Kas yra SEO paslaugos? - NPN.lt

Kas yra SEO paslaugos?

By Marius 0 Comment 2021-11-14

SEO paslaugos dažnai yra išskirstomos į dvi dalis: išorinis ir vidinis SEO. SEO paslaugos gali padėti pasirūpinti abejomis dalimis. Vidinis SEO yra atliekamas svetainės viduje. Nuo to gali priklausyti svetainės matomumas paieškos sistemoje, todėl SEO paslaugos vidiniam SEO sutvarkyti yra vienas pagrindinių darbų prieš paleidžiant svetainę. Tai taip pat daro įtaką svetainės reklamoms. Išorinis SEO yra atgalinių nuorodų talpinimas kitose svetainėse. Kuo daugiau tokių nuorodų – tuo labiau svetainė yra matoma. 

SEO paslaugos: vidinis SEO

Vidinis SEO turi daugybę įtakos jūsų svetainės matomumui. SEO paslaugos padeda užtikrinti, kad vidinis SEO būtų techniškai sutvarkytas, o jūsų svetainė matoma. Vidinis SEO padeda sutvarkyti nuorodas, jų pavadinimus, nuotraukų pavadinimus, svetainės struktūrą ir kitas programavimo klaidos, kurios neleidžia gerai perskaityti jūsų turinio paieškos sistemai ir taip atrinkti, kam rodyti jūsų svetainę. SEO paslaugos dažniausiai yra teikiamos specialistų, todėl net naudojant įvairius įrankius, kurie padeda atrasti, ką reikėtų pataisyti, viskas yra peržiūrima rankiniu būdu. Toks būdas padeda užtikrinti SEO paslaugų kokybę ir svetainės kokybės balą.

SEO paslaugos atlieka ir išorinio SEO tvarkymus

Išorinės SEO paslaugos apima atgalinių nuorodų talpinimą kitose svetainėse. Dažniausiai tai yra daroma specialiuose SEO tekstuose, kuriuos rašo SEO paslaugų tiekėjai arba tekstų rašytojai (angl. copywriters). Tokios nuorodos siunčia žmones į jūsų svetainę naudojant tam tikrus raktinius žodžius. SEO paslaugos padeda užtikrinti, kad tokių nuorodų patalpintą būtų kuo daugiau, nes tai kelia svetainės reitingus. Tačiau blogai atliktos SEO paslaugos, pavyzdžiui, tekstų kopijavimas, tekstai rašomi bot’ų ir iškeliami labai greitai – visa tai atneša neigiamus rezultatus, o kai kuriais atvejais net paieškos sistemos ban’ą. Tai reiškia, kad SEO paslaugos nebebus nei naudingos, nei atneš gerų rezultatų, nei pagelbės kitoms reklamoms formoms. 

Ar verta investuoti į SEO paslaugas?

Vis dar svarstote ar verta investuoti į SEO paslaugas? Geriausia, ką galite padaryti tokiu atveju – pasitarti su SEO specialistais. Yra atvejų, kuomet SEO paslaugos nėra prioritetinės, tačiau daugumoje situacijų tikslinis investavimas į SEO paslaugas gali atnešti gerus rezultatus. 

Add Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *