Naujos statybos butai Vilniuje – pirkti dar palaukti? - NPN.lt

Naujos statybos butai Vilniuje – pirkti dar palaukti?

By Marius 0 Comment 2022-01-14

Dažnai vis iš naujo išgirstame, kad nauji butai Vilniuje yra paklausūs kaip niekad anksčiau. Nekilnojamo turto pirkimo bumas toli gražu neatslūgo, o kainos kyla, todėl daugeliui besiruošiant įsigyti butą sostinėje kyla klausimas – skubėti ar dar palaukti? NT specialistai dalinasi informacija kurią verta apsvarstyti.

Nauji butai Vilniuje turėtų būti perkami kuo greičiau, nes:

  • Prognozuojama, kad ilgainiui gauti banko paskolą gali būti sunkiau, reikės sukaupti didesnį pradinį įnašą ir pan.
  • Taip pat specialistai prognozuoja, kad NT Kainos ilgainiui kils.
  • Nusipirktas nekilnojamas turtas dabartinės rinkos sąlygomis nepraranda vertės: už butą Vilniuje, kurį įsigysite šiandien, po kelerių metų galite gauti gerokai daugiau.
  • Sukaupti pinigai dėl infliacijos nuvertėja, todėl išties verta investuoti į būstą.
  • Nuomai išleidžiami pinigai visiškai neatsiperka – jie išmetami į balą.
  • Gyvenimas senos statybos būste yra mažiau komfortiškas, daugiau lėšų išleidžiama šildymui.
  • Naujos statybos butai Vilniuje, perkant iš patikimo NT vystytojo, yra puikios kokybės, A++ ar aukštesnės energinės klasės, pasižymi puikiu išplanavimu ir gerai išvystyta infrastruktūra, todėl įsigysite ne tik būstą, bet ir jaukią aplinką, kurioje malonu leisti laiką.

Svarstant įsigyti būstą 2022 m., galioja auksinė taisyklė: nesivaikyti pigiausio varianto ir sąžiningai atsakyti sau į šiuos klausimus: kokia lokacija Jums patogiausia, kokios infrastruktūros pageidaujate ir kokio dydžio būsto ieškote.

Nauji butai Vilniuje kyla visame mieste, tačiau patraukliausi gyvenamieji rajonai – Užupis, Paupys, Senamiestis, Naujamiestis, Žvėrynas, Šnipiškės, Šiaurės miestelis. Būtent čia labiausiai jaučiamas miesto pulsas, yra patogus susisiekimas su centru ir kitais miesto rajonais, yra išplėtotas įvairių paslaugų ir pramogų tinklas: pilna ofisų, darželių, mokymo įstaigų, darbo erdvių, sporto klubų, parduotuvių. Netrūksta ir kultūros įstaigų, kaip teatrų, taip pat – restoranų, kavinių, barų. Nesunku suprasti, kodėl šie rajonai tokie paklausūs.

Jeigu ruošiatės įsigyti NT sostinėje (ar bet kur kitur), taip pat būtina atsižvelgti į Jums reikalingą gyvenamąjį plotą. Jeigu įsigysite šeimai ar porai per ankštą būstą, gyventi bus paprasčiausiai nepatogu. Tuo tarpu per didelis gyvenamasis plotas gali lemti didesnes sąskaitas už šildymą, kas irgi greitai taps opia problema.

Add Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *