Miegas yra svarbus, tad kaip jo neignoruoti? - NPN.lt

ciuzinys

Miegas yra svarbus, tad kaip jo neignoruoti?

By rasytojas 0 Comment 2020-01-20

ciuzinys

Renkatės čiužinį ir skaitote apie bambuką. Juk tai ne šiaip augalas. Tai augalas, naudojamas gaminant drabužius (pvz., kojines), nesvetimas ir kitose srityse. Štai kokybiški čiužiniai irgi patenka į bambuko gaminių kategoriją.

Galite rasti informacijos, kad čiužinio užvalkalą galima skalbti 60 laipsnių temperatūroje. Tikėtina, kad rasite ir kitokios informacijos. Tokie dabar laikai – keli mygtukų paspaudimai ir maloniai bei patogiai žvalgotės, kokių prekių yra. O kai tos prekės susijusios su miegu, tai rinktis dar maloniau.

Miego svarba

O dabar tikriausiai norėsite, kad aptartume ar bent pakomentuotume antraštę: Miegas yra svarbus, tad kaip jo neignoruoti? Atsakymas aiškus: vienas iš dalykų, leidžiančių neignoruoti miego (o kaip tik skirti deramą dėmesį), yra kokybiški čiužiniai, kurie ir skirti kokybiškam poilsiui. Ir, žinoma, sveikam.

Ilsimės apie trečdalį paros. Ar tai ilgai, sprendžiame kiekvienas individualiai. Bet būtų kvaila teigti, kad miego nereikia, kad tą laiką verčiau išnaudotume kaip nors kitaip. Juk net ir miego rekordus atsisakyta fiksuoti, nes bandymas kuo ilgiau išbūti neužsnūdus – pavojingas. Kam daryti tai, kas žalinga sveikatai?

O visi besirūpinantys sveikata mąsto apie miegamojo įsirengimą, apie baldus ir čiužinį. Tiek lovos, tiek patalynės pasirinkimas gali užimti laiko, bet tai pateisinama. Juk vien pats skaičius 8, rodantis, kiek maždaug valandų praleidžiame lovoje, yra gana svarus argumentas norint pabrėžti, jog visa tai labai aktualu.

Kiek kainuoja?

Tikriausiai pageidautumėte kainų… Čiužinių įvairovė stebina, stulbina, nepalieka abejonių, kad gamintojai ir pardavėjai nesėdėjo rankų sudėję.

Keliasdešimt eurų. Keli šimtai. Šimtas penkiasdešimt trys. Šimtas šešiasdešimt vienas. Du šimtai dvidešimt devyni. Visa tai yra kainos. Kaip matote, jos nevienodos. Netgi gerokai skiriasi.

Užtat perkant internetinėje parduotuvėje įmanoma sutaupyti. Reikia pasirinkti tokią parduotuvę, kurioje viskas vyksta sąžiningai. Ir tuomet pavyksta pasinaudoti puikiomis sąlygomis.

Dar apie kainas

Kadangi mūsų nakties poilsis reikalingas ir dėl energijos, ir dėl kitų priežasčių, jis yra reikšmingas. Kai lova ir patalynė atitinka poreikius, kai patogiai įsitaisoma, tai tiesiog gera.

Ir dienos eina kitaip. Produktyviau, šypsantis, maloniai bendraujant.

Kas be ko, ne visada būna lėšų įsigyti patį brangiausią čiužinį. Tačiau tai nereiškia, kad teks laviruoti tarp kompromisų. Kai pasiūlymų tiek daug, tai ir kainų randama priimtinų. Jau minėta, kad jos skirtingos. Tarp brangesnių produktų pavyksta aptikti ir šį tą pigesnio.

Tačiau atkreipsime dėmesį, kad keletas sutaupytų monetų – nebūtinai geriausias variantas. Kai kada verčiau atseikėti truputį stambesnę sumą, užtat mėgautis nuostabiu poilsiu.

Add Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *