Ką pravartu žinoti planuojant vestuves? - NPN.lt

plaukų priežiūra

Ką pravartu žinoti planuojant vestuves?

By straipsniai 0 Comment 2015-09-18

plaukų priežiūraVestuvės – viena įsimintiniausių švenčių poros gyvenime. Jų planavimas reikalauja daug laiko, kūrybiškumo, smulkmeniškumo, todėl neretai vyrai šiek tiek nuo visko atsiriboja, visus smagumus palikdami moterims. Galbūt net nesąmoningai, kadangi vestuves yra linkstama traktuoti kaip nuotakai svarbiausią šventę. Išties ši diena svarbi tiek nuotakai, tiek jaunikiui, tačiau, kaip bebūtų, pats pasiruošimas reikalauja daugiau jaunosios dėmesio. Juk reikia pasirūpinti ne tik vestuvių planavimu, bet ir apranga, šukuosena, makiažu, tinkančiais aksesuarais ir kitais svarbiais dalykais, kurie mums yra ganėtinai malonūs. Jei viską planuojame pačios galime susidurti su daug nenumatytų sunkumų. Ką pravartu žinoti, jog tą dieną viskas būt taip, kaip mes įsivaizduojame?

Nesistenkite kam nors įtikti

Svarbiausia nepamirškite, jog vestuvės tai judviejų poros šventė, todėl planuokite viską taip, kad pirmiausia patiktų Jums, o ne kitiems. Planuodami vestuves stenkitės sutilpti į numatytą biudžetą, neįsiskolinkite, nes įsimintiną šventę galima surengti ir neišleidžiant didelės sumos pinigų. Galbūt geriau nekviesti seniai nematytų giminių, su kuriais beveik nebendraujate, nei po vestuvių sukti galvą, kur rasti pinigų skolų grąžinimui?

Planuokite iš anksto

Nors vestuves tikrai galima surengti per keletą mėnesių ar net greičiau, tačiau tikėtina, kad tokiu atveju išleisite daugiau pinigų arba neįgyvendinsite visko, apie ką svajojote. Tai ypač aktualu, jei turite suplanavę tikslią vestuvių datą, kadangi planuojant prieš kelis mėnesius tą dieną jau gali būti užsakyta dauguma bažnyčių, vakaro vedėjų, fotografų, ir t.t. Planuoti iš anksto pravartu, kadangi galima pasiteirauti kitų nuotakų apie šventės vietą, fotografus, šventės vedėjus, muzikantus, jų honorarus. Kartais jauni, besimokantys renginių organizatoriai yra labai aktyvūs, geba puikiai užimti svečius, parengti ne ką prastesnę programą nei profesionalai, be to, leidžia sutaupyti. Nepamirškite vedėjui išsakyti ne tik, ko norite, bet ir to, ko šventės metu tikrai nenorėtumėte, pavyzdžiui, galbūt turite nemėgstamų žaidimų, temų ir pan. Taip pat atminkite, kad kuo daugiau svečių kviečiate, tuo labiau esate ribojami šventės vieta. Rasti salę planuojant pakviesti 25-30 žmonių kur kas lengviau, negu kviečiant 60 ar daugiau svečių.

Neatidėliokite apsipirkimo

Moterims vaikščiojimas po parduotuves išties labai maloni veikla. Tačiau dažnai būsimos nuotakos stengiasi pirmiau rasti ir suderinti ceremonijos vietą, laiką, samdyti reikalingus žmones, apsipirkimą nukeliant vėlesniam metui. Tačiau, nepamirškite, kad rasti vieną pagrindinių vestuvių akcentų – suknelę, nėra tokia lengva užduotis. Kadangi suknelės yra labai skirtingų modelių, pagamintos iš įvairiausių medžiagų, todėl pasirinkti patinkančią, tinkančią ir dar atitinkančią finansines galimybes gali būti tikras iššūkis. Dažnai geresnės medžiagos, naujesnio pasiuvimo suknelės ir kainuoja šiek tiek brangiau, tačiau palyginus ne taip brangiai, kaip individualiai siuvantis suknelę.

Kruopščiai rinkitės fotografą

Šventė truks vieną ar porą dienų, tačiau prisiminimai liks visam gyvenimui. Norint turėti gražias nuotraukas, nereikėtų taupyti geram fotografui. Tą dieną verta samdyti savo srities profesionalą, kuris dirba su kokybiška įranga ir turi įgijęs patirties fotografuojant vestuves. Prieš vestuves dažniausiai yra rengiama poros bandomoji fotosesija, kurios metu nebijokite fotografui išsakyti savo vizijos, norų, išklausykite jo patarimų, kartu raskite geriausius sprendimus. Kadangi patyręs profesionalas žino, kaip ir kas geriau atrodo nuotraukose.

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės šiuo metu

Vestuvės – nuostabi šventė, tačiau trunka labai trumpai, todėl stenkitės pasimėgauti visu periodu, kuomet ruošitės šiai šventei. Pasistenkite viską susiplanuoti taip, kad likus bent vienai ar dviems savaitėms iki vestuvių, jau būtumėte viskuo pasirūpinusi. Tuomet šį laiką galėsite skirti sau, būsimam jaunikiui ar paskutinių niuansų suderinimui. Tokiu atveju prieš svarbią dieną būsite pailsėjusi, gerai nusiteikusi.

Tai puikus metas pasirūpinti pačia savimi, kadangi darant specialų makiažą ir šukuoseną svarbu tinkamai pamaitinta oda ir plaukai. Išankstinė veido ir plaukų priežiūra būtina, jei norite išgauti geriausią įmanomą rezultatą. Jei apleisite odą paskutinėmis dienomis prieš šventę, ji gali išsausėti, o tokiu atveju tikėtina, kad darant makiažą šis nepasidengs taip, kaip turėtų, ar greitai nusivalys. Tačiau, geriau prieš vestuves nebandyti naujų produktų, kadangi gali sualergizuoti odą. Taip pat svarbu nepersistengti su plaukų priežiūra: geriausia įvairiomis kaukėmis juos palepinti likus keliems mėnesiams ar savaitėms iki vestuvių, o paskutinę savaitę naudoti įprastas priemones: šampūną, balzamą ar kaukę. Kadangi prie kaukių neįpratę plaukai gali tapti visiškai nepaklusnūs ir nepavyks atlikti norimos šukuosenos, gali tekti ją koreguoti.

Pirmiausia svarbus tinkamas ir pozityvus nusiteikimas. Net jei tą dieną kokio nors smulkmenos nepavyktų, nepasisektų, nesijaudinkite ir nepanikuokite, neleiskite, kad tai sugadintų Jums pakilią nuotaiką.

Add Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *