Keliauti paprasta ar sudėtinga?

kelionės

Kelionių būdai įvairūs. Vietos, kurias norisi aplankyti, labai skirtingos. Nevienoda ir trukmė. Ką ir kalbėti apie išlaidas. Vieniems žmonėms pakanka kuklios pinigų sumos, o kiti planuoja kelionę už tūkstančius. Bet nepaisant skirtumų maga paklausti, ar keliauti paprasta, ar sudėtinga.

  • Apsiaunu žygio batus, pasiimu sunkią kuprinę, patikrinu, ar turiu gertuvę…
  • Žvilgteliu, ar pasiėmiau automobilio dokumentus, patikrinu oro slėgį padangose…
  • Pasižiūriu, kiek kainuoja traukinio bilietas, įsidedu keletą daiktų į kuprinę…
  • Imu elektrinį paspirtuką ir pirmyn…
  • Išsikviečiu taksi, pasakau, kur noriu nuvykti…

Visi šie pavyzdžiai kontrastingi, iš jų galima numanyti, kokia išvykos trukmė. Tarkim, jei renkatės paspirtuką, veikiausiai apsiribosite savo rajonu. Su taksi tikriausiai nevažiuosite į užsienį. O su žygio batais turbūt ne į paplūdimį keliausite… Ta įvairovė įdomi, žavinti, leidžianti suprasti, kokie yra žmonių pasirinkimai, kiek daug visokių kelionių variantų esama. Aiškėja, kad kelionės sąvokos apibrėžimas labai priklauso nuo to, kaip keliaujama, kur keliaujama ir kiek laiko keliaujama. Taip sakant, kiekvienas aspektas turi kiek nors įtakos sampratai.

O ką atsakytume į klausimą, ar keliauti paprasta, ar vis dėlto sudėtinga? Galbūt jūs, gerbiami skaitytojai, žinote, kokia gi tiesa? O gal dabar irgi apie tai galvojate, bet atsakymo kol kas nerandate? Pasufleruosime: šiandieninė kelionių rinka yra puiki galimybė kur nors nuvykti nekomplikuotai. Puikus pavyzdys: https://www.kidytour.lt/visos-keliones/. Čia vienas iš tų atvejų, kai žiūri ir supranti, kaip viskas puiku. Malonu ne tik pati laisvė išvykti atostogauti ten, kur norisi, bet ir organizatorių indėlis į pasiūlymų patogumą.

Kalbant apie kelionių pasiūlymus reikėtų paminėti pusiausvyrą. Sakysim, šiais laikais nemažai kalbama apie minimalizmą. Tai priešprieša maksimalizmui? Galbūt. Ir akivaizdu, jog keliaujant nei viena, nei kita nuostata šimtu procentų nepadeda. Jei pasirinksite viešbučio kambarį be baldų, normaliai nepailsėsite. Jei neapsieisite be šimtų „pribumbasų“, galbūt dar labiau pavargsite. Juk tampyti tris kuprines vietoje vienos  – gana sudėtinga. Apsistoti karališkai prabangiame viešbutyje ir kartu tikėtis kuo daugiau sutaupyti – kiek keistoka. Tačiau… ar žinojote, kad užsukę į KidyTour.lt galite rasti kelionių, kur suderinta ir patraukli kaina, ir puikus viešbutis? Tikrai taip!

Stebint, kas vyksta kelionių rinkoje, kone savaime formuojasi mintis apie tai, jog vartotojams sekasi. Sekasi todėl, kad sritis itin išvystyta, nestinga nei spartumo, nei patogumo. Ar planuojate pabuvoti prie piramidžių, ar trokštate pasimėgauti Turkijos egzotika, tai galite padaryti gerokai patogiau nei kada anksčiau. Skamba kaip reklaminė žinutė, bet tai realybė. Pasirodo, ji irgi gali būti puiki. Ne tik reklamose pasitaiko gražaus pasaulio!

Kad ir koks tas pasaulis, baigiant straipsnį neprošal išsiaiškinti, ar keliauti paprasta. O gal sudėtinga? Kaip yra iš tiesų? Galbūt atsakymo nėra ir būti negali? Viskas priklauso nuo situacijos ir nuo galimybių bei norų. Šiaip kelionių organizatoriai nudirbo ir nemenką darbą (ir kasdien jį atleika), todėl iš esmės viskas vyksta taip, kad žmogus nebūtų apsunkintas, kad kelionė nebūtų pernelyg komplikuota. Bet, kaip jau rašyta, daug ką lemia konkreti situacija.

Jei svajojate ne šiaip paatostogauti, o gerai praleisti laiką ir pasisemti naujų įspūdžių, ši nuoroda turėtų būti verta dėmesio: https://www.kidytour.lt/visos-keliones/.

 

 

 

Mikroautobusų nuoma įvairioms progoms

mikroautobusų nuomaAutomobilių nuoma – jau ne vienerius metus itin populiari ir paklausi paslauga šiandieninėje visuomenėje. Lengvąją transporto priemonę patogu išsinuomoti bet kokiai progai ar išvykai. Tai tampa vis labiau neatsiejama ir būtina, tačiau dabar ima augti ir didesnių bei talpesnių transporto priemonių paklausa, tai – mikroautobusų nuoma. Kelionė mikroautobusu yra smagi ir įdomi, nes ja keliauti galima su visa draugų ar kolegų kompanija!

Mikroautobusą patogu išsinuomoti įvairių renginių ar švenčių metu. Tai gali būti nuotaikingos išvykos, pramoginės ar poilsinės kelionės. Pasiimkite visus draugus ir keliaukite ten, kur taip ilgai svajojote nuvykti. Kelionė į kalnus ar išvyka prie jūros artimiau suburs visus keliauninkus bei užtikrins gerai praleistą laiką. Šiandien visa tai padaryti paprasta, kadangi išsinuomoti talpią, patikimą ir saugią transporto priemonę yra tikrai nesunku ir greita. Nuomos sutartis įpareigoja nuomos punktą užtikrinti geriausią patirtį kelyje, tad nereikės jaudintis, viskuo bus pasirūpinta iš anksto.

Kartais ilgai planuotos kelionės taip ir neišvysta dienos šviesos, kadangi nepavyksta rasti tinkamo ir patikimo transporto. Su netvarkinga transporto priemone nesinori toli keliauti, o pasiskolinti naują dažniausiai nėra iš ko. Tokioje situacijoje mikroautobusų nuoma yra geriausias pasirinkimas, kadangi šios paslaugos dėka galima gauti talpią, techniškai tvarkingą ir pilnos komplektacijos transporto priemonę. Su tokiu mikroautobusu bus nebaisu įveikti didelį atstumą, tad keliauti bus malonu ir patogu.

Neturite vairuotojo? Tai ne bėda, kadangi nuomos punkte galima užsisakyti ir vairuotojo paslaugas. Už papildomą mokestį visos kelionės metu jums kompanija palaikys profesionalus vairuotojas. Jis neleis netikėtumams užkirsti kelio, bei pasirūpins, kad kelionė praeitų sklandžiai ir be jokių nesklandumų. Tai itin patogu organizuojamų švenčių metu, kai visi dalyviai ir organizatoriai nori pasimėgauti malonia šventės nuotaika.

Kartais įvairioms kelionėms ir pramoginėms išvykoms lengvojo automobilio nepakanka. Reikia ieškoti didesnio ir talpesnio sprendimo, kurį gali pasiūlyti mikroautobusų nuoma. Tai puiki paslauga įvairių renginių organizavimo metu. Pasimėgaukite kompanija su savo draugais ar kolegomis ir nesirūpinkite apie transportą ar vairuotoją, kadangi visa tai bus užtikrinta iš anksto.