Naujas „Maxima” leidinys: kur rasti pirmiausia? - NPN.lt

naujas Maxima leidinys

Naujas „Maxima” leidinys: kur rasti pirmiausia?

By straipsniai 0 Comment 2017-02-06

naujas Maxima leidinysTiems, kurie turi vieną ar kitą mėgstamiausią prekybos tinklą, visuomet aktualu tame prekybos tinkle skelbiamos akcijos ir specialūs pasiūlymai. Dažniausiai jie taikomi tam tikram periodui ir yra skelbiami specialiuose reklaminiuose leidiniuose. Štai pavyzdžiui naujas „Maxima” leidinys kiekvieną savaitę pasirodo kiekvieną antradienį. Kaip apie akcijas sužinoti pirmiems?

Ieškokite internete

Vienas patikimiausių būdu pirmiems sužinoti apie skelbiamas akcijas, yra jas susirasti internete. Nauji akcijų leidiniai skelbiami kiekvieno prekybos tinklo svetainėje. Čia jie įkeliami pirmiausia, tad klientai, norintys sužinoti, kas nuo šiandien bus pigiau, gali tiesiog užsukti į prekybos tinklo svetainę.

Tuo tarpu norint pasidomėti ne tik mėgstamo prekybos tinklo, bet ir kitų prekybininkų nuolaidomis, reikėtų apsilankyti specializuotoje akcijoms skirtoje svetainėje www.raskakcija.lt. Čia skelbiamos visos aktualiausios akcijos, kuriuos šiuo metu galioja prekybos tinkluose ir parduotuvėse. Ir tai reiškia ne tik maisto produktų pardavėjus, bet ir statybos, namų prekių, vaistinių naujienas. Tai ypač aktuali informacija tiems žmonėms, kurie apsipirkimus planuoja iš anksto ir nori sutaupyti. Tad vienoje vietoje jie gali pasidomėti ne tik, koks skelbiamas naujas „Maxima” leidinys, bet ir kokios akcijos taikomos vaistams ar namų interjero prekėms šiandien ar artimiausiomis dienomis. Tai puikus būdas planuoti savo išlaidas ir sutaupyti!

Keliaukite į parduotuvę

Kitas alternatyvus būdas, sužinoti, koks naujas „Maxima” leidinys šią savaitę paskelbtas ir kokios akcijos vilioja pirkėjus sutaupyti, yra keliauti tiesiai į artimiausią šio tinklo parduotuvę ir patiems pavartyti leidinį. Be to, kartu užsukę galite rasti ir kitų aktualių reklaminių tinklo leidinių. Jau įprasta, jog daugelis tinklų leidžia savo įvairių pasiūlymų leidinius, kuriuose aptariamos šio sezono kulinarinės naujovės, įvairūs gurmaniški receptai iš prekių, kurias galima įsigyti konkrečioje parduotuvėje.

Žinoma, daugelis pirkėjų gali pasakyti, jog keliauti į parduotuvę sužinoti akcijų ne taip ir patogu, tačiau reikėtų atminti, kad ir akcijos skirtingose parduotuvėse gali būti skirtingose. „Maxima” prekybos tinkle taikoma politika, kuomet parduotuvės administracija papildomai skelbia vienų ar kitų akcijų pasiūlymus. Tad prekė, kuriai šiandien yra akcija Jūsų pamėgtoje parduotuvėje, nebūtinai yra pigiau kitame miesto krašte esančioje parduotuvėje. Puiki proga pasinaudoti išskirtiniu pasiūlymu.

 

 

Add Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *