Kokios virtuvės plytelės yra geriausias pasirinkimas? - NPN.lt

Kokios virtuvės plytelės yra geriausias pasirinkimas?

By Marius 0 Comment 2023-10-31

plyteles

Renkantis grindų plyteles savo virtuvei, rinkitės tokias, kurios puikiai atrodytų ir sukurtų tinkamą jūsų erdvės išvaizdą. Pradėkite nuo bendros dizaino temos, tada pasirinkite plytelę, kuri išryškins jūsų norimą išvaizdą. Pavyzdžiui, jei norite, kad virtuvė būtų šilta, rinkitės medžio išvaizdos plyteles. O jei norite kaimiško dizaino, apsvarstykite natūralaus akmens plyteles. Medienos imitacijos plytelės suteiks jaukumo pojūtį ir garantuos estetinį vaizdą. Regeneruota mediena suteiks bet kokiai erdvei puošnią, šiuolaikišką išvaizdą, o tų pačių rezultatų pasieksite su medienos išvaizdos grindų plytelėmis. Pavyzdžiui,  porcelianinės plytelės suteiks jūsų virtuvei senovinio įvaizdžio, jausitės  jaukiai, kasdieniškai ir patogiai. Ši plytelių linija turi visą tikros perdirbtos medienos charakterį ir žavesį, o porcelianas turi mažai priežiūros savybių. Šios plytelės pagamintos naudojant pažangų 3-D vaizdą, kuris suteikia joms tikros, sendintos, regeneruotos medienos išvaizdą. Betoninės plytelės yra puikus virtuvės grindų pasirinkimas. Jos siūlo madingą  atmosferą, yra įvairių spalvų ir yra patvarios.

3 Taisyklės, kurių reikia laikytis renkantis virtuvės plyteles

Pasirinkite lengvai valomas plyteles

Daugelis žmonių renkasi plyteles, nes jas lengva valyti. Tai labai svarbus aspektas ypač kai tai yra virtuvės plytelės ar grindų plytelės. Kaip erdvė, kurioje ruošiatės, gaminate ir mėgaujatės maistu, švara visada turėtų būti svarbiausia. Pasitarkite su plytelių ekspertu apie lengvai valomų plytelių pasirinkimą. Norėsite pasirinkti tai, kas lengvai nenusiteps ir nesutrūkinėtų. Molis ir kalkakmenis yra puikus pasirinkimas, jie deginami taip, kad atrodytų kaip natūralus akmuo. Karjero plytelės yra brangesnės nei tradicinės keramikos, tačiau tinkamoje aplinkoje atrodo gana įspūdinga. Atminkite, kad kai kurioms plytelėms valyti reikės specialių valymo priemonių, todėl prieš priimdami sprendimą perskaitykite valymo patarimus.

Derinkite savo spintelę

Viena iš pagrindinių jūsų virtuvės savybių yra virtuvės baldai, kurie dažnai lemia bendrą jūsų erdvės „išvaizdą“. Pasirinkta spintelių apdaila gali padėti nustatyti virtuvės plytelių pasirinkimą, nes jos turės gyventi harmoningai, kad sukurtų darnų dizainą. Priimdami sprendimą pagalvokite apie spalvą ir kontrastą. Rinkdamiesi plyteles atsineškite į parduotuvę savo spintelės apdailos pavyzdį. Taip galėsite tinkamai atitaikytis spalvų gamas.

Siekite patvarumo

Virtuvės remonto darbai yra didelė investicija, todėl renkantis virtuvės plyteles svarbiausia yra patvarumas. Virtuvės dažnai yra dažniausiai naudojamos patalpos namuose, todėl atidžiai apsvarstykite, kaip naudojate savo erdvę. Nors dauguma virtuvės plytelių yra tamprios, vis tiek reikalauja priežiūros ir dėmesio, o kiekvienos medžiagos ilgaamžiškumas skiriasi. Įsitikinkite, kad įsigijote grindų plyteles, kurios iš tikrųjų yra skirtos naudoti kaip grindų plytelės. Jei grindims renkatės sienų plyteles, dažnai trinties koeficientas bus per mažas, todėl plytelė bus per slidi vaikščiojimui. Rinkitės plyteles su šiek tiek iškilusiu raštu arba jos tekstūra, kad virtuvės grindys būtų saugesnės. Šios plytelės taip pat dažniausiai yra patvaresnės.

Add Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *