Ar verta naudotis Google reklama? - NPN.lt

Google reklama

Ar verta naudotis Google reklama?

By straipsniai 0 Comment 2015-08-27

Google reklamaVisagalė reklama ragina ieškoti naujų komunikacijos priemonių. Niekam nekyla abejonių – XXI amžiaus gigantas, vienijantis milijardus žmonių visame pasaulyje, yra internetas. Atlikti tyrimai patvirtino, kad Lietuvoje didžioji dalis prekių ir paslaugų ieškoma naudojantis Google paieškos sistema. Tai reiškia, kad jei norite būti matomi, jums bus reikalinga Google reklama.

Populiariausias pasirinkimas, užtikrinantis itin greitus ir aukštus rezultatus, yra Google AdWords reklama, leidžianti transliuoti skelbimus Google tinkle. Nors minėtoji priemonė verslo pasaulyje taikoma vis dažniau ir aktyviau, daugelis mūsų vis dar abejoja – ar tikrai AdWords paslauga padės pasiekti numatytus tikslus? O gal reklamuotis paieškos sistemoje – neverta?

Siekdami racionaliai įvertinti Google AdWords privalumus ir trūkumus, privalome išskirti itin patogią reklamos mokesčio sistemą. Priešingai nei daugelis kitų reklamos priemonių, Google reklama leidžia savarankiškai valdyti reklamos biudžetą, jį keisti, atsižvelgiant į pasiektus rezultatus, sustabdyti ir atnaujinti, kai to labiausiai reikia. Be to, reklama pagrįsta patogia apmokėjimo sistema (mokestis už paspaudimą) ir padeda kryptingai siekti užsibrėžtų tikslų – jūs mokate tik už tuos interneto vartotojus, kurie iš tiesų susidomi jūsų skelbimu, t. y. paspaudžia ant jūsų skelbimo nuorodos. Kadangi jūs nemokate už skelbimo parodymus, gaunate itin vertingą nemokamą reklamą, kuri didina jūsų įmonės ir prekinio ženklo žinomumo rodiklius.

Atlikti tyrimai patvirtino, kad interneto vartotojai vertina Google reklamą dėl išskirtinio jos pobūdžio, t. y., priešingai nei kitos reklamos formos, Google reklama nėra nei erzinanti, nei įkyri. Ji rodoma tik asmenims, vedantiems atitinkamą raktinę frazę į Google paieškos laukelį. Kitaip sakant, reklama rodoma tik jūsų prekėmis ar paslaugomis susidomėjusiems potencialiems klientams.

Dar vienas privalumas – Google AdWords siūlo itin patogias reklamavimosi galimybes. Visų pirma, jūs turite gana didelius raidžių limitus, be to, galite įkelti pageidaujamus paveikslėlius. Didžiausias privalumas yra tai, kad minėtoji reklamos forma yra itin aktyvi ir numatytus rezultatus padeda pasiekti stulbinančiai greit – kasdien Google paieškos sistemoje apsilanko milžiniškas srautas žmonių, todėl galite būti tikri, kad būsite greitai pastebėti ir įvertinti.

Tiesa, jei norite pasiekti aukščiausių rezultatų, privalote bendradarbiauti su patikima internetinės rinkodaros įmone. Nepamirškite – tik ilgametę darbo patirtį turintys specialistai įvertins jūsų poreikius ir padės parinkti tinkamiausias reklamos formas, atitinkančias jūsų biudžetą. Sėkmingam reklamos įgyvendinimui būtina stebėti ir analizuoti duomenis, vertinti lankytojų elgesį, ieškant efektyviausių priemonių numatyto tikslo realizacijai.

 

Add Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *