Ar saugu ir kaip įsigyti vaistus internete? - NPN.lt

internetine vaistine

Ar saugu ir kaip įsigyti vaistus internete?

By straipsniai 0 Comment 2017-02-18

internetine vaistineAtrodo, kad internete jau galima įsigyti beveik viską. Tačiau dėl vaistų pirkimo elektroninėje erdvėje dvejojame. Dvejojame ne dėl to, kad keistai vertiname technologijas. Anaiptol, dvejojame savimi, t.y. ar tinkamai pasirinksime. Tad pabandykime išsklaidyti šiuos mitus.

Amerikiečių pavyzdys

Jungtinėse Amerikos valstijose vaistinėse galima įsigyti beveik viską. Aš nejuokauju. Tikrai beveik viską – nuo beveik alkoholinių mėtinukų iki žaislų, ar įvairių valymo priemonių namams ar kosmetikos.

Yra dalis vaistų, kurių pardavimas ribojamas, ir ta dalis parduodama tik su receptu. Tačiau daugelis vaistus, vitaminus, maisto papildus ar kitus legalius preparatus perka kur yra internetine vaistine.

Ką galima gauti internete?

Internete vos vienu pelytės spustelėjimu galite gauti prieigą prie visų Lietuvoje ir užsienyje veikiančių vaistinių. Pasirinkti vieną iš jų galite pagal kainą, atsiuntimo sąlygas ar kitus aktualius faktorius. Šiandien, populiariausios yra: gintarinė vaistinė internetu, camelia vaistinė internetu, norfos vaistinė, euro vaistinė ir benu vaistine. Būtina paminėti, kad kiekviena iš jų turi savo išskirtinumų pluoštą.

Dažniausiai gintarinė vaistinė akcijos daromos grožio preparatams, camelia vaistinė akcijos – maisto papildams ir vitaminams. Tačiau svarbu ne tik akcijos, o specialistų, su kuriais internetu galima bendrauti visą parą konsultacijos. Vaistai yra ne bateliai. Tad natūralu, kad klausimų juos pirkdami turime daugiau. Tačiau konsultantės mums mielai į juos atsakys, kaip ir tradicinėje vaistinėje. Todėl apsipirkti galima visą parą, o tai paprasčiau nei tradicinė vaistų paieška vaistinėse.

Siuntimas

Patvirtinus užsakymą, jeigu jis siekia tam tikrą sumą, kurią nustato kiekviena internetine vaistine, siuntimas bus nemokamas. Todėl geriau pirkti rečiau, bet tiksliai pagal sudarytą sąrašą. Vis dėlto, kartais internetine vaistine siūlo nemokamą siuntimą, net perkant ir vieną, nebrangų daiktą.

Taigi, patvirtinus užsakymą, jį gausite per kelias dienas. Atsiskaityti galima bus prekes pristačiusiam kurjeriui, o jeigu būsite nepatenkinti, galėsite prekę grąžinti. Bet kuri internetine vaistine yra įpareigota laikytis tradicinėje vaistinėje galiojančiomis prekybos ir vartotojų teises reglamentuojančiomis taisyklėmis. Tad vartotojas nerizikuoja niekuo.

Svarbu:

Preparatai gali būti siunčiami į užsienį, tarkim, Didžiąją Britaniją, tačiau siuntimo terminas bus keliomis dienomis ilgesnis.

Add Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *