Prekybinės svarstyklės – geriausias išradimas, skirtas visiems prekybininkams - NPN.lt

svarstyklės

Prekybinės svarstyklės – geriausias išradimas, skirtas visiems prekybininkams

By Marius 0 Comment 2020-08-31

svarstyklės

Šiuolaikiniame pramonės ir prekybos pasaulyje itin vertinama įvairi svėrimo įranga. Prekybinės svarstyklės padeda visiems prekybininkams, kurie dirba su įvairiais sveriamais maisto produktais ir prekėmis. Šiandien jas galima išvysti bet kuriose prekybos vietose, pavyzdžiui, turguje ar parduotuvėse. Šiame straipsnyje aptarsime populiariausią prekybinių svarstyklių rūšį bei papasakosime kokias ji funkcijas turi. Taip pat atskleisime kokios sąlygos įtakoja elektroninių svarstyklių gedimus. Ir pasakysime kada joms reikalingas remontas bei kuo svarbus yra tikslus elektroninių svarstyklių kalibravimas.

Prekybinės svarstyklės – populiariausia jų rūšis ir funkcijos

Šiandien populiariausia prekybinių svarstyklių rūšis – elektroninės svarstyklės. Jos geba apskaičiuoti prekes vienetais, miligramais. Taip pat turi kainų apskaičiavimo ir atminties funkciją bei yra su LCD ekranais, kurie būna apšviečiami.

Jų pasirinkimas – labai platus. Pavyzdžiui, galima rinktis svarstykles su ekranu matomu ir pardavėjui, ir  pirkėjui, kuris būtų ant stovo. Priklausomai nuo tipo, gali būti integruotas kvitų spausdintuvas, prekių atmintis, masės vienetų keitimas. Visos svarstyklės, kurios skirtos prekybai uždarose patalpose, turi integruotą RS232 jungtį, kurios dėka galima svarstykles prijungti prie kasos aparato arba POS sistemos.

Prekybinių elektroninių svarstyklių gedimai – kokie jie ir kokios sąlygos juos įtakoja?

  • Elektroninės svarstyklės netinkamai rodo arba išvis nerodo tam tikromis sąlygomis, pavyzdžiui, senkant elementams, sugedus maitinimo lizdui, akumuliatoriui. Įvairius gedimus gali sukelti ir dideli, staigūs temperatūros pokyčiai (jei prekybinės elektronines svarstykles greitai iš tokios šaltos patalpos kaip rūsys atnešite į šiltą vonią). Kartais gedimai atsiranda, kai sutrinka elektros energijos tiekimas. Tuomet  gali būti blogai rodomi skaičiai, ar nešviesti juos vaizduojantis ekranas;

 

  • Svarstyklių remontas reikalingas ir tuo atveju, jeigu elektroninės svarstyklės buvo stipriau sutrenktos ar užspaustos didesniu, vidinę plokštę žeidžiančiu svoriu;

 

  • Visada prisiminkite, jeigu naudojate elektronines svarstykles prekyboje, jos privalo rodyti tiksliai. Po kalibravimo prekybininkas dažniausiai gali jomis 2 metus naudotis iki kitos patikros.

Visus prekybinių elektroninių svarstyklių gedimus gali pašalinti tik kalibravimo paslaugas atliekančios įmonės.

Tikslus kalibravimas – kuo jis svarbus elektroninėms svarstyklėms?

Ši sritis labai tiksli ir atsakinga. Atliekamas svarstyklių svėrimo tikslumo tikrinimas ir įvairių gedimų šalinimas. Kalibravimo procesas vyksta sertifikuotose laboratorijose arba pas užsakovą. Kai specialistai atlieką kalibravimą, užsakovui yra išduodamas kalibravimo liudijimas, kuris atitinka Europos akreditavimo organizacijos reikalavimus.

Kalibravimo dėka tiek prekyboje, tiek pramonėje ar kitose žmonių veiklose yra naudojamasi tik tiksliai rodančiomis svorio matavimo priemonėmis.

Apibendrinant, drąsiai galima teigti, jog prekybinės svarstyklės yra pagrindinis ir svarbiausias darbo įrankis visiems prekybininkams. Elektroninės svarstyklės labai palengvina įvairių prekių ir maisto produktų svėrimą, nes jos turi daug išmaniųjų funkcijų. O sutrikus jų veikimui, visada atliekamas kalibravimas. Rinkitės šias svarstykles ir jos taps puikiu pagalbininku, sveriant savo prekiaujamą produkciją.

 

Add Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *