Ar saulės moduliai turėtų atsidurti ant kiekvieno gyvenamojo namo stogo? - NPN.lt

saulės energija

Ar saulės moduliai turėtų atsidurti ant kiekvieno gyvenamojo namo stogo?

By Marius 0 Comment 2020-08-13

saulės energija

Saulės baterijos arba kitaip saulės moduliai yra elektros energijos gamybos metodas kuomet sudėtingo mechanizmo pagalba saulės energija yra paverčiama elektros energija, kuri gali pilnavertiškai jūsų namus aprūpinti elektra. Šis tvarus energijos gavimo būdas yra vis sparčiau populiarėjantis visame pasaulyje. Ir ne be reikalo – yra net keletas priežasčių, kodėl saulės pagalba generuojama elektros energija yra patrauklus kiekvienam šiuolaikiškam mąstančiam elektros energijos vartotojui.

Energija kuri padeda taupyti

Pagrindinis saulės elektrinės pranašumas yra tai, kad toks energijos gavimo būdas padeda iki 80 procentų sutaupyti elektros išlaidas. Lietuvoje elektros kainos yra labai aukštos ir, panašu, greitu metu tikrai nesumažės. Kas mėnesį elektros kaina bendrame gyventojų patiriamų išlaidų krepšelyje sudaro nemenką sumą. Įsirengus saulės elektrinę turėsite nuosavą elektros energijos generatorių, kuris padės akivaizdžiai sutaupyti pinigus, kuriuos skirti galėsite kitiems svarbiems pirkiniams.

Pigus įrengimas

Sumanius pradėti naudoti saulės baterijomis iš karto galite tikėtis sulaukti ir didžiulės ir piniginės paramos jos įrengimui. Europos Sąjunga šiuo metu visiems namų ūkiams, kuriuose yra įrenginėjami saulės moduliai skiria paramą, kuri padengia didelę dalį išlaidų, patiriamų saulės baterijos įrengimui. ES parama gali sudaryti iki 30% visos įrengimo darbams skirtos sumos.

Padidėjusi turto vertė

Įsirengę saulės elektrinę, Jūs padidinsite savo turto vertę. Atsinaujinančių šaltinių generuojama energija šiuo metu yra itin populiari tarp sąmoningų vartotojų. Tikėtina, kad panaši tendencija ateityje tik vis labiau augs. Įrengę saulės energija varomą elektrinę galėsite būti tikri, kad savo nekilnojamam turtui sukursite didžiulę pridėtinę vertę. Be to, keičiantis laikams ir vis sparčiau augant klimato kaitos grėsmei, negalime žinoti, kada būsime priversti pereiti prie elektra varomų automobilių. Įsirengę salės elektrinę jau dabar galėsite būti tikri, kad esate pasiruošę artėjančioms pokyčiams.

Paprasta priežiūra

Tvarkingai ir pagal nurodymus įrengti saulės moduliai nereikalauja sudėtingos priežiūros. Vis dėl to, tam, kad ta priežiūra galėtų būti atlikta veiksmingai ir be neigiamų padarinių, patiems jos atlikti nerekomenduojama. Tačiau tai toli gražu ne problema – dažniausiai sistemų gamintojai ir pardavėjai suteikia ilgametę garantiją ir elektrinės priežiūros servisą.

Add Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *