Kur įsigyti židinį ir kur gauti patarimų? - NPN.lt

Sendvario Židiniai

Kur įsigyti židinį ir kur gauti patarimų?

By straipsniai 0 Comment 2016-11-25

Sendvario ŽidiniaiIeškančius, kaip žiemą praleisti jaukiau, sudomina židiniai. Taip atrandama viena naudinga interneto svetainė, kurioje salonas Sendvario Židiniai pristato produktus ir dalijasi aktualia informacija.

Žvalgomės po interneto svetainę Sendvariozidiniai.lt. Yra keletas meniu punktų – Apie mus, Produktai, Patarimai, Meistrų paslaugos, Kontaktai, Naujienos. Kiekvieną iš šių skilčių aptarsime plačiau.

Apie mus

Sendvario Židiniai – židinių ir krosnelių salonas Klaipėdoje. Veiklos pradžia – 1998 metai. Nesunku suprasti, kad per tą laikotarpį sukaupta nemažai patirties. Profesionalumo vardas čia itin tinkamas. Siūlomi garsių gamintojų produktai – Dovre, Westfire, Rocal ir kiti.

Svarbiausia, kad pirkėjai gali ne tik įsigyti židinį ar krosnelę, bet ir gauti profesionalių patarimų. Nuoširdus aptarnavimas – tai, ką Sendvario Židiniai pabrėžia ir kas yra išties reikšminga. Ne tik pasikliaujama patirtimi, bet ir žinomos efektyvaus šildymo naujovės. Pridėkime patrauklų prekių asortimentą – rezultatas džiuginantis. Beje, esant poreikiui atliekami ir montavimo darbai.

Produktai

Dirbama tik su nepriekaištingą kokybė siūlančiais gamintojais. Todėl salone galima rinktis iš minėtų Dovre, Westfire, Rocal gaminių. Asortimentas sudarytas ir iš Wermont, Castings, Schmid, La Nordica, Caframo. Tas pasirinkimas platus, tiek vertinant pagal kilmės šalį (Norvegija, Vokietija, Italija ir kt.), tiek pagal dizainą ar kainą.

Sendvario Židinių tikslas – labiausiai tinkančių, kokybiškų įrenginių pasiūlymas. Interneto svetainės meniu, esančiame kairėje pusėje, lankytojai gali apžiūrėti produktus.

Patarimai

Patarimų skiltyje pateikiama labai aktuali informacija – kaip apskaičiuoti, kokio galingumo židinio ar krosnelės reikia. Tai būtina, nes tik optimaliai parinktas šildymo prietaisas bus efektyvus ir maksimaliai saugus. Nes saugumas užtikrinamas tada, kai židinio ar krosnelės veikimas optimalus.

Sendvario Židiniai taip pat atsako į klausimą, kodėl Dovre krosnelėms naudojamas ketus. Ši medžiaga – idealus šilumos laidininkas. Be to, ketus pasižymi tvirtumu ir atsparumu aukštoms temperatūroms.

Meistrų paslaugos

Labai svarbi kategorija – meistrų paslaugos. Didelė darbo patirtis leidžia kokybiškai atlikti reikiamus uždavinius. Salono Sendvario Židiniai meistrai instaliuoja šildymo įrenginius 18 metų. Sutikite, toks patirties bagažas itin solidus. Montuojama saugiai ir estetiškai.

Kontaktai

Kontaktai yra tai, kas neabejotinai svarbu. Adresas, darbo laikas ir telefonas – būtinybė. Klientai, norintys ko nors pasiteirauti, gali paskambinti arba užsukti nurodytu adresu.

Naujienos

Interneto svetainėje pateikiama ir nemažai naujienų. Informuojama apie naujai gautus gaminius, o tai aktualu visiems, mąstantiems apie naują šildymo prietaisą ir interjero detalę.

Taigi, kur įsigyti židinį ir kur kreiptis norint gauti patarimų? Klaipėdoje veikiantis salonas Sendvario Židiniai pagelbės rūpimais klausimais.

 

 

Add Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *