Zynga laikinai sustabdė augalų nuvytimą dėl uragano JAV - NPN.lt

Zynga laikinai sustabdė augalų nuvytimą dėl uragano JAV

By Marius 0 Comment 2012-10-31

Labai įdomus faktas socialinių žaidimų pasaulyje. Tokių žaidimų lyderę Zynga šiandien laikinai atšaukė augalų nuvytimo fonkciją savo socialinio ūkio žaidime Farmville2. Pasirodė toks užrašas:

We have temporarily disabled wither to accommodate those that are being impacted by Hurricane Sandy. Zynga’s thoughts and best wishes are with everyone who has been affected by this storm.

Zynga rūpinasi savo žaidėjais, papuolusiais į bėdą ir negalinčiais nuimti savo užaugusio derliaus, todėl kurį laiką javai ir baklažanai žydės netrukdomi, o ne nuvys. Labai pagirtina taktika. Dar galėtų pradėti rinkti aukas nukentėjusiems, kaip dare seniau su ne vienu labdaros fondu.

Kad ir kaip būtų keista, bet ši kompanija vis dar užima lyderiaujančias pozicijas ne tik faktiškai, bet ir iš moralinės pusės, nors rezultatai nėra tokie džiuginantys.

Primenu, kad JAV siaučia uraganas Sandy, kuris siaubia visa rytinę pakrantę. Dešimtys žmonių žuvo, milijonai liko be namų, sugriauti maži miesteliai, o didžiuosiuose miestuose – chaosas. Uždarytos elektrinės, tad milijonai liko be elektros ir patogumų.

Add Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *