Nešiojami kompiuteriai ir verslui ir pramogoms - NPN.lt

nešiojami kompiuteriai

Nešiojami kompiuteriai ir verslui ir pramogoms

By straipsniai 0 Comment 2015-03-16

nešiojami kompiuteriaiKompiuterių įvairovė dabar didžiulė, todėl visi, kas tik pageidauja turėti asmeninius poreikius atitinkantį kompiuterį, gali tai padaryti pora valandų pasivaikščioję po elektronines parduotuves. Nebūtinai lietuviškas, galima ir užsienietiškose, tik siuntimas gali papildomai kainuoti… Nešiojami kompiuteriai tiks ir pramogoms, ir darbui ir studijoms.

Pigūs nešiojami kompiuteriai

Nebrangūs tie „laptopai“ dabar. Vos 200-300 eurų kainuoja nauji, tačiau ne itin galingi kompiuteriai. Dėl to prieš juos įsigyjant būtina pasižiūrėti į techninius duomenis, palyginti. Aišku, reikia tvirtai apsispręsti ir dėl naudojimo. Jei tai žaidimams skirta įranga, apie pigumą teks pamiršti. Rekomenduojami nešiojami kompiuteriai Samsung yra pakankamai galingi ir kokybiški, tačiau jie yra brangūs. Jei tik interneto naršymui – tiks ir už tokią kainą įsigyti „laptopai“.

Visada pasidomėkite, ar yra nešiojami kompiuteriai su akcija, ar ne. Pirkdami su nuolaidomis galite nemažai sutaupyti. Nešiojami kompiuteriai išsimokėtinai yra kitas būdas nebrangiai apsipirkti ir įsigyti tikrai gerus daiktus. Pasidomėkite lizingo pasiūlymais el. parduotuvėse ir nemokėkite visko iš karto. Aišku, galutinė kaina bus didesnė, bet ką padarysi, kai dirbti kompiuteriu norisi jau dabar.

Dar vienas būdas sutaupyti – naudoti nešiojami kompiuteriai. Jų pasiūla yra gana didelė, tačiau reikia ieškoti per skelbimų puslapius, nes oficialios interneto parduotuvės labai retai parduoda naudotus. Jų darbas daugiausiai yra su naujais kompiuteriais.

Nešiojami kompiuteriai žaidimams ir verslui

Verslui paprastai reikia galingesnių kompiuterių su atitinkamomis biuro programomis (populiariausia Office365). Čia labiausiai tiks nešiojami kompiuteriai Dell. Jie yra vidutinės klasės ir pagal galingumą ir pagal kainą. Puikus kainos ir kokybės santykis. Jei ieškote kur kas prestižiškesnių gaminių, paprastai rekomenduojami nešiojami kompiuteriai Sony Vaio. Taip pat tinka ir Toshiba, Samsung. Aišku, Apple įsitaisęs prestižo viršūnėje.

Žaidimams skirti „laptopai“ yra dar galingesnis ir brangesni. Jie išsiskiria ne tik savo techninėmis savybėmis, bet ir išvaizda. Pasižiūrėkite, kaip atrodo Alienware serija ir suprasite, kad stilius svarbus ir nešiojamiems.

Elektroninėse parduotuvėse šių įrenginių gausa tikrai pribloškia. Rinkitės vadovaudamiesi sveiku protu, nes kartais žema kaina gali neatitikti jūsų poreikių. Reikės papildomų investicijų, o gal net ir teks kompiuterį pakeisti…

 

Add Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *