Tinkamai parinktos grindjuostės padeda sukurti išbaigtumo įspūdį - NPN.lt

grindjuostės

Tinkamai parinktos grindjuostės padeda sukurti išbaigtumo įspūdį

By straipsniai 0 Comment 2016-09-05

grindjuostėsPažvelgę į kai kuriuos daiktus žinome, kiek jie kainuoja. Nors kartais tai gali būti apgaulinga. Pavyzdžiui, neaišku, ar to gatvės praeivio rankoje „iPhone“, kainuojantis pusseptinto šimto eurų, ar gerokai pigesnė kopija. Dar daugiau su kaina susijusių klausimų kelia grindjuostės, nes neturint nieko bendra su būsto remontu sunku įsivaizduoti, kiek gali tekti atseikėti už šias interjero dalis.

Grindjuostės lyg ir neturėtų kainuoti kosminių pinigų. Juk tai ne didžiulė spinta ar plačiaekranis televizorius. Tai ne šaldytuvas ar minėtasis „iPhone“. Tačiau faktai, kad vadinamieji plintusai nepasižymi technologinėmis įmantrybėmis ar nėra užimantys milžiniškų plotų, nepaneigia efektyvumo ir reikalingumo. Ne ką mažiau nei kaina žmones domina dizaino įvairovė. Juk kiekvienas, besiruošiantis remontuoti būstą, supranta, kad išlaidų tikrai bus. Prie grindų ir sienos montuojamos juostos nesudarys didžiausios biudžeto dalies, tad ir jų kainos klausimas kiek nublanksta, palyginti su sofos ar namų kino sistemos pasirinkimu. Bet tai nereiškia, kad nublanksta ir reikšmė.

Priešingai. Grindjuostės, net jei ir nekainuoja sunkiai įkandamų sumų, yra funkcionalios ir dailios. Be jų kambarys atrodytų tarsi neužbaigtas. Ne tik atrodytų, tačiau ir būtų neužbaigtas. Juk tada, kai tarp grindų ir sienos nieko nėra, patalpa negalėtų būti apibūdinama kaip harmoninga.

Kitas svarbus punktas kalbant apie grindjuostes yra tvarkymas. Būsto tvarkymo tema aktuali dėl įvairių priežasčių. Švariame kambaryje maloniau, tvarka kartais prilyginama vidinio pasaulio pusiausvyrai. Be specialių grindų juostų tvarkymo procesai apsunktų. Kaip reikėtų tvarkingai išvalyti tuos tarpelius tarp sienos ir grindų dangos? Juk ir taip yra ką veikti norint, kad visi kampai blizgėtų. O čia dar prisidėtų sunkiai prieinami tarpeliai.

Kai kurių dalykų kartais nė nepastebime. Bet tada, kai jų nėra, suvokiame jų naudą. Į šią kategoriją grindjuostės patenka ne tik dėl tvarkymosi procesų. Sakykim, jus pakviečia į svečius. Draugai ką tik baigė namo statybas ir dabar ruošia įkurtuvių vakarėlį. Jei kambaryje trūksta grindjuosčių, tai iškart atkreipia dėmesį. Tokia nedidelė detalė, bet tokia reikšminga. Kambarys be jų – tarsi da Vinčio „Mona Liza“ be paveiksle esančios moters.

Išbaigtumas gaunamas tada, kai galima rinktis iš plataus asortimento. Gamintojai ir pardavėjai apie tai pagalvojo – dabar parduotuvėse apstu pačių įvairiausių interjero detalių. Skirtingos medžiagos, spalvos, formos – prisitaikymas prie pirkėjų poreikių.

 

 

 

 

 

Add Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *