Anglų kalbos kursai: pasirinkite tinkamus - NPN.lt

www.kolibriometodas.lt

Anglų kalbos kursai: pasirinkite tinkamus

By straipsniai 0 Comment 2015-04-02

www.kolibriometodas.ltKuria gi kalba galima susišnekėti beveik visose pasaulio šalyse? Žinoma, anglų. Pastaruoju metu šios kalbos populiarumas yra smarkiai išaugęs. Kadangi didelę reikšmę visų mūsų gyvenime užima virtualus pasaulis – internetas – tad ir su anglų kalba susiduriama ženkliai dažniau. Kadangi internete didžioji dalis visos informacijos yra pateikiama anglų kalba.

Dabar anglų kalbos jau mokoma mokyklose. Kai kurie darželiai net siūlo anglų kalbos pamokėles darželinukams. Nemokėdami anglų kalbos, vargu, ar šiais laikais galite tikėtis užimti aukštas pareigas ir sėkmingai kopti karjeros laiptais.

Gyvenime daugelis mūsų daugiau ar mažiau susiduria su anglų kalbos poreikiu. Tokiu atveju reikia arba mokytis kalbos iš pradžių, arba tobulinti turimas žinias. Pavyzdžiui, jei mokėtės anglų kalbos mokykloje, tada studijų metu turėjote tai kaip užsienio kalbos dalyką, tai, tikėtina, kad mokate kalbą maždaug B1 ar B2 lygiu. Tačiau, pavyzdžiui, pretenduojate į pareigas, kurioms reikalingos C lygio anglų kalbos žinios. Tokiu atveju iškyla poreikis tobulinti savo anglų kalbos žinias. Kitas pavyzdys – Jūs nesate mokęsis anglų kalbos, tačiau darbe reikalaujama bent minimalių šios kalbos žinių. Taigi, Jums privalu mokytis šios užsienio kalbos nuo pradmenų.

Dažniausiai tam pasirenkami anglų kalbos kursai. Žinoma, galite mokytis ar tobulintis ir savarankiškai. Anglų kalbos kursai www.kolibriometodas.lt metodu – užtrunka vieną savaitę ir pasiekiami stulbinami rezultatai. Tai naujas mokymosi metodas, kuris perteikiamas per savaitę ir toliau gilinamos anglų kalbos žinios savarankiškai. Skubantiems – tai tikrai verta išbandyti.

Anglų kalbos kursų pasiūla, ypač didžiuosiuose Lietuvos miestuose, labai didelė. Todėl galite rinktis pagal savo kriterijus. Tiesa, piniginiu atžvilgiu anglų kalbos kursų pasiūla mažai kuo skiriasi viename mieste. Pavyzdžiui, Vilniuje vyrauja apylygės anglų kalbos kursų kainos, kitame mieste – tokia pat situacija. Pigesnius kursus galite rasti nebent mažuosiuose Lietuvos miesteliuose, kur anglų kalbos kursų poreikis nėra toks didelis palyginti su didmiesčiais.

Daugelis anglų kalbos kursus renkasi pagal strateginę vietą. Šiuo atveju dažniausiai yra du pasirinkimo kriterijai: kuo arčiau namų arba kuo arčiau darbovietės.

Renkantis, kurioje kalbų mokykloje anglų kalbos kursus lankyti, tikslinga atsižvelgti į kursų kokybę. Pastaroji didžiąja dalimi priklauso nuo pedagogo, kuris tuos kursus veda. Ne paslaptis, kad didelė anglų kalbos paklausa sąlygoja ir ne itin kokybiškų paslaugų teikimą. Todėl būtinai pasidomėkite apie tą kalbos mokyklą, kurią pasirinkote. Geriausia, jei turėsite kelias alternatyvas ir iš jų rinksitės. Informacijos rinkimui puikiai pasitarnauja šiuolaikinė technologija – internetas. Paieškokite informacijos apie tas mokyklas, iš kurių renkatės. Būtinai pasiskaitykite joje lankiusiųjų kursus atsiliepimus. Pasidomėkite mokytoju. Paieškokite informacijos ir apie jį: kas jis, kiek laiko dėsto anglų kalbą, kur mokėsi, tobulinosi, kokie jo pasiekimai šioje srityje ir t.t. Visą surinktą informaciją palyginkite ir pasirinkite priimtiniausią variantą.

Anglų kalbos kursai – tai nemaža finansinė investicija, kadangi pamokos kainuoja pakankamai brangiai. Todėl investuokite tik ten, kur Jus mokys kokybiškai ir padės siekti rezultatų. Daugelis anglų kalbos kursus siūlančių kalbų mokyklų siūlo nemokamą pirmąją pamoką. Būtinai pasinaudokite šia galimybe ir nueikite. Jei turite kelias kalbų mokyklų alternatyvas, iš kurių renkatės, apsilankykite jų visų pirmosiose pamokose. Realiai pamatytas vaizdas, dėstymo metodai, mokymo būdai ir kt. leis Jums lengviau pasirinkti. Internetinėse mokyklų svetainėse informacija, žinoma, pateikiama labai gražiai, išryškinami tik teigiami dalykai. Tačiau kartais tas vaizdas subliūkšta apsilankius vienoje pamokoje. Tad neatmeskite šios nemokamos pamokos galimybės.

 

Add Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *