Outlook.com keičia Hotmail

Hotmail buvo vienas iš pirmųjų el. pašto tarnybų, kuri tapo viena iš populiariausių pasaulyje. Iki pat šiol ji yra laikoma Nr. 2 po Yahoo pašto. Ką gi, dabar jos nebeliks. Vietoj jos ateina Outlook.com.

Visi Hotmail vartotojai gavo naują el. laišką apie tai, kad jie gali pasikeisti savo el. pašto adresą. Pats tuo ir pasinaudojau. Tiesa, senasis Hotmail paštas irgi galioja. Sukuriamas paprasčiausias filtras, kuris išsaugo visas į seną paštą ateinančias žinutes tam tikrame aplanke (folder). Tuo tarpu į naują paštą siunčiami laiškai eina tiesiai į Gauta aplanką. Tiesa, galima juos ir sujungti. Tada ir senuoju ir naujuoju el. pašto adresu siunčiami į vieną vietą.

Outlook.com išvaizda nė iš tolo neprimena klasikinės Outlook programos. Ji yra ryškiai mėlynos spalvos. Ryškėja nauja Windows 8 aplikacija. Šiaip vaizdas gana geras, viskas patogu, intuityvu. Prikabintus failus galima iš karto nukopijuoti į SkyDrive talpyklą, kurią neseniai buvo galima pasidininti iki 25 GB.

Ar panašiai atrodys ir kitos Microsoft tarnybos? Visko gali būti. Kol kas Outlook.com atrodo tikrai įspūdingai. Aišku, su Gmail lygiuotis dar nėra kaip.

Microsoft pastaruoju metu labai aiškiai akcentuoja ėjimo į „debesis“ politiką, tad artimiausiu metu pamatysime daug naujų įdomių pasikeitimų.

SkyDrive pasiūlymas – pasididink talpą nuo 7 iki 25 GB

Netikėtas pasiūlymas! SkyDrive pasiūlė kaip lojaliam klientui pasididinti talpą nuo nemokamų 7 GB iki 25 GB. Pasirodo, tai pasiūlymas visiems seniems ir lojaliems vartotojams…

Ką reikia daryti? Nieko, tiesiog prisijungti prie savo SkyDrive ir viršuje pamatysite užrašą, raginantį pasinaudoti šiuo nerealiu pasiūlymu. Tada paspausti vieną mygtuką ir viskas, pas jus jau 25 GB. Va dabar tai pagyvensim 🙂

Šiuo žingsniu SkyDrive tampa didžiausiu nemokamu virtualiu „draivu“ pasaulyje. Daugiau galima gauti tik iš DropBox, bet tik tuo atveju, jei susirankama daugiau nei 36 draugai (už kiekvieną atvestą vartotoją – po 500 MB, taigi 36×0,5+7=25GB). Tai padaryti itin sunku, tad SkyDrive kol kas valdo.