SEO paslaugos – netinkamos paieškos variklių optimizavimo praktikos - NPN.lt

SEO paslaugos – netinkamos paieškos variklių optimizavimo praktikos

By Marius 0 Comment 2022-01-29

Kiekvieną kartą atliekant SEO yra atitinkamų gairių ir taisyklių rinkinys, kurio reikia laikytis. Jis yra sukurtas tam, kad būtų sukurta naudinga, kokybiška bei saugi aplinka kiekvienam vartotojui. Norint nuolatos išlikti aukštose pozicijose reikia neatsilikti nuo dažnai atsinaujinančių paieškos variklių algoritmų. Kita vertus, visada atsiranda tokių, kurie nesivadovaudami taisyklėmis bei gairėmis bando visa tai apeiti ir taip sulaukti organinio lankytojų srauto, tačiau, galų gale, tai vis tiek jiems nepavyksta. Kokybiškos SEO paslaugos užtikrina, kad to nebūtų, o žemiau pasidalinsime pagrindinėmis praktikomis, kuriomis naudojasi ar naudodavosi sukčiai.

Vienas iš dažniausiai pasitaikančių būdų yra pirktos nuorodos. Žinoma, kad tai pirkėjui suteikia nenuginčijamą privalumą kitų atžvilgiu. Pirmiausia, atlikus mokėjimą nereikia rūpintis turinio kokybe, o antra, kad surinktas tekstas yra stipri „Google“ algoritmų dalis, kuri yra atrenkama pagal lankytojo paiešką. Tokių nuorodų pilnai pakanka efektyviai manipuliuoti paieškos variklių reitingavimu ir todėl ši technika yra traktuojama kaip netinkama.

Kita, jau kurį laiką primiršta praktika yra šiukšlinių komentarų kūrimas, kuriame yra pridedamos atgalinės nuorodos. Realybėje jos jokios naudos nesuteikia ir yra paprasčiausias laiko švaistymas. Nepaisant to, tai yra viena iš populiariausių praktikų, o dar blogiau yra tai, kad yra sukurtos programėlės, kurios tai padaro už pačius komentarų kūrėjus. Pavyzdžiui, jeigu turite tinklaraštį, kuriame komentuoti gali bet kas, tai ankščiau ar vėliau sulauksite tokio turinio, kuris tik pakenks Jūsų įvaizdžiui. Įmonės, kurios užtikrina, kad jų SEO paslaugos būtų kokybiškos, tikrai vengs tokios praktikos.

Dar viena iš dažniausiai pasitaikančių praktikų yra turinio kopijavimas. Akivaizdu, kad „copy & paste“ kultūra visur yra įaugusi iki šaknų. Iš praktinės pusės, tai kai net keliose vietose yra patalpinama, ta pati arba labai mažai pakeista turinio kopija – tai taip pat prieštarauja „Google“ politikai. Paieškos varikliai renkasi unikalų turinį, kuris yra specialiai patalpintas ne vienoje vietoje, o vienodą automatiškai jį atmeta. Kiekvieną kartą, kai paieškos puslapyje pamatote kelis identiškus rezultatus, tai dažniausiai būna viso to pasekmė.

Renkantis iš ko bus užsakytos SEO paslaugos yrasvarbu į šiuos kriterijus atkreipti dėmesį, o jeigu norite išbandyti jėgas šioje sferoje, tai patariame taip kaip aukščiau išvardinome nesielgti.

Daugiau informacijos rasite šiame puslapyje: https://webstudio.lt/seo-paslaugos/

Add Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *