Legalus mokamas softas ir žaidimai už 0$ (NEMOKAMAI) - NPN.lt

Legalus mokamas softas ir žaidimai už 0$ (NEMOKAMAI)

By Marius 0 Comment 2012-05-14

Torrentai darosi pavojingi. Atsisiuntei mokamą programą su nulaužiamuoju kodu, ir beldžiasi pas tave į duris kiber-policija su autorinių teisių agentūra. Dėl to pradėjau ieškoti naujų būdų, kaip gauti legalaus, bet vis dar nemokamo softo. Radau išeitį – GiveAwayOfTheDay.com.

Viskas vyksta tokiu principu. Kas 24 valandas jie įmeta specialų pasiūlymą su mokama programine įranga ož 0 dolerių. Instaliuoji, tada specialus skriptas sutikrina, ar pakanka laiko ir užregistruoja, kaip legaliai naudojamą. Viskas vyksta automatiškai, tad jokių registrų keisti nereikia – instaliuoji kaip paprastą programą.

Giveawayoftheday.com Microsoft Office ar Photoshop tikrai nedalina. Tai nedidelės programos, kurios nėra labai žinomos, bet nori įgauti šiek tiek daugiau vartotojų, nei jų ateis iš Download.com 47 vietos savoje kategorijoje ir su 3,5 žvaigždučių reitingu. Jos tikrai nėra pirmo ryškumo, tačiau kartais įmetama gana naudingų. Dėl to reikia visada stebėti, kokie yra pasiūlymai.

Kitas momentas yra dukterinis puslapis game.giveawayoftheday.com, kuris dalina legalius žaidimus. Jie irgi nėra labai nauji ir kieti, tačiau laikui užmušti vietoj kortų ar minų tikrai tiks.

Kad nuolatos žinotumėte, kas ir kaip siūloma, rekomenduoju „palaikinti“ jų Facebook puslapį, tai tiksliai viską matysite ir galėsite nuspręsti – siųstis tą nemokamą programą ar ne… Peluose yra grūdų, tik reikia juos mokėti atsirinkti…

Add Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *