Gydomės nuo blogų nuorodų

Išpublikavęs straipsnį pastebėjau, kad turiu dvi bjaurias nuorodas iš pornografinio turinio svetainių. Kaip jos ten papuolė – nežinau. Gal kažkas jas nusiuntė, nes nepatiko, kad šio blogo pavadinimas primena vieno populiaraus hostingo tiekėjo pavadinimą. Visko gali būti. O gal tos nuorodos čia buvo visada? Juk galėjo srveriai.lt būti registruotas jau seniau. Dabar tai jau nebesvarbu.

Duosiu pora patarimų jauniesiems blogeriams.

Stebėkite savo nuorodų kokybę. Niekada nežinai, kada jos suprastės dėl eilinių Penguin updeitų.

Nenaudokite automatinių įrankių, kurie kažkur submitina jūsų puslapį – į kategorijas ar kur kitur. Tai prie gero neprives. Greičiausiai ir pats papuoliau į tokias pinkles, kai pabdžiau pasinaudoti tokia paslauga.

Stenkites gauti tik gerų nuorodų. Nesivaikykite kiekybės, tik KOKYBĘ. jau geriau 1 kokybiška nuoroda iš pažįstamo blogerio tinklaraščio, nei 250 iš kažkokių neaiškios reputacijos indų už 10 dolerių.

Norodas gaukite iš socialinių tinklų, bet ne kažkokių spaminių komentarų. Komentarai nieko gero neduoda, tik gali sugadi nti visą reikalą. Tas pats su forumo komentarais ir parašais (signature). Google jau seniai išmoko juos atpažinti ir duoti mažai vertės.

Naudokitės keliais nemokamais įrankiais tokiais kaip OpenSiteExplorer.org ar LinkDiagnosis.com. Taip pat galima ir MajesticSEO.com bei krūva Chrome naršyklės pluginų. Nepamirškite ir Google Webmaster Tools. Tai galingas įrankis.

Kas dabar su šiuo blogu?

Nieko, tik reikės kurį laiką palaukti, kol tos blogos nuorodos dings iš google indekso. Tai gali užtrukti ir mėnesį, ir kelis. Aišku, tikiuosi, kad tai įvyks kuo greičiau.

Legalus mokamas softas ir žaidimai už 0$ (NEMOKAMAI)

Torrentai darosi pavojingi. Atsisiuntei mokamą programą su nulaužiamuoju kodu, ir beldžiasi pas tave į duris kiber-policija su autorinių teisių agentūra. Dėl to pradėjau ieškoti naujų būdų, kaip gauti legalaus, bet vis dar nemokamo softo. Radau išeitį – GiveAwayOfTheDay.com.

Viskas vyksta tokiu principu. Kas 24 valandas jie įmeta specialų pasiūlymą su mokama programine įranga ož 0 dolerių. Instaliuoji, tada specialus skriptas sutikrina, ar pakanka laiko ir užregistruoja, kaip legaliai naudojamą. Viskas vyksta automatiškai, tad jokių registrų keisti nereikia – instaliuoji kaip paprastą programą.

Giveawayoftheday.com Microsoft Office ar Photoshop tikrai nedalina. Tai nedidelės programos, kurios nėra labai žinomos, bet nori įgauti šiek tiek daugiau vartotojų, nei jų ateis iš Download.com 47 vietos savoje kategorijoje ir su 3,5 žvaigždučių reitingu. Jos tikrai nėra pirmo ryškumo, tačiau kartais įmetama gana naudingų. Dėl to reikia visada stebėti, kokie yra pasiūlymai.

Kitas momentas yra dukterinis puslapis game.giveawayoftheday.com, kuris dalina legalius žaidimus. Jie irgi nėra labai nauji ir kieti, tačiau laikui užmušti vietoj kortų ar minų tikrai tiks.

Kad nuolatos žinotumėte, kas ir kaip siūloma, rekomenduoju „palaikinti“ jų Facebook puslapį, tai tiksliai viską matysite ir galėsite nuspręsti – siųstis tą nemokamą programą ar ne… Peluose yra grūdų, tik reikia juos mokėti atsirinkti…