Auto nuoma: siūlomi automobiliai pagal kliento "portretą" - NPN.lt

auto nuoma

Auto nuoma: siūlomi automobiliai pagal kliento „portretą”

By straipsniai 0 Comment 2015-11-22

auto nuomaDauguma transporto nuomos bendrovių nesutinka su visuomenėje vyraujančia nuomone, jog kelioms valandoms ar paroms išsinuomotas automobilis – prabangos elementas. Jų siūloma auto nuoma yra orientuota į skirtingus klientų poreikius bei finansines galimybes.

Kokių automobilių rezervacija sulaukia daugiausia dėmesio? Pačių įvairiausių! Priklauso nuo individualaus kliento portreto.

Klientas – verslininkas

Lietuvoje darbo reikalais važinėjantys ar iš užsienio atvykę verslininkai dažniausiai pinigų neskaičiuoja. Pastariesiems svarbu, jog auto nuoma atitiktų jų prabangos, solidumo ir komforto poreikį. Renkamasi naujausius, galingus, aplinkinių dėmesį prikaustančius automobilius.

Klientas – miesto žmogus

Kas svarbiausia važinėjant judriomis miesto gatvėmis, tvarkantiems darbo ar asmeninius reikalus? Vienareikšmiškai – automobilio manevringumas. Šios grupės klientai dažniausiai renkasi nedidukes, nesudėtingai priparkuojamas, galinčias grakščiai nardyti intensyviame transporto sraute. Kaip žinia, kelionės miesto gatvėmis itin sparčiai tuština degalų baką, tad neretas atkreipiama dėmesį ir į faktą, kiek kuro „suryja“ automobilis.

Klientas – darbuotojas

Jei auto nuoma reikalinga kasdienėms kelionėms į darbą ar iš jo, ypač, jei tenka nukakti nemenką atstumą, pagrindiniu prioritetu renkantis transporto priemonę tampa praktiškumas. Klientai domisi negalingais, kuo mažiau degalų suvartojančiais automobiliais, kurių nuomos įkainiai yra kuo mažesni. Verslininkai, reaguodami į tokių praktiškų klientų poreikius, savo auto parką papildo ne pačiomis naujausiomis, vidutinės klasės transporto priemonėmis.

Klientas – keliautojas

Nusprendusieji leistis į tolimesnę kelionę automobiliu Lietuvoje ar po užsienį, neretai nusprendžia savo nuosavą transporto priemonę palikti garaže ir pasidomėti auto nuoma. Kai kurie nori apsaugoti mylimą automobilį nuo varginančios kelionės, kitų asmenų transporto priemonės tam tiesiog nėra tinkamos – per mažai vietos komfortabiliai kelionei bei gausesnio bagažo gabenimui. Šiuo atveju klientams svarbiausia sėdimų vietų skaičius, salono ir bagažinės erdvumas, kondicionierius bei kiti priedai, prisidedantys prie kelionės patogumo.

Klientas – šventės dalyvis

Auto nuoma tradiciškai populiari tokių švenčių kaip vestuvės, krikštynos, jubiliejai ir panašiai metu. Šiam atvejui reikalingos talpios, kartais – prabangios ar šventiškai papuoštos mašinos. Šventine transporto priemone tapti gali ne vien limuzinai, bet ir kitų modelių automobiliai – tai priklauso nuo klientų pageidavimo bei puošiančiųjų fantazijos.

 

 

Add Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *