Sveiki! - NPN.lt

Jūs tikriausiai ieškojote interneto svetainių talpinimo paslaugas teikiančios bendrovės Serveriai.lt? Gaila, bet įsivėlė nedidelė klaidelė įvedant interneto puslapio adresą. Šis puslapis yra srveriai.lt

Hostingo paslaugų ieškokite adresu www.serveriai.lt

Serveriai.lt yra neabejotina rinkos lyderė svetainių talpionimo rinkoje. Šioje srityje įmonė dirba jau daugiau nei 10 metų, todėl yra sukaupusi nerealiai didelę patirtį ir ištobulinusi iki begalybės savo paslaugas. Serveriai.lt siūlo gana neblogas kainas, taip pat pastoviai siūlo tam tikras nuolaidas:

Nuolaidos taikomos tik naujiems klientams. Lojaliems klientams taip pat suteikiamos nuolaidos, taip kad būti serveriai.lt klientu tikrai apsimoka – kalbu iš patirties.

Užsiregistravus Serveriai.lt visas paslaugas galima valdyti internetu per savo paskyrą. Jei iškyla kokių problemų – visada galima kreiptis pagalbos. Paprastai į pagalbos šauksmą atsiliepiama gana greitai, tad customer support paslauga labai gera.

Svetainių valdymas irgi puikus, nes beveik nereikia jokių HTML žinių. Labai gerai pradedantiesiems, kurie nėra patyrę sistemų administratoriai.

Lietuva – nedidelė šalis, tad natūralu, kad rinkos lyderiai dirba su visais klientais – tiek stambiais, tiek smulkiais – norinčiaus tik asmeninio puslapio ar kuriančio naują Facebook socialinį tinklą su milijonais lainkytojų. Pigus hostingas Lietuvoje yra kasdienybė, nes rinkoje veikia ne viena įmonė. Kur konkurencija – ten kainos geros.

***

Mano projektai/paslaugos/sugebėjimai:

SEO tekstų rašymas | Tinklaraščiai | Interneto rinkodaros konsultacijos

(ten ir rasite mano kontaktus)

Add Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *