Etikečių dizaino svarba ir tinkamo spausdintuvo pasirinkimas - NPN.lt

etikečių spausdinimas

Etikečių dizaino svarba ir tinkamo spausdintuvo pasirinkimas

By Marius 0 Comment 2016-08-18

etikečių spausdinimasRenkantis prekes, svarbų vaidmenį atlieka jų etiketės ir įpakavimas. Rinkodaros specialistai seniai atkreipė dėmesį į tai, kad vienos prekės yra suvokiamos kaip patrauklesnės už kitas, nors dar nebuvo išbandytos. Iš tiesų, etiketėmis kuriamas pirminis prekės įvaizdis ir nurodomos tam tikros produkto savybės. Kitaip sakant, kad pardavimas būtų vykdomas sistemingai, turite įvertinti kiekvieną smulkmeną, dėl to būtina rinktis ir patikimą etikečių spausdintuvą (arba etikečių spausdinimo paslaugas teikiančią įmonę).

Etikečių dizainas ir spalvos – pasąmoninga žinutė pirkėjui
Etiketės padeda sukurti pageidaujamą efektą, todėl galvodami apie jų dizainą, turite neskubėti. Visų pirma pagalvokite, ar norite spalvotos ar bespalvės etiketės. Žinoma, spalvos ir ryškumas padeda pritraukti aplinkinių dėmesį, tačiau tam tikrais atvejais nespalvota etiketė kalba apie laiko saugomas tradicijas, patikimumą ir kokybę. Be to, negalima paneigti ir praktinės pusės – nespalvotų etikečių gamyba reikalauja kur kas mažesnių investicijų.

Rinkos tyrimai rodo, kad pirkėjas etiketės dizainą suvokia pasąmoningai, t. y. net ir paprasti stiliaus sprendimai gali ilgam išlikti atmintyje arba tapti postūmiu apsipirkimui, pvz., prabangi etiketė kalba apie kokybę, todėl pirkėjas tokios prekės norės labiau nei gaminio su nestilinga etikete. Kitaip sakant, etiketės parinkimas yra tam tikras pardavėjo siunčiamas ženklas, kurį klientas visuomet įvertina, neskirdamas tam ypatingo dėmesio. Be to, būtina įvertinti ir į etiketės kokybę, nepriklausomai nuo to, ar ieškote lipnių ar tradicinių etikečių. Šiandien galite rinktis iš itin didelės etikečių gamintojų pasiūlos ir įsigyti profesionalią įrangą, atitinkančią net ir išrankiausių klientų lūkesčius. Tiesa, jei šioje srityje esate naujokai, siūlome pasitarti su profesionalais. Lietuvos pirkėjų vertinamos UAB „PRINTMARK GROUP“ darbuotojai atsakys į visus jūsų klausimus ir padės išsirinkti konkrečiai jums tinkančią įrangą.

Etikečių spausdintuvo pasirinkimo kriterijai
Renkantis spausdintuvą, reikia įvertinti pakuotę, ant kurios bus tvirtinamos ar klijuojamos jūsų sukurtos etiketės. Priklausomai nuo individualių poreikių, galima naudoti vienspalves arba spalvotas etiketes. Etikečių spausdinimas gali būti vykdomas mažesniais ir didesniais kiekiais (rinkitės individualiems tikslams skirtą įrangą, komercinius arba pramoninius spausdintuvus). Primename, kad rinkdamiesi techniką, turite įvertinti ir darbo kaštus bei laiką, t. y. ne visais atvejais verta pirkti intensyviam darbui skirtą įrangą ir, priešingai, jei galvojate apie didelius spausdinimo mastus, neišsiversite be pramoninės technikos.

Add Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *