Stilingi ir originalūs virtuvės baldai: išlaisvinkite savo kūrybiškumą - NPN.lt

virtuvės baldai

Stilingi ir originalūs virtuvės baldai: išlaisvinkite savo kūrybiškumą

By straipsniai 0 Comment 2015-05-19

virtuvės baldaiSavitas, funkcionalus ir originalus virtuvės interjeras formuoja bendrąjį gyvenamojo būsto stilių. Siekiantiems aukščiausių rezultatų, būtina pagalvoti apie virtuvės apdailą ir baldus. Interjero specialistai tvirtina, kad tinkamai parinkti ir suderinti virtuvės baldai padeda sukurti pageidaujamą nuotaiką.

Jei norite realizuoti originalaus virtuvės interjero idėjas, visų pirma skirkite laiko savosios vizijos brandinimui. Pavartykite naujausius interjero žurnalus, paieškokite nuotraukų, apsilankykite parodose ir apžiūrėkite didžiųjų prekybos centrų ekspozicijas. Generuodami kitų idėjas, sukursite originalią virtuvės interjero viziją. Be to, greičiau apsispręsite, kokie virtuvės baldai atitiks visus jūsų poreikius ir užtikrins aukščiausias komforto sąlygas.

Turėdami bendrąjį virtuvės interjero planą, pradėkite domėtis detalėmis, t. y. pagalvokite, kokiais paveikslais puošite sienas, kokio dizaino vazą statysite ant stalo, kokio puošnumo šviestuvą rinksitės. Nepamirškite, kad nepelnytai užmirštos detalės atlieka vieną svarbiausių vaidmenų virtuvės interjero kūrimo darbuose. Ypatingą dėmesį skirkite apdailos medžiagoms ir pagyvinkite gyvenamąją erdvę originaliomis plytelėmis, akmens ar medžio dekoracijoms. Vienas moderniausių sprendimų – sienų tapyba.

Kitas jūsų darbas – spalvų parinkimas. Nepamirškite, kad virtuvės baldai, buitinė technika ir šioje erdvėje naudojami aksesuarai turi derėti tarpusavyje. Nors didžiausio pirkėjų palankumo sulaukia natūralios žemės spalvos ar pasteliniai tonai, originalumo suteiks ryškūs akcentai ir išraiškingi kontrastai. Jei klasikinis baldų sustatymas, t. y. jų išrikiavimas šalia sienos, jums atrodo nuobodus ir nemadingas, pagalvokite apie virtuvinės salelės sistemą. Tokia virtuvė atrodo itin stilingai ir užtikrina aukščiausias komforto sąlygas.

Ieškodami stilingų virtuvės baldų, pirmenybę skirkite patogiam valgomojo stalui. Jei virtuvė įrengiama mažoje erdvėje, pagalvokite apie patogų stalviršį – rinkitės lygios furnitūros, lengvai valomą ir drėgmei atsparų gaminį, kuriuo galėsite naudotis ne vienerius metus. Jei neturite vietos stalui, pasidomėkite naujausiais baldų gamintojų pasiūlymais – galbūt jūsų lūkesčius atitiks formas keičiantis baldas, kurį galima sulankstyti ir atremti prie sienos? Interjero dizaineriai siūlo išnaudoti palangių erdvę – šios gali tapti puikiu valgomojo stalo analogu.

Kurdami originalų interjerą, nebijokite kelių stilių dermės, pvz., modernius virtuvės apdailos sprendimus derinkite su klasikiniais valgomojo baldais. Realizuodami atskirų stilių idėjas, sukursite originalų eklektinį interjerą. Jau kelerius metus kalbama apie minėtojo stiliaus privalumus – skirtingo laikotarpio, stiliaus ir furnitūrų baldai vienas kitą papildo ir suteikia išraiškingo originalumo. Drąsiai derinkite furnitūras, baldus, apdailos medžiagas ir aksesuarus. Jei nepasitikite savo jėgomis, prašykite profesionalių dizainerių pagalbos.

Add Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *