ir neleisti kūnui sudrėkti. Šaltuoju metų laiku ši apranga apsaugo jus nuo peršalimo, todėl sportuodami jaučiatės itin gerai ir patogiai. Be to, aukščiausios kokybės audinys puikiai tinka jautriai ar į alergiją linkusiai odai, todėl išvengsite odos dirginimo ar alerginių reakcijų.

Sportiniai drabužiai turi būti pasirenkami ir priklausomai nuo jūsų treniruočių pobūdžio, pvz., vieni reikalavimai keliami bėgimo drabužiams, kitais privalumais pasižymi krepšinio apranga ar jogos užsiėmimams skirti rūbai. Kad išvengtumėte problemų ir užtikrintumėte sklandų pirkimo procesą, turėtumėte pasitarti su šios srities profesionalais ar sportinių drabužių pardavėjais. Jei apsipirkinėjate internetu, atidžiai perskaitykite prie konkretaus drabužio pateiktus aprašus ir laikykitės gamintojo rekomendacijų. Beje, primename, kad apsipirkdami internetu galite sutaupyti – daugelis internetinių parduotuvių siūlo itin palankias kainas ir organizuoja patrauklias akcijas. Tiesa, jei norite realiai pasimatuoti kelis sportinių drabužių komplektus ar pasikalbėti su parduotuvių konsultantais, apsilankykite įprastose prekybos vietose. Rekomenduojame rinktis tik žinomo ir patikimo gamintojo produkciją – tokie rūbai atitiks visus jiems keliamus kokybės reikalavimus, nereikalaus sudėtingos priežiūros, bus stilingi, lengvi ir patogūs.

Vestuvinis žiedas – pati svarbiausia dovana Jūsų mylimajai

vestuvinis žiedasKaip išsirinkti žiedą, kuris būtų tinkamas Jūsų mylimajai? šiandien pasirenkami dar dažniau nei auksiniai, ir, norint padovanoti žiedą mylimam žmogui, kartais tenka pasukti galvą, kaip išsirinkti tinkamiausią. Vis dėlto, tai nėra tai ir sudėtinga, nes išrinkti tinkamiausius papuošalus galima laikantis tam tikrų paprastų taisyklių. Visų pirma, vertėtų įvertinti, kokie papuošalai labiausiai patinka tam asmeniui, kuriam planuojate pirkti dovaną – apsvarstykite, ar ji  mieliau renkasi klasikinius paprastus papuošalus, ar mėgsta masyvius, originalių formų aksesuarus. Tai padės jums lengviau apsispręsti, kokie papuošalai gali būti pačiu geriausiu pasirinkimu. Kai žinosite du pagrindinius dalykus – mėgstamą papuošalų stilių ir žiedo dydį, galėsite apgalvoti, iš ko žiedas turėtų būti pagamintas. Šiandien tikrai turime iš ko rinktis: žiedai gaminami iš sidabro, aukso, volframo, taip pat ir titnago bei kitų medžiagų. Visos jos turi savų privalumų bei trūkumų, taigi, pasvarstykite, koks variantas jums gali būti tinkamiausias. Kitas žingsnis – nuspręsti, kur pirksite papuošalą. jei turite pakankamai laiko, galite papuošalų paieškoti specializuotose jų parduotuvėse – čia tikrai galite rasti gausų papuošalų pasirinkimą. Tačiau, jei nuolat skundžiatės laiko stoka, galite papuošalų pasižvalgyti ir internete – čia tikrai rasite nemažą papuošalų asortimentą, taigi, rinktis tikrai bus iš ko.

Norėdami nupirkti savo mylimam asmeniui žiedą, visų pirma nuspręskite, ar jis turėtų būti klasikinis, ar modernus ir įmantrus. Taip pat, norint išrinkti tinkamą žiedą, vertėtų žinoti tikslų jo dydį, priešingu atveju, padovanotą žiedą gali tekti mažinti arba pakeisti kitu. Žinoma, jei žiedas iš sidabro ar aukso, jo dydį pakeisti visai nesudėtinga, tačiau, jei jis pagamintas iš volframo ar titnago, turėtumėte žinoti, kad jo dydžio pakeisti nepavyks. Taigi, apsidrauskite, ir prieš pirkdami sužinokite, kokio dydžio žiedo reikėtų. Vestuvinis žiedas – labai svarbi dovana Jūsų mylimajai. Vestuvinis žiedas kaina – priklauso nuo to, kokį žiedą planuojate pirkti. Vestuvinis žiedas yra nešiojamas ant kiekvieno žmogaus pasirinktos rankos, tačiau visi žmonės turi savų prietarų, tačiau vestuvinis žiedas dažniausiai nešiojamas ant dešinės rankos. Vestuvinis žiedas nešiojamas ant dešinės rankos, tačiau ši taisyklė nėra rašyta. Vestuvinis žiedas kairė ranka – taip jis gali būti nešiojamas ir ant kairės rankos.

Vestuvinis žiedas – labai svarbi dovana Jūsų mylimajai, vestuvių proga. Vestuvinis žiedas sapnininkas, vestuvinis žiedas su deimantu – taip pat galimi pasirinkimo variantai. Vestuvinis žiedas po skyrybų yra nešiojamas arba ne.

Sudėjus visus pliusus ir minusus, būtų galima daryti išvadą, kad vestuvinis žiedas – pati svarbiausia šios srities dalis, kadangi nuo to priklauso, ar Jūsų dama bus laiminga, ar jai patiks Jūsų padovanotas žiedas, kadangi turbūt niekam nėra paslaptis, kad tai yra labai svarbu.

 

 

Kokybiški termo rūbai: 5 pasirinkimo kriterijai

termo rūbaiKokybiški termo rūbai yra vienas dažniausių pasirinkimų sportuojant, keliaujant ir turistaujant. Išskirtinės struktūros audinys padeda išgarinti drėgmę, nevaržo judesių ir užtikrina maksimalų komforto jausmą. Sparčiai populiarėjanti termo apranga atitinka net ir išrankiausių pirkėjų poreikius, siūlydama itin plačią dizaino ir spalvų pasiūlą. Tiesa, ekspertai primena – nors drabužių stilius atlieka itin svarbų vaidmenį, ieškodami kokybiškų rūbų, negalime pamiršti ir kitų atrankos rodiklių.

Rinkitės kokybišką audinį

Pats svarbiausias kriterijus – termo drabužiams naudojamas audinys. Rinkitės aprangą, kurios gamybai buvo panaudota kokybiška, efektyviai prakaitą šalinanti medžiaga, maloniai priglundanti prie kūno ir nevaržanti judesių. Be to, kokybiški termo rūbai neleidžia daugintis mikroorganizmams ir veistis bakterijoms, todėl drabužiai puikiai tiks ir jautrią odą turintiems pirkėjams.

Objektyviai įvertinkite fizinę veiklą

Skirtingi termo drabužiai pritaikyti skirtingiems užsiėmimams – vieni rūbai rekomenduojami pasivaikščiojimams lauke, kiti – aktyvioms treniruotėms. Sportuojantiems taip pat būtina įvertinti treniruočių intensyvumą. Jei šioje srityje esate naujokai ir nežinote, kokius drabužius pasirinkti, pasikonsultuokite su termo aprangos pardavėjais ar konsultantais, kurie padės priimti racionaliausią sprendimą ir parinks visus jūsų lūkesčius atitinkančius drabužius.

Atsižvelkite į sezoną

Jei ieškote drabužių pasivaikščiojimams ar treniruotėms lauke, nepamirškite įvertinti oro sąlygų. Vieni termo rūbai rekomenduojami vasaros popietėms, kiti – slidinėjimui kalnuose. Ypatingo dėmesio reikalauja šaltasis metų laikas. Šiuo atveju rekomenduojama laikytis gana griežtos drabužių sluoksniavimo sistemos, kurią sudaro 3 termo rūbų sluoksniai. Pirmiausia jums bus reikalingi kokybiški termo apatiniai, kurie maloniai priglunda prie kūno ir šalina prakaitą. Antrasis drabužių sluoksnis turi šildyti kūną ir šalinti perteklinę drėgmę. Trečiojo sluoksnio drabužių paskirtis – apsaugoti nuo nemalonių aplinkos veiksnių, pvz., lietaus ar sniego. Šie drabužiai į aplinką pašalina apatinių drabužių sluoksnių sukauptą drėgmę. Visų sluoksnių rūbai turi būti lengvi ir patogūs, jie negali spausti ir trukdyti jūsų veiksmams.

Įvertinkite drabužių dydį

Kad termo drabužiai užtikrintų maksimalų komfortą, jie turi idealiai jums tikti. Nesirinkite nei itin aptemptų, nei per laisvų drabužių, kadangi vieni spaus, o kiti negalės palaikyti optimalios kūno temperatūros. Tiesa, neapsigaukite – termo apranga visais atvejais turi būti maloniai prigludusi prie kūno.

Stilius taip pat svarbu

Kaip ir minėjome, stilius atlieka itin svarbų vaidmenį, renkantis visus lūkesčius atitinkančią termo aprangą. Šiandien galite rinktis iš gana plačios drabužių spalvų ir dizaino pasiūlos, todėl nesunkiai atrasite tai, kas idealiai tinka jums. Specialistai rekomenduoja rinktis drabužius, kuriuose būtų mažiau siūlių, užtrauktukų ir sagų – su tokia apranga jausitės kur kas patogiau ir laisviau.