Iš kur geriau imti vartojamąją paskolą įkeičiant turtą? - NPN.lt

vartojamoji paskola

Iš kur geriau imti vartojamąją paskolą įkeičiant turtą?

By straipsniai 0 Comment 2015-02-23

vartojamoji paskolaJūsų butas verkia, prašydamas naujų baldų? O gal jums neužtenka pinigų naują namą apstatyti naujais baldais? Arba prireikė paimti paskola medicininėms išlaidoms? Vartojamoji paskola dažnai imama norint įsigyti brangiau kainuojančias, apgalvotas prekes ar paslaugas. Norint gauti vartojimo kreditą, pagrindiniai, ir ko gero, visiems jau gerai žinomi reikalavimai – amžius nuo 18 m., pastoviai gaunamos oficialios pajamos Lietuvoje, kurios, atskaičius mokesčius, turi siekti 245 eurus (kai kur net 521 eurą), jeigu paskolą imate vienas. Jeigu numatėte paimti didelę pinigų sumą, kad įsigytumėte brangų turtą, atliktumėte būsto remontą ar kitiems tikslams, kuriems reikalingos didesnės nei įprastai siūlomos paskolų sumos, tuomet jums reikalinga asmenine vartojamoji paskola su užstatu.

Perkant brangų turtą gelbsti vartojimo paskolos įkeičiant nekilnojamąjį turtą

Vartojamoji paskola su įkeitimu yra ilgalaikė paskola, kuriai taikomos nedidelės palūkanos. Ji skirta didelės vertės pirkinių ar paslaugų išlaidoms padengti. Bet kuo skiriasi paskolos gavimo ir grąžinimo sąlygos kredito bendrovėse ir bankuose?

  • Paskola su užstatu komerciniuose bankuose

Mažiausia suma, kurią galite paimti bankuose, užstatę savo nekilnojamąjį turtą, vyrauja nuo 1148–3000 eurų, o maksimali suma siekia 60000 eurų. Žinoma, tiksli paskolos suma nustatoma kiekvienam žmogui individualiai, įvertinus jūsų šeimos pajamas, turimus finansinius įsipareigojimus. Bankai taip pat reikalauja, jog jūsų įkeičiamas turtas būtų įvertintas nekilnojamojo turto vertintojų, nes nuo to priklausys, kokio dydžio paskola galėsite gauti. Vartojamoji paskola paprastai išduodama iki 70–80 % jūsų įkeičiamo turto vertės, o paskolos grąžinimo laikotarpis – nuo 15 iki 40 metų. Žinokite, jog vartojamoji paskola internetu taip pat suteikiama, užpildžius paskolos su įkeičiamu nekilnojamuoju turtu paraišką. Bet kurio komercinio banko tinklalapyje galite apytiksliai sužinoti, kokią sumą galite pasiskolinti ir kokias palūkanas jums tektų mokėti. Pavyzdžiui, įkeičiant turtą vartojamoji paskola skaičiuokle nordea banke negali būti apskaičiuota, bet šio banko puslapyje galite aptikti būsto paskolos skaičiuoklę. O kokios kredito bendrovių sąlygos paskolai su užstatu gauti?

  • Paskola su įkeičiamu turtu kredito bendrovėse

Jeigu jums reikalinga vartojamoji paskola maziausios palukanos yra būtent kredito bendrovėse – jos čia prasideda tik nuo 1.5 %. Minimali paskolos suma su įkeitimu – nuo 5000 eurų, o maksimaliai galite gauti iki 70–80 % jūsų įkeisto turto vertės. Paskola su užstatu kredito bendrovėse daugiausiai suteikiama 7 metų laikotarpiui.
O ar žinojote, kad kredito bendrovėse galite įkeisti ne tik nekilnojamąjį turtą? Vartojamoji paskola suteikiama net įkeitus savo automobilį. Užstatę automobilį, galite tikėtis tokios pat didelės paskolos sumos – nuo 150 eurų iki 30000 eurų. Vartojamoji paskola turėtų būti grąžinta 1–60 mėnesių laikotarpiu. Be to, palūkanų dydis priklausys nuo to, ar norėsite naudotis savo automobiliu, kai jį įkeisite. Jeigu įkeistas automobilis tuo metu jums nebus reikalingas, palūkanos bus mažesnės.

Vartojamoji paskola įkeičiant nekilnojamąjį turtą ilgesniam laikotarpiui suteikiama komerciniuose bankuose, taip pat ten greičiausiai galėsite gauti didesnę paskolą, negu kredito bendrovėse. Norėdami apytiksliai sužinoti palūkanų dydį, prisiminkite, jog vartojamoji paskola skaičiuokle apskaičiuojama beveik kiekvieno banko tinklalapyje. Tačiau jeigu jums reikalinga vartojamoji paskola maziausios palukanos tikėtinos kredito bendrovėse. Kiti kredito bendrovių privalumai – galimybė užstatyti savo automobilį ir ne tokie aukšti reikalavimai paskolai gauti.
Taigi ar jums reikalinga vartojamoji paskola automobiliui, ar norite suremontuoti butą, užstatę nekilnojamąjį turtą, galite gauti didelę paskolą. Net jeigu jums reikalinga vartojamoji paskola norvegijoje, paraišką galite užpildyti internetu ir tiesiog laukti jums priimtiniausio pasiūlymo.

Add Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *