Kokybiški įrankiai tarnaus ilgiau - NPN.lt

kokybiški įrankiai

Kokybiški įrankiai tarnaus ilgiau

By straipsniai 0 Comment 2016-05-07

kokybiški įrankiaiPrekybininkų teigimu, iš visų statybose naudojamų įrankių ne mažiau kaip vieną ketvirtį sudaro akumuliatoriniai įrankiai. Jie patogūs atlikti įvairius darbus, nesukant galvos dėl maitinimo šaltinio vietos, kokybiški įrankiai tinka naudoti tiek profesionaliems darbams, tiek ir buitiniams namuose, garažuose ar sodybose.

Akumuliatoriniai įrankiai nepakeičiami, kai reikia atlikti įvairius darbus, neribojant judėjimo. Tokiems darbams naudojant elektrinius prietaisus, maitinamus iš elektros tinklo, kartais gali neužtekti net ir ilgiausio elektros laido, pavyzdžiui, kai dirbama pasilipus ant pastolių arba nusileidus į šulinius ar šachtas. Energijos šaltinio įtaisymas pačiame įrankyje buvo puiki išeitis, dėl to ir buvo sukurti akumuliatoriniai prietaisai. Pirmiausia buvo pradėti gaminti akumuliatoriniai gręžtuvai, na o mūsų dienomis jau galima įsigyti pačių įvairiausių akumuliatorinių įrankių.

Renkantis akumuliatorinį įrankį, tiek profesionaliems darbams, tiek ir buitiniams, labai svarbūs šie keturi dalykai: akumuliatoriaus įtampa, akumuliatoriaus talpa, akumuliatoriaus įkrovimo laikas ir medžiagos, iš kurių pagamintos įrankio dalys. Šiuolaikiniuose įrankiuose paprastai būna įmontuoti varikliai, naudojantys 2,4–36 V įtampą. Šis rodiklis yra tiesiogiai susijęs su prietaiso galia ir jo pajėgumu. Nuo akumuliatoriaus talpos priklauso įrankio naudojimo laikas tarp akumuliatoriaus įkrovimų. Tiek akumuliatoriaus įtampa, tiek ir talpa priklauso nuo akumuliatoriaus įkraunamų elementų kiekio. Akumuliatorių paprastai galima įkrauti per 12–60 min., jeigu naudojami kokybiški krovikliai. Be to, kraudami su jais galite būti ramus, kad prietaisui nebus padaryta jokios žalos. Jeigu bandysite naudoti nežinomų gamintojų, tačiau pigius kroviklius, su jais galite užtrukti 3–5 valandas, kol pakrausite akumuliatorių. Be to, nuo kroviklio nemažai priklauso pačio akumuliatoriaus tarnavimo laikas, naudojant patikimo gamintojo kroviklį, akumuliatorių galima įkrauti ir iškrauti apie 1 000 kartų. Na, o kokybiškos įrankio detalės, suprantama, garantuos, kad įsigytą prietaisą naudosite ilgai. Tokios detalės gaminamos iš bronzos arba specialių metalų lydinių.

Akumuliatorinių įrankių kaina priklauso nuo dviejų dalių, pusę kainos sudaro elektrinės įrankio dalies kaina, o kitą pusę – mechaninės. Anot ekspertų, jautriausia ir dažniausiai gendanti yra elektrinė dalis, todėl, renkantis įrankį, verta daugiau pasidomėti būtent šia prietaiso dalimi.

 

Add Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *