Kad skalbimo milteliai nesukeltų alergijos - NPN.lt

skalbimo milteliai

Kad skalbimo milteliai nesukeltų alergijos

By straipsniai 0 Comment 2016-04-21

skalbimo milteliaiSkalbimo tikslas – švarūs ir gaiva kvepiantys drabužiai, todėl daugelis iš mūsų kartais net nesusimąsto ar milteliai, kuriuos intensyviai reklamuoja televizija, yra saugūs mums patiems. Žinoma, viskas greitai pasikeičia, kai po skalbimo pradeda perštėti visą kūną, atsiranda alergija ar net pūlingi spuogeliai. Tiesa, gali kilti klausimas, kodėl alergija kilo dabar, nors tie patys milteliai buvo naudojami gana ilgą laiko tarpą.

Žmogaus organizmas išties labai sudėtingas ir įdomus: natūralus riebalinis sluoksnis saugo odą nuo žalingo aplinkos poveikio, tačiau, jei nusilpsta žmogaus imuninė sistema, suprastėja ir natūrali apsauga, todėl skalbimo milteliai, kuriuose būna fosfatų, gali pradėti dirginti odą, nors prieš tai neturėjo jokios įtakos. Taigi, jei  po kiekvieno skalbimo miežti oda, laikas keisti skalbimo milelius. Pirmenybę teikite ekologiškiems skelbimo milteliams, kurie neturi alergizuojančių medžiagų. Puikiai tinka ir skalbimo milteliai kūdikiams. Skalbimo milteliai kudikiu drabuziams sukurti taip, kad puoselėtų odą ir efektyviai pašalintų nešvarumus.

Kita priežastis, kodėl skalbimo milteliai, kuriuos naudojote ilgą laiko tarpą, pradėjo dirginti – įsigijote jų iš nepatikimų  prekeivių. Skalbimo milteliai Ariel arba skalbimo milteliai Persil is Vokietijos garsėja savo puikia kokybe, todėl yra vieni populiariausių pasaulyje, tačiau populiari prekė greitai sulaukia klastotojų dėmesio. Šiuo metu rinkoje yra gausybė skalbimo milelių, ant kurių pakuotės puikuojasi garsus įmonės pavadinimas, tačiau turinio sudėtis kaip diena ir naktis skiriasi nuo originalo.  Paprastai tokie skalbimo milteliai kaina nusileidžia tiems, kuriuos galite įsigyti įprastam prekybos centre, o jei kaina tokia pat tai skiriasi kiekis. Tad specialistai primygtinai rekomenduoja nepirkti skalbimo miltelių iš turgaus prekeivių, neaiškios kilmės parduotuvių ir pan. Žinoma, originalūs skalbimo milteliai Ariel kaina šiek tiek kandžiojasi, tačiau skalbimo milteliai internetu yra puiki išeitis visiems, kurie nori sutaupyti. Į Google ar kitos paieškos sistemos langelį įveskite „skalbimo milteliai akcija“ arba „vokiški skalbimo milteliai“ ir išmanusis interneto įrankis jums pateiks krūvą viliojančių pasirinkimų. Tiesa, būkite budrūs ir pasirinkite patikimą elektroninę parduotuvę, kuri yra puikiai įvertinta kitų pirkėjų.

 

 

 

Add Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *