Vyriskos pirstines parduodamos jau ir internetu

Norite atrodyti madingai ir turėti gražius rūbus, tačiau šiuo metu negalite tam skirti labai daug pinigų? Daugiau tai nėra problema, kadangi pastaruoju metu atsirado nemažai sėkmingai gyvuojančių ir nuolat įvairias akcijas skelbiančių elektroninių parduotuvių, pvz. Varle.lt, kurios savo klientams gali pasiūlyti karščiausius pasiūlymus ir nuolaidas.

Kainos – gerokai mažesnės nei realiose parduotuvėse

Jeigu norite tikrai sutaupyti, tuomet apsilankykite internetinėse drabužių parduotuvėse arba skelbimų portaluose – čia galite įsigyti odines pirštines vos už penkiasdešimt litų, o kai kuriais atvejais net gi dar pigiau. Ne gana to, odines pirstines vyrams dažnai būna su įspūdingomis nuolaidomis – net du kartus pigiau, nei firminėse parduotuvėse.

Žinoma, jeigu vyriskos odines pirstines atrodo gana įtartinai pigiai, tuomet jums reiktų kaip nors patikrinti, ar tai nėra pigi kopija – turguose labai dažnai šios kopijos būna parduodamos vietoj originalo, ir taip kartais žmonės internete taip pat bando apgauti pirkėjus parduodant pirstines vyrams lyg jos būtų originalios, kai iš tiesų tai yra tiesiog pigios kopijos.

Taigi, odines pirstines vyrams ir kitus drabužius bei aksesuarus internetu pirkti tikrai apsimoka, tačiau būkite atidūs ir patikrinkite, ar perkate tinkamą produktą. Ne tik vyriskos pirstines, tačiau ir daugelis kitų aksesuarų internete gali būti parduodami kur kas pigiau – juk elektroninėms parduotuvėms nereikia turėti realių parduotuvių, tad jos šiek tiek sutaupo ir gali savo klientams pasiūlyti kur kas mažesnes kainas.

Didelis aksesuarų pasirinkimas

Rasti tinkamus aksesuarus gali būti labai paprasta, jeigu tikrai žinote, ko ieškote. Vyriskos pirstines elektroninėje parduotuvėje gali būti surūšiuotos ir pagal kainą, ir pagal gamintoją ir pagal šiuo metu galiojančias akcijas. Taip pat galite pasidairyti ir moteriškų pirštinių, kojinių, grandinėlių ir kitų dalykų – aksesuarų pasirinkimas yra gana didelis, o kiekviena rimta elektroninė drabužių parduotuvė garantuos, kad prekė, kurią įsigysite, yra tikrai originali ir aukščiausios įmanomos kokybės. Dažniausiai drabužiams gali būti pritaikoma ir grąžinimo garantija, tai reiškia, kad jeigu matote, kad jūsų internetu nusipirkti drabužiai nėra kokybiškas, tai turite galimybę per tam tikrą laiką viską grąžinti ir atgauti savo sumokėtus pinigus.

Taip pat dabar atsirado galimybė gauti visiškai nemokamą pristatymą – jeigu perkate už tam tikrą sumą, tuomet visos jūsų nusipirktos prekės internetu bus pristatytos už dyką. O jeigu perkate vienu metu nedaug prekių, gali tekti mokėti už pristatymą, nebent atsiimtumėte elektroninės parduotuvės realioje būstinėje.

SkyDrive Windows 8

Pradėjau naudotis Windows 8 operacine sistema. Aišku, iš karto krenta į akį netikėtas valdymas, labiau pritaikytasplanšetiniams kompiuteriams. Gražu, o dėl patogumo, tai net nežinau… Kažkada diskelis irgi buvo patogus,Norton Commander buvo patogus, tad manau, kad po poros metų visi pamirš XP patogumus.

Bet aš ne apie tai. Noriu pasidžiaugti Skydrive funcija Win8 OS. Keista, bet ant aplanko ar failo reikia spausti vieną kartą. Dėl to kartais atsidarau failus ir folderius, kurių neturėčiau atsidaryti.

Dar viena keistenybė yra ne vertikalus, o horizontalus „scrollas“. Tempti reikia ne iš viršaus į apačią, o iš kairės į dešinę. Tai irgi sprendimas, pritaikytas planšetiniams kompiuteriams.

Labai įdomus tas Skydrive. Iš esmės visos funkcijos išlieka tos pačios.