Kaip pasirinkti vestuvių fotografą? - NPN.lt

vestuvių fotografai

Kaip pasirinkti vestuvių fotografą?

By straipsniai 0 Comment 2015-06-13

vestuvių fotografaiVestuvės sėkmingos bus tik tokiu atveju, jei apgalvosite visas smulkmenas, kurios lydi tokio pobūdžio šventę. Nuo muzikantų iki konditerių, kurie pasirūpina alkanais svečių pilvais. Štai vestuvių fotografas toli gražu ne visiems atrodo pats reikalingiausias pasirinkimas iš visų šventei reikalingų paslaugų. Ir labai blogai, kadangi būtent nuostabias akimirkas įamžinti gebantis asmuo praėjus ilgiems metams vienintelis gebės priminti, kokia nuostabia švente kadaise galėjote džiaugtis. Vestuvių fotografai – Lietuvoje gana populiari profesija. Nenuostabu, kad kai prireikia profesionalo tenka sugaišti gana daug laiko, kol pavyksta rasti variantą, kuris geba labiausiai patenkinti poreikius. Pateikiame pagrindines gaires, kuriomis remiantis siūlome ieškoti geriausio savo srities profesionalo.

  1. Pradėkime nuo to, kad būtina ieškoti tokio asmens, kuris tikrai dirba tik vestuvių srityje. Tokiu atveju galėsite būti tikras, kad asmuo puikiai žino, kaip perteikti būtent šios šventės akimirkas. Pavyzdžiui, juk žmogus, kuri fotografuoja gamtą dažniausiai orientuojasi į kitus aspektus nei tas, kuris dažniausiai įvardijamas kaip vestuvių fotografas.
  2. Būtina atkreipti dėmesį ir į kainą. Šiuo atveju, kad „skūpus moka du kartus“ – pasiteisinęs posakis. Taip jau yra, kad puikiai savo darbą išmanantys specialistai dažniausiai ir savo paslaugas įkainoja kur kas didesne pinigų suma. Būtent todėl rekomenduojame netaupyti. Kitu atveju galite tekti labai nusivilti gautomis fotografijomis.
  3. Pasidomėkite, ką tiksliai gausite pasinaudoję paslaugomis. Kai kurie profesionalai, kaip dovaną suteikia galimybę gauti ir nemokamą vestuvių filmuką. Kiti – nieko ir dar liepia papildomai susimokėti. Dažniausiai individualus bendravimas padeda tiksliai susižinoti visas smulkmenas.
  4. Pasižiūrėkite, ar profesionalas laisvas jums reikalingą dieną. Dažnai vestuvių fotografai samdomi bent pusę metų prieš šventę. Kitaip nepavyksta gauti gero savo srities specialisto.
  5. Verta pasidomėti ir per kiek laiko gausite rezultatą. Vieni profesionalai nuotraukas ir video atiduoda po poros mėnesių, kitų darbų reikia laukti net pusę metų. Ar labai nekantrus esate jūs?
  6. Kokiame mieste profesionalas dirba? Ar jums neteks susimokėti už jo atvažiavimo išlaidas? Būtinai į tai atkreipkite dėmesį, kad paskui netektų veltui permokėti.

Vestuvių fotografas, tai asmuo, be kurio neturėtų praeiti jokios vestuvės. Jei jau norite tokio asmens, kuris darbą atliktų pigiai, tokiu atveju galite pasiimti paprasčiausią fotoaparatą ir įamžinti akimirkas. Rezultatas bus tas pats.

 

Add Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *