Kokius auskarus rinktis šventėms ir kasdienai? - NPN.lt

Kokius auskarus rinktis šventėms ir kasdienai?

By Marius 0 Comment 2022-10-21

Manoma, kad auksas buvo atrastas maždaug 4000 m. pr. Kr. Nuo tada iki šių dienų auksas yra labai vertinamas ir jo gaminys išlieka populiariausias. Auksiniai gaminiai atrodo prabangiai ir retai alergizuoja, tad nieko keisto, kad toks pasirinkimas toks populiarus. Auksiniai auskarai yra vienas iš dažniausiai renkamų moterų papuošalų, tačiau ne visada lengva išsirinkti tobulą porą auskarų – juk jų pasirinkimas yra tikrai didžiulis. Taigi, ką turėtumėte apsvarstyti?

Auksiniai auskarai pagal veido formą

Galbūt nustebtumėte, jei sužinotumėte, kad pirmiausia jums turi tikti jūsų pasirinkti auskarai. Jei veidas standesnis ir kampuotas, tai apvalūs auskarai atrodo gražiausiai. Jei jūsų veidas apvalus, rinkitės kvadratinius auskarus. Ne paslaptis, kad kontrastas padeda išryškinti gražiausius veido bruožus, tad kodėl gi tuo nepasinaudojus? Ilgi platūs auskarai harmoningiausiai atrodo, jei veido forma pailginta arba trikampė – jie rekomenduojami ir prie ilgo kaklo. Jei norite optiškai pailginti kaklą, geriausiai tiks gana ilgi, bet siauri auskarai.

Patarimai, kurie neišeina iš mados

Pagalvokite, kada segėsite pasirinktus auskarus. Jei planuojate juos nešioti kasdien, tokiu atveju rinkitės palyginti kuklius auskarus. Geras pasirinkimas yra maži auksiniai auskarai su mažomis akutėmis (arba be kilpelių). Švenčių dienomis galite rinktis sunkesnius auskarus, puikiai tiks įvairiais brangakmeniais puošti auksiniai auskarai. Dažniausiai svarbu yra auskarų kaina. Pagalvokite, kiek galite išleisti auskarams. Kadangi pasirinkimas tikrai didelis, tikrai galite pasirinkti tinkamiausius auskarus pagal tam tikrą kainų intervalą.  Populiariausias aukso lygis yra 585, nes tai yra geriausias kainos ir kokybės santykis. Praba parodo santykinį aukso kiekį lydinyje (jei praba yra 585, naudokite 585 g gryno aukso vienam lydinio kilogramui). Žinoma, prabangos prekių gali būti pačių įvairiausių – 375, 500, 750, 958, 999. Kuo aukštesnė aukso gaminių prabanga, tuo brangesni auksiniai papuošalai. Auksiniai auskarai gali būti pakabinami, su vadinamaisiais užsegimais, arba alternatyviai kaip auskarai „vinutės” ir pan. Vienos moterys renkasi auskarus, tvirtinamus prie ausų, kitos – kabančius auskarus ir pan. Kad ir į kurią aukso parduotuvę nuspręstumėte eiti, didelė tikimybė, kad rasite pakankamai auksinių auskarų ir profesionalų, kurie padės apsispręsti, ką pirkti.

Add Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *