Kokybiški ir ilgaamžiai akinių rėmeliai – kaip išsirinkti ir prižiūrėti? - NPN.lt

akinių rėmeliai

Kokybiški ir ilgaamžiai akinių rėmeliai – kaip išsirinkti ir prižiūrėti?

By straipsniai 0 Comment 2016-06-11

akinių rėmeliai XXI amžiuje akiniai nėra vien tik regėjimo gerinimo priemonė – šiandien stilingi akinių rėmeliai tapo ir originaliu aksesuaru, pabrėžiančiu mūsų stilių ir padedančiu kurti pageidaujamą įvaizdį. Optikos salono darbuotojai teigia, kad pastaraisiais metais akinių ieško net ir puikiai matantys jaunuoliai, kurie minėtąjį aksesuarą derina prie individualaus stiliaus. Tiesa, kad akiniai ilgus metus išlaikytų savo prekinę išvaizdą, turite skirti laiko jų priežiūrai ir rinktis aukštos kokybės produkciją.

Praktika rodo, kad didžiausias pirkėjų dėmesys skiriamas akinių stiliui ir praktiškumui. Kitaip sakant, optikos salonų klientai nori madingų ir patogių akinių, kurie nespaustų nosies ar smilkinių ir nekristų žemyn, jei palenkiate veidą. Specialistai pažymi, kad akinių mados keičiasi gana dažnai, pvz., šiuo metu didžiausiu populiarumu mėgaujasi pereinamų spalvų akinių modeliai ir novatoriškos rėmelių konstrukcijos, tačiau klasika taip pat nesensta. Apskritai, rėmeliai dažniausiai derinami laikantis atvirkštinio proporcingumo principo, t. y. ne vienerius metus stilistai teigia, kad idealiausia akinių rėmelių forma yra atvirkščiai proporcinga jūsų veido formai, pvz., jei jūsų veidas apvalus, jums tiks griežtesnių kvadrato ar stačiakampio formos rėmeliai. Tiesa, šiandieninės mados tendencijos ragina atsisakyti metų metus gyvavusio stereotipo ir išbandyti jūsų veido formai giminiškas konstrukcijas.

Jei norite, kad akiniai tarnautų ne vienerius metus, rinkitės žinomo gamintojo produkciją. Be to, akinius turėtumėte pirkti specializuotame optikos salone, kuriame gausite reikiamas konsultacijas ir specialistų patarimus. Primename, kad daugeliui modelių suteikiama ilgametė kokybės garantija. Jei esate alergiški metalams, informuokite apie tai parduotuvės konsultantus, kurie padės priimti konkrečiai jums tinkantį sprendimą. Kad akinių rėmeliai nesusidėvėtų, skirkite laiko jų priežiūrai. Akinius šluostykite naudodami specialias valymo servetėles, kurios nebraižo lęšių. Jei akiniai reikalauja rimtesnių valymo darbų, galite ant jų užlašinti indų ploviklio ir pakišti po šaltu tekančiu vandeniu.

Rinkitės akinius, kurie nespaus nosies ir smilkinių, nesmuks nuo veido. Siūlome rinktis silikonines nosies atramėles, kurios yra minkštos ir paslankios. Primename, kad daugelis nosies atramėlių gali būti reguliuojamos, pritaikant akinius prie konkrečių pirkėjo pageidavimų. Akinius užsidėkite ir nusiimkite, naudodami abi rankas. Priešingu atveju akinių kojelės gali išlinkti, be to, galite pažeisti konstrukciją. Akinius laikykite specialiuose dėkluose ir dėkite juos lęšiais į viršų, kokybiškų akinių dėklų galite įsigyti optikos salonuose, pavyzdžiui, visionexpress.ltNepalikite akinių kaitrioje ir saulėtoje vietoje, kur rėmeliai ilgą laiką bus veikiami tiesioginių saulės spindulių.

Add Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *