Kodėl vienose supirkimo aikštelėse juodojo metalo laužo supirkimo kainos yra aukštesnės, o kitose – žemesnės? - NPN.lt

unrecognizable workmen standing near pile of metal scrap in dump

Kodėl vienose supirkimo aikštelėse juodojo metalo laužo supirkimo kainos yra aukštesnės, o kitose – žemesnės?

By Marius 0 Comment 2023-09-18

supirktuve
Photo by Kelly on Pexels.com

Visų pirma kalbėdami apie juodąjį metalą, turime išsiaiškinti, koks tai metalas ir kurie metalai jam yra priskiriami. Yra teigiama, kad juodaisiais metalais rinkoje yra vadinama tiek geležis, tiek ir jos lydiniai, kurie turi anglies bei kitų elementų. Dažniausiai susiduriame su plienu, kuris ir yra geležies bei anglies lydinys. Taip pat juoduoju metalu yra vadinamas ir ketus. Juk niekam nebus paslaptis, jog grynos geležies niekas nenaudoja, kadangi ją yra labai sunku gauti. Tenka sutikti ir su faktu, kad visgi geležis yra ketvirtas gausiausias Žemės plutos elementas ir visame pasaulyje jis yra pagrindinis sausumos elementas.

Tad jeigu buityje ar tiesiog po tam tikrų remontų, galbūt persikraustymo, statybų ir pan. turite pakankamai didelį kiekį juodojo metalo, tuomet Jums tikrai bus aktualus šio metalo supirkimas. Ne paslaptis ir tai, kad juodojo metalo laužo supirkimo kainos džiugina jau kuris laikas, todėl priduodami šį metalą galėsite ir papildomai užsidirbti.

Priduodant metalus į specialius supirkimo punktus dar svarbu turėti omeny ir tai, jog skirtingose aikštelėse tiek juodojo metalo laužo supirkimo kainos, tiek ir spalvoto metalo kainos skiriasi. Skirtumas gali būti labai įvairus ir svyruoti tiek nuo keliasdešimties eurų, tiek ir kelių kartų. Metalo supirktuvė pasilieka sau teisę kainas atitinkamai koreguoti.

  • Vienos metalo supirkimo aikštelės gali dirbti kaip tarpininkės, todėl ten tikriausiai bus ne tokios aukštos juodojo metalo laužo supirkimo kainos, nei ten, kur yra pagrindinės aikštelės.
  • Taip pat kainos yra skirtingos dar ir dėl to, jog ten yra naudoja tam tikra įranga. Pastarosios išlaidos aikštelėms, kurios superka metalus, sudaro nemažai išlaidų, o jas tenka padengti supirkimo kainų dėka.
  • Ir vienas stipriausių faktorių yra vieta, kurioje egzistuoja metalo laužo supirkimo aikštelė. Būtent dėl aukštų nuomos kainų tokio tipo įmonės dažniausiai bus įsikūrę tolėliau nuo miestų, užmiesčiuose, ir nedaug kainuojančiose patalpose.

Taigi tenka pripažinti, jog atliekų, ir ypač metalų rūšiavimas yra naudingas ir tai galite labai lengvai pajausti atvykus metalo supirkimo aikštelėse. Ten veiksmas vyksta nuolat ir turėdami jau surūšiuotą metalą galėsite uždirti dar daugiau. Jeigu iš pirmo žvilgsnio tam tikri metaliniai objektai gali pasirodyti kaip niekam nereikalingos šiukšlės, tai visų pirma išsiaiškinkite, ar tai nėra daiktai, už kuriuos gausite tam tikrą pinigų sumą.

Add Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *