Veido priežiūra: serumas ar kremas? - NPN.lt

Serumas

Veido priežiūra: serumas ar kremas?

By straipsniai 0 Comment 2016-07-29

SerumasGraži ir spindinti veido oda – kiekvienos moters tikslas, todėl tikrai nieko nebestebina, kad dailiosios lyties atstovių kosmetikos lentynėlė nukrauta įvairiausiomis grožio puoselėjimo priemonėmis.  Tiesa, ne visos tos priemonės yra naudojamos, nes ne visada yra tinkamai pasirinktos. Daugeliui moterų kyla klausimas, kas geriau – veido kremas, o gal serumas? Rasti atsakymą į šį klausimą padėjo profesionalams ir kasdieniniam naudojimui skirtų kosmetikos priemonių Odapro.lt specialistai.

Odai skirtas serumas iš pradžių buvo naudojamas tik profesionaliuose kosmetikos kabinetuose. Serumas, lyginat su veido kremu, yra labai koncentruotas produktas, kurio sudėtyje gausu biologiškai aktyvių medžiagų, kurios maitina, drėkina, atgaivina, stangrina odą bei skatina jos regeneracinius procesus. Be to, serumo pagrindą sudaro specialios medžiagos, kurios leidžia serumui patekti į žymiai gilesnius odos sluoksnius. Taigi, iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad serumas yra išties geresnis pasirinkimas nei kremas, kuris labiau veikia paviršinius odos sluoksnius, tačiau tai ne visai tiesa.

Pasak Odapro.lt specialistų, didžiulė klaida, kurią daro moterys, pasirinkti arba tik kremą, arba tik serumą. Serumas naudojamas mažomis dozėmis, jų pilnai pakanka, kad oda gautų jai reikalingas maistingąsias medžiagas, tačiau serumas negali visiškai atlikti kasdieninės odos priežiūros funkcijos, todėl šias dvi kosmetikos priemones nėra tikslinga atskirti. Paprasčiau tariant, serumas papildo kremą, todėl iš pradžių odą reiktų patepti serumu, o tada kremu. Tiesa, dalis moterų baiminasi, kad toks „kokteilis“ per daug apsunkins odą, ji pradės blizgėti, dekoratyvinės kosmetikos priemonės trumpiau laikysis bei užsikimš poros. Visgi, reiktų atminti, kad serumas labai greitai susigeria į gilesnius odos sluoksnius, todėl minėtų problemų neturi kilti. Žinoma, ši taisyklė galioja tik tada, jei kremas ir serumas tinka moters veido odai. Taigi, jei nesinori švaistyti pinigų ir ieškoti tų „vienintelių“ kosmetikos priemonių, verčiau pasitarti su specialistais, kurie įvertinę klientės odos būklę, parinks optimaliausiai jai tinkančias priemones.

Galiausiai reiktų paminėti, kad serumai yra skirti įvairaus amžiaus moterų odai, todėl įsitikinimas, kad ši grožio priemonė tinka tik brandesnei odai, yra klaidingas.

 

Add Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *