Konferencijos, koncertai ir kiti renginiai: estetikos svarba - NPN.lt

konferencija

Konferencijos, koncertai ir kiti renginiai: estetikos svarba

By rasytojas 0 Comment 2019-11-28

konferencija

Sunku pasakyti, kiek renginių Lietuvoje vyksta per metus. O pasaulyje? Skaičiai milžiniški. Ir kiekviename renginyje nestokojama įdomumo. Daug dėmesio skiriama estetinei plotmei, įvairiems vaizdiniams sprendimams, kurie patiktų žiūrovams.

Jei nusikeltume laiku į kokius dutūkstantuosius, o paskui grįžtume į dabartį, suprastume, kad scenos dalykai – kitokie. Šiuo metu naudojant videotechniką ne tik vaizdai ekrane rodomi, bet ir apskritai visa aplinka tampa išskirtinė. O jei paminėtume videoprojekcijas, šis teiginys taptų aiškesnis nei aiškus… Tarsi nebelieka tradicinės scenos sąvokos arba ji išplečiama. Imama suprasti, kad minėjimai ir kiti dalykai – šis tas daugiau, šis tas įspūdingiau…

Estetika ir įdomumas – tai derinys, kurį pavyksta pamatyti įvairiose šventėse. Ne paslaptis, kad vaizdo technika – ne paskutinėje vietoje. Ir reikėtų pasakyti, kad labai naudinga yra nuomotis įrangą. O jeigu kyla klausimas „kodėl?“, atsakome į jį:

  • Todėl, kad apsimoka
  • Todėl, kad gaunate ne pasenusią, o naują įrangą
  • Todėl, kad gaunate profesionalią konsultaciją ir pagalbą

Ir tai anaiptol ne visi privalumai, kuriais įsitikina žmonės, pasirinkę nuomotis reikiamą įrangą. Apibendrinant pranašumus galima teigti, jog taip išvengiama papildomo streso ir pasinaudojama tikslingesniu variantu.

Nuo sporto iki verslo, nuo konferencijos iki koncerto – taip galima apibūdinti Videoprojektai.lt veiklą. O susipažinti su pavyzdžiais galite adresu https://www.videoprojektai.lt/. Taip pat galite ir išsinuomoti projektorių. Ir kitos įrangos. Ir pasikonsultuoti. Žodžiu, visko daug.

Tačiau „visko daug“ ne visada reiškia „estetiška“. Kartais geriau mažiau, kartais subtiliau… Bet kiekvienas atvejis – individualus. Todėl būtų keista teigti, kad visiems be išimties renginiams pritaikomas būtent toks, o ne kitoks sprendimas… Paprasčiau šnekant, yra įvairovė, lankstumas, o ne viena klišė, kuria ištisai vadovaujamasi.

O prisiminus tai, kas rašyta pradžioje (apie renginių gausą), tampa dar akivaizdžiau, jog negali būti viskas padaryta „ant vieno kurpaliaus“. Tuomet veikiausiai ir estetika nebūtų tokia puiki, ir įdomumo tiek neliktų. O štai dabar galima pasidžiaugti, kad originalumas nėra tarsi kažkas iš kosmoso, tarsi kokia tolybė. Tai daugybės renginių dalis, svarbus dalykas, kurį pavyksta pasiekti.

Ir nepriklausomai nuo to, kokia tai šventė, šie aspektai lieka reikšmingi. Kuo viskas dailiau, tuo yra maloniau, tuo labiau įsitikina, kad bilietai įsigyti ne be reikalo. Vadinasi… suorganizuota konferencija (ar kitoks įdomus dalykas) džiugina profesionalumu.

 

 

Add Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *