Keltas: kokią kajutę pasirinkti? - NPN.lt

keltų bilietai

Keltas: kokią kajutę pasirinkti?

By straipsniai 0 Comment 2015-02-15

keltų bilietaiNorite susipažinti su plačiuoju pasauliu? Svajojate apie ilgai lauktas atostogas, kurių metu pavyks stipriai įkvėpti oro ir džiaugtis, kad pasaulis ir, visgi, gyvenimas yra tokie nuostabūs? Keltų bilietai yra ta galimybė, kuri jums padės tiek pakeisti gyvenamąją vietą, tiek keliauti atostogauti į pačius nuostabiausius kraštus, kaip Švedija ar Norvegija. Kelionių agentūros nebe tokia populiari paslauga, kai  žmonės išmoko internetu patys susirasti jiems reikalingas paslaugas. Tokiu atveju nuvykimas į konkrečią šalį su sava mašina kur kas labiau praplečia galimybes. Keltų bilietai yra tas šansas, kuris padeda iki konkrečios šalies per jūrą arba vandenyną nukeliauti su auto transporto priemone.

Keltų bilietai teikia gana daug skirtingų pasiūlymų. Priklausomai nuo to, ar keliausite su sava transporto priemone, ar norite patogiai išsimiegoti kajutėje – siūlome pasirinkti vieną iš egzistuojančių variantų.

  • 4-vietė kajutė. Dažniausiai rekomenduojame išsipirkti ne vietą, tačiau visą kajutę. Tai puikus pasirinkimas tokiu atveju, kuomet keliauja gana didelė kompanija. Keturvietė kajutė toli gražu netalpina tik keturis žmones. Paprasčiausiai tiek jų gali miegoti, tačiau bet kuriuo atveju, jei pasiimsite miegmaišius su savimi – drąsiai vienoje kajutėje gali gyventi net ir 6-7 žmonės. Taip galima sutaupyti nemažai pinigėlių ir tuo pačiu patogiai išsimiegoti.
  • Kajutė šeimai. Dažniausiai joje baldai išdėstyti taip, kad galėtų visi patogiai išmiegoti ir užsiimti kita veikla, kaip prausimasis. Lovos dažniausiai sustumtos. Tačiau juk šeimos nariams ir toks miegas bus tikrai patogus.
  • Keltų bilietai kai kuriais atvejais, jei asmuo pageidauja apima ir valgydinimo paslaugas. Žinoma, tai siūloma tik tiems asmenims, kurie gyvena kajutėse. Tie kurie yra pasiryžę miegoti automobilyje ar ant paprasčiausių kėdžių foje – gali nukeliauti į patogias kavinukes ir net užsisakyti šilto maisto.
  • Neįgaliems asmenims, vaikams ir senjorams dažnai padaroma nuolaida. Žinoma, jei patenkate į konkrečią kriterijų grandinę apie tai turite informuoti dar prieš pirkdamas bilietuką.

Keltų bilietai padės įgyvendinti savo svajones ir pasiekti tolimiausius pasaulio kampelius. Sėkmės ir laimingos kelionės. Tegul jūros liga jūsų nepasigauna.

Add Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *