Gera kirpykla Pašilaičiuose - NPN.lt

kirpykla pasilaiciuose

Gera kirpykla Pašilaičiuose

By rasytojas 0 Comment 2015-02-04

Kirpyklų Vilniuje tikrai netrūksta. Reikia tik pasivaikščioti „miegamuosiuose“ rajonuose ir per pusmetį tikrai atrasite „savąją“. Pasivaikščioję Pašilaičiuose kas keli šimtai metrų jų rasite ir ne po vieną. Į ką reiktų atkreipti dėmesį renkantis kirpyklą. Pateikiame keletą patarimų.

kirpykla pasilaiciuose

  1. Atkreipkite dėmesį į kirpėjų metų stažą. Galite paklausti, kiek metų dirba. Jei dirba keletą metų ištisai, greičiausiai turi daug patirties ir bet kaip nenukirps.
  2. Pasidomėkite paslaugų kainomis. Ne kiekvienas gali mokėti po 10 eurų už vyrišką kirpimą. Nedidelė kaina nereiškia, kad nukirps negražiai ar ne pagal jūsų prašymus. Reiktų žiūrėti, kaip kerpama realiai.
  3. Papildomos paslaugos. Jei kirpėja yra universali, jie gali kirpti vyrus, moteris, vaikus, kirpti plaukus, daryti šukuosenas, dažyti plaukus, skutinėti (hair tattoo), dažyti antakius ir net suformuoti barzdą. Jei kirpėja tai gali, sveikiname, jūs papuolėte pas tikrus profesionalus.
  4. Atkreipkite dėmesį, kaip klientas yra sutinkamas. Ar su šypsena, ar maloniai kalbama, ar kirpėjos akyse matyti entuziazmas. Jei kirpėja kalba atžagariai, mano „ech, dar vienas…“, nebendrauja, kalba pakeltu tonu, gali būti, kad jai tiesiog sunki diena. Bet jei taip kalba visos kirpėjos, tai nėra gerai. Kirpykla – vieta, kur žmonės atsipalaiduoja ir prasta kirpėjos nuotaika tam nė kiek nepadeda įvykti…
  5. Pasiūlymai keisti stilių. Kirpėjas yra menininkas. Jis privalo pasiūlyti kažką pakeisti, o ne tik laikytis klasikinio stiliaus. Kiekvienas žmogus yra unikalus, todėl ir kirpimo stilius turi būti skirtingas visiems. Negalima kirpti visų vienodai, taip pat reikia atsižvelgti ir į žmogaus pageidavimus. Jei kirpėja sugeba jus perkalbėti, reiškia viskas su ta kirpykla yra gerai.

Kirpykla Pašilaičiuose stovi kas 200-500 metrų, o kartais dar rečiau. Pavyzdžiui prie Mandarino 200 metrų spinduliu yra įsikūrusios net 6 kirpyklos. Kirpykla Pašilaičiuose gali būti jūsų, reikia tik išsirinkti. Nesvarbu, kad gyvenate kituose rajonuose, atkreipkite dėmesį į šalia kirpyklos esančias galimybes pastatyti automobilį. Kartais pravartu pavažiuoti kelis kilometrus ir gauti tikrai gerą servisą už teisingą kainą, be to nereikia sukti galvos, kur nemokamai pasistatyti automobilį.

 

Add Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *