Pošventinės akcijos: kaip geriausiai jomis pasinaudoti? - NPN.lt

akcijos

Pošventinės akcijos: kaip geriausiai jomis pasinaudoti?

By straipsniai 0 Comment 2017-01-13

akcijosPo didžiųjų žiemos švenčių daugelis prekybos centrų ir parduotuvių skelbia išpardavimus ir kviečia įsigyti prekių itin žemomis kainomis. Nemažai pirkėjų mielai pasinaudoja jomis. Tačiau ar pastebėjote, jog akcijų metu ne visuomet perkate ta, ką reikia ir sutaupote taip pat toli gražu ne visuomet. Tam akcijos ir sukurtos. Tad dalijamės paprastu sąrašu patarimų, kurie padės išvengti perdėto ir emocionalaus prikimo, tad leis akcijomis pasinaudoti ir iš tiesų sutaupyti perkant jų metu.

  • Iš anksto žinokite, ko ieškote. Labai dažnai akcijų metu pirkėjai išleidžia daugiau pinigų nei planavo tik todėl, kad perka ne tuos pirkinius, kurių jiems reikia. Pavyzdžiui, pamačius prekybos centre, kad skelbiama 40 proc. akcija buitinei technikai, gali pulti ieškoti kavos virimo aparato ar sulčiaspaudės ir laikinai džiaugsitės, kad įsigiję techniką sutaupėte pinigų. Tačiau jei šią techniką naudosite vos kartą per metus arba visai užmiršite spintos kampe, greičiausiai neatrodys, kad tai buvo puikus pirkinys. Todėl reikia iš anksto žinoti, kokių prekių Jums reikia ir tik tuomet keliauti apžiūrėti akcijų.
  • Nepirkite per daug. Dar viena labai dažna klaida, dėl kurios akcijos metu galite išleisti daugiau pinigų nei planavote, tai per didelių kiekių pirkimas. Pavyzdžiui, jei prekybos centre skelbiama akcija varškės sūreliams, norint sutaupyti, reikėtų pirkti lygiai tiek sūrelių, kiek perkate visada. Tikrai nereikėtų pirkti daugiau nei įprasta nes tokiu būdu ne tik nesutaupysite, bet galite ir išleisti dar daugiau.
  • Nesusigundykite brangesniais pirkiniais. Dažnai klientai, kurie mėgsta pasinaudoti išpardavimais ir akcijomis, nusiperka ne tas prekes, kurias yra įpratę pirkti, bet ima eksperimentuoti. Pavyzdžiui, pamatę, kad brandintam sūriui prekybos centre taikomos akcijos iki 50 proc., renkasi brangesnį produktą nei pirkdavo iki šiol. Tačiau taip elgiantis vėlgi reikėtų paskaičiuoti, ar Jūs neapgaunate savęs ir neišleidžiate daugiau nei ankščiau?
  • Eikite ne ieškoti, o pirkti. Tai turbūt geriausias patarimas, kuris padės sutaupyti ir neišleisti per daug pinigų akcijų metu. Nors pošventiniu laikotarpiu vilioja pasiūlymai ir nuolaidos, geriausia eiti apsipirkti tik tuo atveju, jei nuolaida taikoma prekei, kuri Jums reikalinga. Bloga strategija yra eiti ieškoti, ką nusipirkti išgirdus, kad taikomos nuolaidos. Nes net jei Jums nieko ir nereikia, tikrai rasite kur išleisti pinigus. Bet vargu, ar tai padės Jums sutaupyti.

 

Add Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *