Kokia reali turto vertinimo kaina? - NPN.lt

Kokia reali turto vertinimo kaina?

By Marius 0 Comment 2022-09-26

Specialistai pažymi, jog mūsų visuomenėje vis dar gajus požiūris, jog turto vertinimo kaina šiandien  yra labai didelė ir nuostolinga. Tai dirbtinai sukurtas mitas. Juk kreipdamiesi į turto vertintojus jūs parduodate ne kažkokį niekutį, o tikrai didelį ir vertingą daiktą ar objektą. Net jeigu kalba sukasi apie dėvėtą automobilį, sužinoti jo realią rinkos kainą visuomet bus naudinga auto savininkui. Ką jau kalbėti apie gyvenamus namus ar butus.

Nesuklysime pasakydami, jog kad  turto vertintojai yra nemažesnis turtas už patį turtą. Todėl atidžiai rinkitės šiuos specialistus. Tuomet galėsite būti tikri suteiktų paslaugų kokybe.

Kaip pasirinkti turto vertintojus?

Jeigu norite sėkmingo ir efektyvaus turto įvertinimo, vadovaukitės tam tikrais kriterijais.  Pirmas dalykas – reikėtų išsiaiškinti, ar Jūsų pasirinktoje įmonėje dirba pakankamai turto vertintojų, kurie galės įsigilinti į objektą ir pažvelgti į jį individualiau.

Ne ką mažiau svarbi įmonės reputacija. Čia labai gali pagelbėti kitų klientų atsiliepimai. Teigiami komentarai, platus  klientų ratas ir nuveikti skirtingi, bet įdomūs darbai leis būti ramiems, jog pasirinkote tinkamus specialistus.

Kada prireikia turto vertintojų paslaugų?

Bene dažniausiai žmonėms prireikia turto vertintojų paslaugų, kai reikia nustatyti nekilnojamo turto vertę. Tokį nekilnojamo turto vertinimą gali užsakyti objekto savininkai ar asmenys, įgalioti veikti savininkų vardu.

Dažniausiai tai daroma, kai :

  • vykdomas pirkimo – pardavimo ar nuomos sandorius;
  • įgyjamos paveldėjimo teises;
  • dalijamas turtas tarp sutuoktinių skyrybų atveju;
  • draudžiamas nekilnojamas turtas;
  • imama paskola su nekilnojamo turto įkeitimu.

Turto vertinimo kaina

Turėtumėte žinoti, jog turto vertinimo kainos yra gana skirtingos. Jas nusistato kiekviena įmonė. Be abejonės, tai priklauso nuo turto dydžio ir tikslo, kuriam atliekamas turto vertinimas. Tačiau vieną tikrai galima pasakyti užtikrintai – sutaupyti pinigai dėl būsto sumažinimo kainos dažniausiai padengia sumą vertintojams ir dar lieka. Taigi,  pasirinkti tokias  paslaugas tikrai apsimoka. Labai tikėtina, jog jūs nė neįtariate, kokių privalumų turi jūsų planuojamas parduoti turtas. Arba atvirkščiai – ruošiatės įsigyti turtą, o apie jo trūkumus nė nenutuokiate. Visą tai, išaiškinus specialistams, jums leis stipriai numušti planuojamo pirkinio kainą.

Add Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *