LED televizoriai - NPN.lt

LED televizoriai

LED televizoriai

By rasytojas 0 Comment 2013-01-14

LED televizoriai – tai šiandieninės TV rinkos elitas. Be jokios abejonės jie gali būti pigūs, tačiau tuomet jų nebus galima vadinti pilnaverčiais LED. Štai tikrieji LED TV pasižymi ypatingai aukšta kokybe bei kainos etikete, kurį gali priversti pirkėją atsisėsti ant kėdės.

Paminėjome, kad kai kurie LED televizoriai nėra pilnaverčiai. Kodėl? Atsakymas ganėtinai paprastas, juose yra naudojamas šviesos diodų apšvietimas, tačiau atvaizdavimo technologija yra paremta senu geru LCD principu. Beje, tai jokiu būdu nereiškia, kad pastarieji yra labai blogi. Net negalėdamas būti grynakrauju LCD, toks televizorius vis tiek bus žymiai pranašesnis už LCD technologija paremtus gaminius.

Viena iš pagrindinių priežasčių, dėl kurių pirkėjai gana dažnai renkasi LED televizorius yra geresnis spalvų atkūrimas. Tai visų pirma lemia žymiai platesnė spalvų paletė, kuri atsiranda dėl to, kad šviesos diodas gali sukurti kelių atspalvių baltą spalvą. Taip pat LED technologija pasižymi žymiai geresniu kontrastu bei geriau atkuriama juoda spalva, kas yra ypatingai svarbu norint mėgautis kokybišku kinu.

Žmonėms, kuriems šis įrenginys labiau turi atstoti interjero elementą, LED televizorius bus tikras išsigelbėjimas, todėl, kad apšvietimui naudojami šviesos diodai leidžia sukurti ypatingai ploną korpusą, kurio storis gana retai kada viršija 3 centimetrus ir dažniausiai apsistoja ties 2 cm, kas metro įstrižainės ekranui yra tikrai nuostabus rezultatas.

Tokie televizoriai internetu gali būti įsigyjami per keletą minučių ir nors jų kaina paprastai būna ganėtinai didelė, ją praktiškai visuomet atperka sąlyginai nedidelis energijos suvartojimas, kuris yra ~40% mažesnis lyginant su LCD televizoriais. Šis procentas būtų dar didesnis, jei LED būtų lyginami su plazminiais televizoriais, kurie jau yra liūdnai pagarsėję kaip „energijos rijikai“ ir dėl to susilaukę ypatingai neigiamo žaliųjų dėmesio, o kai kur plazminius televizorius dėl pernelyg didelio elektros energijos suvartojimo net bandyta uždrausti!

Kaip matote, LED televizoriai turi išties daug pranašumų ir drąsiai gali vadintis šiandienos televizorių elitu. Nieks nežino kas vyks rytoj, tačiau panašu, kad televizoriai, naudojantys šviesos diodų apšvietimą dar greitai neužleis vietos naujai, revoliucingai technologijai.

Add Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *