Seksualūs komplektai – galimybė jaustis pasitikinčia savimi bei geidžiama antrosios pusės - NPN.lt

seksualūs komplektai

Seksualūs komplektai – galimybė jaustis pasitikinčia savimi bei geidžiama antrosios pusės

By straipsniai 0 Comment 2015-04-19

seksualūs komplektaiSakoma, jog moterys savo išvaizda rūpinasi dėl to, jog trauktų priešingos lyties žvilgsnius bei sukeltų konkurenčių pavydą. Vadinasi, galime pasidabinti įspūdinga suknele, o po apačia dėvėti kad ir iš močiutės pasiskolintus apatinius? Galima, bet tikrai neverta. Ir ne dėl potencialios tikimybės, jog gali tekti prieš kažką nusirengti: moterys, eidamos į pasimatymus, pasirūpina visomis smulkmenomis. Seksualūs komplektai, net ir visą dieną slepiami po rūbais ir jei apie juos žinos tik vienintelė savininkė, leis jaustis moteriška bei priduos pasitikėjimo savimi.  Tai – galimybė žinoti, jog, nepaisant daugelį kasdien ribojančių dalykinės aprangos standartų, esi žavi ir seksuali.

Savaime suprantama, jog seksualūs komplektai yra efektingiausi…miegamajame. Jei dalis moterų juos dėvėti kasdien atsisako dėl neva esančio patogumo trūkumo (tokiu atveju, tikėtina, buvo išsirinktas netinkamas modelis), tai galimybę pastaruosius įsigyti vardan antrosios pusės pamaloninimo, apsvarsto kone kiekviena. Kai kurie seksualūs komplektai ir yra skirti išimtinai tik dėvėjimui miegamajame bei mylimojo akims paganyti, tarkime – valiūkiškas zuikučio kostiumas, kitus puikiai galima pritaikyti dėvėti ir po įprastais rūbais. Seksualūs apatiniai gali atnešti naujo „prieskonio“ intymiam gyvenimui ar įnešti „naujų vėjų“ į monotonišką santykių rutiną. Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl vyrai ima dairytis į kitas ar net nuklysta „į kairę“ – faktas, jog moterys, įnikusios į buitį, nustoja rūpintis savimi bei pamiršta stengtis išlikti pasitempusia mylimojo akyse. Ir nereikia tokio siekio laikyti pataikavimu vyrams ar nusižengimu emancipuotos moters principams – į santykių kokybę reikia investuoti. Ir, galų gale, juk kiekviena norime jaustis geidžiama bei seksualia.

Vyrauja stereotipas, jog seksualūs komplektai, kaip ir bet kurie kiti figūrą pabrėžiantys rūbai, yra skirti tik lieknoms, idealių išmatavimų moterims. Tereikia nugalėti savyje slypintį kompleksą, o gamintojai bei pardavėjai tikrai ras ką pasiūlyti įvairių gabaritų moterims. Aišku, reikia jausti ribą ir suvokti, jog tai, kas priimtina už uždarų durų, nėra tinkama demonstruoti visiems: jei antrajai pusei visi kūno netobulai yra mieli, tai, tarkime, maudymosi kostiumėliai, kurie taip pat gali būti itin seksualūs, savo modeliu bei dydžiu privalo būti idealiai pritaikyti prie konkrečios figūros.

Add Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *