Kaip teisingai pasirinkti šaldytuvą?

saldytuvai samsungGyvenimas be šaldytuvo šiais laikais gali pasirodyti paprasčiausiai neįmanomas. Juk tai daiktas, kuriame kiekvieną dieną mūsų laukia gyvybiškai svarbus maistas, kuris pasaldina tiek kūną, tiek sielą. Šaldytuvai SAMSUNG – itin geras ir labai rekomenduojamas pasirinkimas tiems, kurie šiuo metu ieško šaldytuvo ir nežino, kuris labiausiai tiktų. Šie šaldytuvai yra ekonomiški, labai talpūs ir tuo pačiu stilingi. Tai visas komplektas pliusų, kurie ir paskatina džiaugtis šio tipo įrangos privalumais.

Šaldytuvai SAMSUNG tikrai yra geriausias pasirinkimas, tačiau net ir šis gamintojas siūlo itin platų šios technikos pasirinkimą. Kuo daugiau kriterijų įvertinsite – tuo tikresnis galite būti, kad Jūsų pasirinkimas yra geriausias ir labiausiai tenkins Jūsų poreikius. Nurodome kelis esminius kriterijus, kurie gali supaprastinti paieškas.

  1. Nusistatykite kainą, kurią galite skirti įrangai ir sutaupykite labai daug daug savo brangaus laiko. Taip pat siūlome pirkti internetu, kadangi tai kur kas paprastesnis būdas tikslingai susipažinti tik su ta produkcija, kuri Jums atitinka kišenės poreikius.
  2. Žinoma, tuo pačiu reikia nepamiršti įvertinti ir tai, kad šaldytuvai gali skirtis savo stovėjimo padėtimi. Kol vieni yra vertikalūs, tuo tarpu kiti – horizontalūs. Dažniausiai namuose stovi vertikalūs, tačiau tai nėra taisyklė.
  3. Būtina įvertinti ir stilių, juk norisi, kad patalpa vieningai atrodytų skoningai ir gražiai. Kokios spalvos šaldymo įranga Jums reikalinga?
  4. Kai kurie šaldytuvai turi ir šaldymo kameras. Jeigu žmogus labai mažai šaldo ir jiems paprasčiausiai šaldiklis nėra reikalingas, tokiu atveju šaldytuvas su šaldymo kamera yra geriausias pasirinkimas.
  5. Rinkitės ekonomišką variantą. Nors pradžioje jie kainuoja daugiau, tačiau gavę mažas sąskaitas už elektrą džiaugsitės, kad pasirinkite šį pigų ir gerą variantą. Leiskite sau taupyti nieko nedarydami.

Kadangi šaldytuvas yra ilgaamžė investicija – palyginkite kuo daugiau aspektų. Tokiu atveju galite būti tikras, kad tai ką pasirinkote Jums puikiai tiks ir leis džiaugtis ilgaamže įranga.

Virtuvės santechnika: plautuvės paieška

santechnikaVirtuvėje praleidžiame itin daug laiko – čia ruošiame maistą, plauname indus, kalbamės su draugais ar šeimos nariais. Interjero specialistai tvirtina, kad virtuvė yra viena svarbiausių gyvenamojo būsto erdvių, turinti atitikti aukščiausius funkcionalumo reikalavimus. Vienas esminių virtuvės baldų – patogi plautuvė. Tik tinkamai sutvarkyta santechnika ir patogi plautuvė užtikrins virtuvės darbų sklandumų. Tiesa, plautuvės pasirinkimas gali kelti itin daug klausimų, todėl, prieš priimdami vieną ar kitą sprendimą, visų pirma susidėliokite aiškius atrankos ir plautuvės vertinimo kriterijus.

Ekspertai tvirtina – svarbiausias plautuvės atrankos rodiklis yra jos naudojimo patogumas. Kitaip sakant, turbūt, didžiausia klaida, kurią galite padaryti – imti pirmą pasitaikiusią plautuvę, neįvertinę praktinių jos naudojimo niuansų. Plautuvė turi būti patogios formos ir tinkamo gylio. Vertindami minėtuosius matmenis, galvokite apie virtuvėje daugiausiai laiko praleidžiančio žmogaus poreikius, pvz., jei vyras yra aukštas, o žmona – žema, tačiau būtent ji virtuvėje praleidžia daugiausiai laiko, plautuvė turi atitikti jos ūgį ir poreikius. Be to, plautuvė privalo derėti prie spintelių ir kitų virtuvės baldų.

Paprastai visos plautuvės grupuojamos į dvi atskiras grupes: uždedamas ir įleidžiamas plautuves. Priklausomai nuo pasirinkto tipo, šiek tiek keičiasi ir virtuvės santechnika. Uždedamos plautuvės įstatomas į specialias, t. y. šiam tikslui sumontuotas, spinteles, o įleidžiamos plautuvės montuojamos į virtuvinį stalviršį.

Siekiantiems aukščiausio rezultato, t. y. vengiantiems itin dažnų remonto darbų, rekomenduojama atsižvelgti į plautuvės ilgaamžiškumo rodiklius. Šiuo metu didžiausio pirkėjų dėmesio sulaukia skardinės plautuvės, atsparios cheminiams valikliams, rūgštims ir šarmams, aukštai temperatūrai, rūdims ir smūgiams. Be to, minėtosios plautuvės išsiskiria itin aukštais higieniškumo rodikliais. Jei nusprendėte rinktis skardinę plautuvę, rinkitės didesnio svorio įrangą – kuo plautuvės gamybai naudojama skarda yra storesnė, tuo geriau. Jei skarda yra plona, tokia plautuvė greitai susidėvės, o jūs būsite priversti galvoti apie remonto darbus.

Daug dėmesio sulaukia ir iš granito masės gaminamos plautuvės. Aukštos kokybės granito masės plautuvės yra tvirtos ir ilgaamžės, atsparios karščiui. Tokias plautuves lengva valyti, prie jų nelimpa riebalai. Tiesa, renkantis minėtąją plautuvę, būtina įvertinti jos sudėtį. Paprastai kalbama apie gaminius, kuriuos sudaro apie 80 proc. granito dalelių, o likusi dalis yra akrilas. Jei granito dalelių procentas yra mažesnis, o vietoj akrilo naudojamas poliesteris, tokia plautuvė kur kas greičiau susidėvės ir bus jautresnė fiziniams pažeidimams.

Kaip ir kokybiška santechnika ar patogi plautuvė, nemažiau svarbų vaidmenį atlieka ir plautuvės priedai, pvz., drauge su plautuve įrengiamas ir patogus indų ploviklio dozatorius. Tokia plautuvė atrodo kur kas estetiškiau. Itin vertinami ir specialūs krepšeliai vaisiams ar uogoms plauti, įvairūs padėklai, atliekų smulktintuvai ir t. t.

Viryklių remontas – kokių gamintojų viryklėms šių paslaugų prireikia rečiausiai?

viryklių remontasViryklių remontas yra paslauga, su kuria per savo gyvenimą be išimčių tenka susidurti absoliučiai kiekvienam žmogui. Vis dėlto, nors pats susidūrimo su šia paslauga faktas ir yra neišvengiamas, bet jos dažnis gali kisti. Esminis aspektas, įtakojantis šį dažnį, yra naudojamų viryklių gamintojai, kadangi visų jų gaminamos produkcijos kokybė skiriasi. Šiandien į viryklių gamintojus pažvelgsime iš pozityvios pusės, trumpai apžvelgdami tuos, kurių gaminamos viryklės genda rečiausiai iš visų.

AEG

AEG – tai dar 1883m. Vokietijoje įkurta virykles gaminanti kompanija, kurios pagrindinė būstinė šiuo metu yra įsikūrusi Vokietijos mieste Maine.  Jau nuo pat savo gyvavimo pradžios ši kompanija savo prioritetų skalėje iš kart išsikėlė kokybę kaip pagrindinį savo darbo tikslą bei šiuo nusistatymu vadovaujasi iki pat šiol. Akivaizdu, jog šią pamoką turėtų išmokti ir visos kitos AEG kompanijos konkurentės, kadangi AEG produkcija turi vieną iš didžiausių paklausų visoje viryklių rinkoje, kas yra pasiekiama garantuojant maksimaliai aukštą gaminamos produkcijos kokybę. Tačiau dėl to nei kiek nedžiūgauja įmonės, kurių pagrindinis užsiėmimas – viryklių remontas, kadangi AEG viryklės, jei nepatiria išorinių pažeidimų, praktiškai negenda, o tai yra ypač džiugus faktas visiems paprastiems žmonėms, kurie nori maksimaliai aukštos kokybės viryklės savo namuose.

BEKO

BEKO – vardas, kurio nežinančių žmonių rasti šiomis dienomis būtų išties labai nelengva užduotis. Taip yra dėl to, nesBEKO kompanijos, kurios pagrindinis štabas yra įsikūręs Turkijoje, pasiūlos dydis yra tiesiog milžiniškas : kompanija gamina viską, pradedant nuo skalbimo mašinų, šaldytuvų, kondicionierių, orkaičių bei kompiuterių ir baigiant ties šiuo momentu mums aktualiausiomis viryklėmis. Tai, jog kompanija užsiima tokia skirtinga gamyba bei sugeba išlikti populiarumą absoliučiai visose srityse, kuriose teikia savo paslaugos, byloja apie tai, jog kompanija sugeba kažkuo išsiskirti. Taip, nemažu šios kompanijos privalumu tampa produkcijos kainos, kurios yra ganėtinai nedidelės bei prieinamos daugeliui, bet esminiu BEKO išskirtinumu tampa gaminamos produkcijos kokybė. Naudojant aukščiausios kokybės detales, inovatyvias technologijas bei idealiai savo sritį išmanančius darbuotojus BEKO atliekamo darbo rezultatas yra ypač aukštos kokybės gaminiai. Tai tiesiogiai įtakoja tai, jog naudodamiesi BEKO pagamintomis viryklėmis pas jų remonto profesionalus galėsite lankytis ypač retai, kas leis jums sutaupyti tiek laiko, tiek ir lėšų.

BOSCH

BOSCH – tai dar vienas Vokietijoje įsikūręs šios srities gigantas. Dar 1886m. įkurta kompanija nors ir neužsiima tokia įvairiapusiška gamyba, kokia užsiima BEKO, bet tai tikrai nereiškia nieko blogo – tiesiog BOSCH kompanija mieliau atiduoda visą save kiek siauresniam gaminių spektrui, ko pasekoje galime džiaugtis aukščiausios kokybės BOSCHgaminiais, kuriuos taisyti dažniausiai tenka tik nebent patiems pažeidus įsigytą BOSCH gaminį, o šiuo atveju – viryklę.