Iš kur geriau imti vartojamąją paskolą įkeičiant turtą?

vartojamoji paskolaJūsų butas verkia, prašydamas naujų baldų? O gal jums neužtenka pinigų naują namą apstatyti naujais baldais? Arba prireikė paimti paskola medicininėms išlaidoms? Vartojamoji paskola dažnai imama norint įsigyti brangiau kainuojančias, apgalvotas prekes ar paslaugas. Norint gauti vartojimo kreditą, pagrindiniai, ir ko gero, visiems jau gerai žinomi reikalavimai – amžius nuo 18 m., pastoviai gaunamos oficialios pajamos Lietuvoje, kurios, atskaičius mokesčius, turi siekti 245 eurus (kai kur net 521 eurą), jeigu paskolą imate vienas. Jeigu numatėte paimti didelę pinigų sumą, kad įsigytumėte brangų turtą, atliktumėte būsto remontą ar kitiems tikslams, kuriems reikalingos didesnės nei įprastai siūlomos paskolų sumos, tuomet jums reikalinga asmenine vartojamoji paskola su užstatu.

Perkant brangų turtą gelbsti vartojimo paskolos įkeičiant nekilnojamąjį turtą

Vartojamoji paskola su įkeitimu yra ilgalaikė paskola, kuriai taikomos nedidelės palūkanos. Ji skirta didelės vertės pirkinių ar paslaugų išlaidoms padengti. Bet kuo skiriasi paskolos gavimo ir grąžinimo sąlygos kredito bendrovėse ir bankuose?

  • Paskola su užstatu komerciniuose bankuose

Mažiausia suma, kurią galite paimti bankuose, užstatę savo nekilnojamąjį turtą, vyrauja nuo 1148–3000 eurų, o maksimali suma siekia 60000 eurų. Žinoma, tiksli paskolos suma nustatoma kiekvienam žmogui individualiai, įvertinus jūsų šeimos pajamas, turimus finansinius įsipareigojimus. Bankai taip pat reikalauja, jog jūsų įkeičiamas turtas būtų įvertintas nekilnojamojo turto vertintojų, nes nuo to priklausys, kokio dydžio paskola galėsite gauti. Vartojamoji paskola paprastai išduodama iki 70–80 % jūsų įkeičiamo turto vertės, o paskolos grąžinimo laikotarpis – nuo 15 iki 40 metų. Žinokite, jog vartojamoji paskola internetu taip pat suteikiama, užpildžius paskolos su įkeičiamu nekilnojamuoju turtu paraišką. Bet kurio komercinio banko tinklalapyje galite apytiksliai sužinoti, kokią sumą galite pasiskolinti ir kokias palūkanas jums tektų mokėti. Pavyzdžiui, įkeičiant turtą vartojamoji paskola skaičiuokle nordea banke negali būti apskaičiuota, bet šio banko puslapyje galite aptikti būsto paskolos skaičiuoklę. O kokios kredito bendrovių sąlygos paskolai su užstatu gauti?

  • Paskola su įkeičiamu turtu kredito bendrovėse

Jeigu jums reikalinga vartojamoji paskola maziausios palukanos yra būtent kredito bendrovėse – jos čia prasideda tik nuo 1.5 %. Minimali paskolos suma su įkeitimu – nuo 5000 eurų, o maksimaliai galite gauti iki 70–80 % jūsų įkeisto turto vertės. Paskola su užstatu kredito bendrovėse daugiausiai suteikiama 7 metų laikotarpiui.
O ar žinojote, kad kredito bendrovėse galite įkeisti ne tik nekilnojamąjį turtą? Vartojamoji paskola suteikiama net įkeitus savo automobilį. Užstatę automobilį, galite tikėtis tokios pat didelės paskolos sumos – nuo 150 eurų iki 30000 eurų. Vartojamoji paskola turėtų būti grąžinta 1–60 mėnesių laikotarpiu. Be to, palūkanų dydis priklausys nuo to, ar norėsite naudotis savo automobiliu, kai jį įkeisite. Jeigu įkeistas automobilis tuo metu jums nebus reikalingas, palūkanos bus mažesnės.

Vartojamoji paskola įkeičiant nekilnojamąjį turtą ilgesniam laikotarpiui suteikiama komerciniuose bankuose, taip pat ten greičiausiai galėsite gauti didesnę paskolą, negu kredito bendrovėse. Norėdami apytiksliai sužinoti palūkanų dydį, prisiminkite, jog vartojamoji paskola skaičiuokle apskaičiuojama beveik kiekvieno banko tinklalapyje. Tačiau jeigu jums reikalinga vartojamoji paskola maziausios palukanos tikėtinos kredito bendrovėse. Kiti kredito bendrovių privalumai – galimybė užstatyti savo automobilį ir ne tokie aukšti reikalavimai paskolai gauti.
Taigi ar jums reikalinga vartojamoji paskola automobiliui, ar norite suremontuoti butą, užstatę nekilnojamąjį turtą, galite gauti didelę paskolą. Net jeigu jums reikalinga vartojamoji paskola norvegijoje, paraišką galite užpildyti internetu ir tiesiog laukti jums priimtiniausio pasiūlymo.

Kreditai gali padėti įsikurti naujus namus

kreditaiLietuvos bankas skelbia, jog jau ne pirmus metus iš eilės didėja žmonių, norinčių daiktus įsigyti lizingu skaičius. Tai reiškia, kad vis daugiau gyventojų ryžtasi sunkiu finansiniu momentu pasinaudoti kreditavimo paslaugomis. Viena iš galimybių, kuomet kreditai gali būti panaudojami neatidėliotiniems pirkiniams ir darbams – namų remontas ir interjero atnaujinimas.

Ištikus nelaimingiems atsitikimams

Itin dažnai pasitaiko atvejai, kuomet gyventojams neplanuotos finansinės paramos prisireikia įvykus neplanuotiems nelaimingiems atsitikimams namuose. Būna, kad kaimynai užlieja butą, vaikai nepagalvoję išteplioja visus namų kampus ar netyčia trūkęs vamzdis, išsiliejusi skalbimo mašina sunaikina naują grindinį. Dažniausiai tokie staigūs remontai kainuoja nemažus pinigus, o ne visi tokiems atvejams santaupų turi atsidėję. Tokiais atvejais pagelbsti kreditoriai, kurie be vargo gali suteikti nedidelę paskolą atsistoti ant kojų ir susitvarkyti namų interjerą. Jei ir Jus ištiko panaši nelaimė, neverta ilgiau laukti, reikia spręsti viską kuo greičiau. Juk nei Jums, nei namiškiams nemalonu gyventi nesutvarkytuose namuose, norisi, kad grįžus į savo namus, juose būtų malonu ir gera.

Įpūskite naujų minčių

Dažniausiai norint atnaujinti vieną ar kitą namų erdvę, reikia kaip reikiant paplušėti. Čia reikia ir naujų baldų, ir apdailos, kad visas interjeras atrodytų stilingai ir nepriekaištingai. Deja, tokiose vietose kaip vonia ar virtuvė, net norint atnaujinti tik interjerą, reikia kaip reikiant investuoti. Dažnai gyventojai būtent šių patalpų atnaujinimui renkasi kreditorių pagalbą. Statistika rodo, kad kone kas penktas gyventojas, kuris įrenginėja virtuvę ar atnaujina jos interjerą, tai daro išsimokėtinai. Nedideli kreditai pagelbsti žmonėms įgyvendinti norimas idėjas savo naujam namų įvaizdžiui.

Galvojant apie naujas idėjas

Norintiems visiškai atnaujinti namus, puiki idėja yra pagalvoti apie visų namų patalpų atnaujinimą. Apie tai nuolat kalba interjero specialistai. Jie pastebi, jog labai dažnai mes esame linkę remontus daryti tik tam tikrose namų patalpose. Taip ilgainiui kartą į kelis metus vis atnaujinant tai vieną, tai kitą namų erdvę, sunku išlaikyti vieną interjerą ir pasirūpinti, kad visi kambariai tarpusavyje derėtų. Todėl jei manote, kad namuose jau senokai nebuvo kapitalinio remonto, pats laikas darbų imtis iš esmės. Žinoma, ne visuomet tokiems atsinaujinimams užtenka santaupų. Tačiau kreditai gali pagelbėti ir nereikės laukti dar kelis metus, kol galėsite įsigyti tapetus savo miegamajame. Įsikurkite naujus namus taip, kaip norite šiandien.