Outlook.com keičia Hotmail - NPN.lt

Outlook.com keičia Hotmail

By Marius 0 Comment 2012-08-01

Hotmail buvo vienas iš pirmųjų el. pašto tarnybų, kuri tapo viena iš populiariausių pasaulyje. Iki pat šiol ji yra laikoma Nr. 2 po Yahoo pašto. Ką gi, dabar jos nebeliks. Vietoj jos ateina Outlook.com.

Visi Hotmail vartotojai gavo naują el. laišką apie tai, kad jie gali pasikeisti savo el. pašto adresą. Pats tuo ir pasinaudojau. Tiesa, senasis Hotmail paštas irgi galioja. Sukuriamas paprasčiausias filtras, kuris išsaugo visas į seną paštą ateinančias žinutes tam tikrame aplanke (folder). Tuo tarpu į naują paštą siunčiami laiškai eina tiesiai į Gauta aplanką. Tiesa, galima juos ir sujungti. Tada ir senuoju ir naujuoju el. pašto adresu siunčiami į vieną vietą.

Outlook.com išvaizda nė iš tolo neprimena klasikinės Outlook programos. Ji yra ryškiai mėlynos spalvos. Ryškėja nauja Windows 8 aplikacija. Šiaip vaizdas gana geras, viskas patogu, intuityvu. Prikabintus failus galima iš karto nukopijuoti į SkyDrive talpyklą, kurią neseniai buvo galima pasidininti iki 25 GB.

Ar panašiai atrodys ir kitos Microsoft tarnybos? Visko gali būti. Kol kas Outlook.com atrodo tikrai įspūdingai. Aišku, su Gmail lygiuotis dar nėra kaip.

Microsoft pastaruoju metu labai aiškiai akcentuoja ėjimo į „debesis” politiką, tad artimiausiu metu pamatysime daug naujų įdomių pasikeitimų.

Add Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *