Kam, kada ir kodėl reikalingas kreditas? - NPN.lt

Kam, kada ir kodėl reikalingas kreditas?

By Marius 0 Comment 2022-05-12

Kreditas daugelį išgelbėja tada, kai prireikia pinigų, o jų piniginėje ar banko kortelėje nėra. Tai nebūtinai didelė ir kelis tūkstančius siekianti suma. Gali prireikti vos keliasdešimties ar kelių šimtų eurų, kad išpildytumėte svajonę, atiduotumėte skolą, nusipirktumėte kursus ar pasitobulintumėte buitį. Priežastys gali būti pačios įvairiausios. Nereikia niekam nei teisintis nei atsiprašinėti. Gyvenkite čia ir dabar bei pamąstykite apie ateitį. Suma, kuri Jums bus paskolinta, priklauso nuo Jūsų grynųjų pajamų bei jau turimų finansinių įsipareigojimų.

Tuo tarpu greitasis kreditas yra suteikiamas nepriklausomai nuo asmens kredito istorijos. Turėkite omeny, jog kreditas gali būti nesuteikiamas tada, kai Jūsų finansinis statusas neatitinka įprastinių reikalavimų, pavyzdžiui, Jūsų pajamos yra nepakankamos arba Jūsų darbo stažas dabartinėje darbovietėje yra per trumpas (mažiau nei 4 mėn.). Tad svarbu, kad nebūtumėte daug ir ilgai įsiskolinęs kitoms įstaigoms, turėtumėte blogą asmeninę kredito istoriją ar tiesiog turite didelių finansinių įsipareigojimų.

Tam, kad būtų suteiktas Jums kreditas, turite atitikti minimalias sąlygas. Turite iš anksto žinoti, kad kiekvienam kreditui yra taikomos fiksuotosios palūkanos. Jos yra nustatomos kiekvienam klientui individualiai ir priklauso nuo paskolos sumos, taip pat kliento kredito istorijos bei galimo lojalumo kreditą išduodančiai kompanijai. Nieko keisto, jei prieš tai esate ėmę ne vieną kreditą ir tvarkingai išpildėte grąžinimo sąlygas, tuomet kredito suteikėjas galės pateikti itin palankias sąlygas naujam kreditui.

Pats patogiausias ir greičiausias būdas gauti kreditą yra užpildyti paraišką internetu arba, jei yra galimybė, siųsti SMS žinutę ir atsakymą apie priimtą sprendimą gausite labai greitai telefonu, SMS arba elektroniniu paštu. Norima gauti pinigų suma bus pervesta į Jūsų banko sąskaitą iš karto sudarius paskolos sutartį.

Grąžinimo palūkanos yra mokamos nuo visos suteiktos ir negrąžintos paskolos sumos. Kartais yra skaičiuojami paskolos sutarties administravimo mokesčiai. Grąžinti suteiktą kredito sumą galėsite labai lanksčiai. Paskolos grąžinimo terminą galėsite pasirinkti patys. Jis gali būti vos keli mėnesiai, o gali siekti ir kelis metus. Visą kreditą ar jo dalį visada galite grąžinti anksčiau termino be jokių papildomų mokesčių.

Add Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *