Viskas, ką turite žinoti apie kadastrinius matavimus - NPN.lt

kadastriniai matavimai

Viskas, ką turite žinoti apie kadastrinius matavimus

By straipsniai 0 Comment 2015-04-18

Kadastriniai matavimai – tikslus žemės sklypo nustatymas su visais jame esančiais pastatais, tuo pačiu įvertinant geodezinius rodmenis. Pasinaudoti paslauga rekomenduotina tuomet, kai siekiama įvertinti žemės sklypo vertę, pastatomas naujas pastatas arba prieš pardavimą. Gauti duomenys yra suvedami į valstybinę geodezinių duomenų koordinačių sistemą.

kadastriniai matavimaiKadastriniai matavimai atliekami pasisamdžius profesionalią komandą. Naudojantis tinkama įranga stengiamasi paslaugą atlikti kuo greičiau. Priklausomai nuo žemės sklypo sudėtingumo ir dydžio procesas gali trukti nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių. Esant poreikiui prioritetiškai klientui paslauga gali būti kur kas greičiau suteikiama, tačiau tai papildomai kainuoja.

Matavimams atlikti reikia tam tikrų dokumentų. Jei klientui nepavyksta gauti, tuomet profesionali komanda pasirūpina likusiais. Svarbiausia, kad po proceso duomenys taip pat sutvarkomi įmonės. Taigi, klientui nereikės beveik niekuo rūpintis.

Reikalingi dokumentai:

  1. Savininko paso arba asmens tapatybės kortelės kopija.
  2. Preliminaraus žemės sklypo planas (jei neturite – kreipkitės į savo miesto savivaldybę).
  3. Sklypo teisinių duomenų įrodančių, kad tam tikras asmuo yra teisėtas savininkas.
  4. Kitų dokumentų, kurie yra susiję su žemės sklypu ar jame esančiais pastatais.

Kadastriniai matavimai skiriasi ir kainos aspektu. Viskas priklauso nuo to, ar jums reikalingi tik minėtieji, ar taip pat ir geodeziniai. Žinoma, kokio dydžio plotas yra ir kiek laiko tyrimo procesas reikalaus. Internete galima rasti nemažai įmonių, kurios siūlo pasinaudoti jų paslaugomis. Šiuo atveju visada galite ieškoti varianto, kuris labiausiai tenkina jūsų finansinius poreikius. Preliminarią pinigų sumą, kurią teks sumokėti už paslaugas, galite susižinoti paskambinę tam tikrais telefonų numeriais arba nukeliavę į įmonę.

Geri savo srities specialistai bendradarbiauja su architektais, taip pat sutvarko visus buhalterinius dalykus. Procesas atliekamas nuo pradžios iki galo, kad žemės sklypo savininkui netektų dėl nieko sukti galvos.

Add Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *