Nebrangus ir kokybiškas vestuvių fotografas – pagal ką rinktis, norint gero rezultato? - NPN.lt

vedybų fotografas

Nebrangus ir kokybiškas vestuvių fotografas – pagal ką rinktis, norint gero rezultato?

By straipsniai 0 Comment 2015-10-22

vedybų fotografas  Kokybiškas ir nebrangus vedybų fotografas šiomis dienomis yra tikra retenybė, tačiau faktas, jog tokių fotografų, kurie savo darbą atliktų ne tik kokybiškai, tačiau ir už prieinamą kainą, tikrai yra. Tai, kaip galite juos atrasti, galėsite sužinoti šiandienos straipsnyje, kadangi apžvelgsime svarbiausius paieškos kriterijus, kurie padės didėje fotografų pasiūloje rasti tuos, kurių paslaugų kaina atitiks jūsų lūkesčius.

Nesirinkite populiariausių fotografų

Renkantis fotografą, dažniausiai žmonės ima tuos, kurie išsiskiria dideliu populiarumu. Toks pasirinkimas savaime suprantamas – didelis populiarumas praktiškai garantuoja tai, jog vestuvių fotografas savo darbą atlieka kokybiškai. Vis dėlto, tai taip pat reiškia, jog jo teikiamų paslaugų kainos yra ypač aukštos, todėl jei finansai jums yra svarbus aspektas, didžiausią populiarumą turinčių paslaugų tiekėjų stenkitės vengti. Tad kur ieškoti vestuvių fotografų, jei ne jų reprezentacinėse svetainėse, kurios yra populiariausios paieškos sistemų pateikiamuose rezultatuose, ar daugiausiai sekėjų turinčiuose socialinių tinklų paskyrose? Sprendžiant šią užduotį teks įdėti nemažai darbo, kadangi mažesnį populiarumą turinčius fotografus atrasti yra išties nelengva. Vis dėlto, skirkite tam bent keletą valandų bei tiek socialinių tinklų paieškų platformose, tiek ir įprastose paieškos sistemose, išbandykite įvairias paieškos frazes susijusias su vedybų fotografais, kas leis jums atrasti pakankamai didelį kiekį mažesnį populiarumą turinčių fotografų, kurie, atitinkamai, išsiskirs ir mažesniais įkainiais nei populiariausieji jų konkurentai.

Vestuvių fotografas iš mažesnio miesto – mažesnės kainos garantas

Dažniausiai, siekdami, kad reikėtų už gautas paslaugas sumokėti kuo mažiau, žvelgiame į vestuvių fotografų populiarumą, atliekamų darbų kokybę ar tiesiog turimą įrangą bei teikiamų paslaugų spektrą. Vis dėlto, yra ir dar vienas aspektas, kuris leidžia sutaupyti renkantis vedybų fotografus bei yra ypač patogus siekiant skirstyti juos – tai yra miestas ar vietovė, kuriame yra įsikūręs fotografas. „Kaipgi tai gali įtakoti galutinę paslaugų kainą“, paklausite? Kaip fotografavimo paslaugų kainos skiriasi skirtingose pasaulio valstybėse, taip jos skiriasi ir skirtinguose valstybių miestuose, kadangi jie skiriasi tiek paslaugos pasiūla, tiek paklausa, tiek ir bendra miesto ekonomine situacija bei daugybe kitų svarbių aspektų. Būtent dėl to, už vedybų fotografų teikiamas paslaugas Vilniuje mokėsite nuo kelių iki keleto dešimčių procentų daugiau nei už tas pačias paslaugas Utenoje. Vilniuje fotografų rinka yra žymiai didesnė bei stipresnė, kas lemia tiek didesnes šių paslaugų kainas, tačiau mažų miestelių fotografai dažnai niekuo nenusileidžia didžiųjų miestų fotografams, o jų kaina yra kur kas mažesnė.

Taip, jei jūsų prioritetas yra aukšta vedybų fotografavimo paslaugų kokybė neįdedant daug pastangų į vestuvių fotografo paieškas, tuomet didieji Lietuvos miestai kaip Vilnius, Klaipėda ar Kaunas yra geriausias pasirinkimas. Vis dėlto, jei negalite bereikalingai mėtytis turimomis lėšomis bei kiekvienas piniginėje esantis euras ar net euro centas jums turi ypač didelę vertę, tuomet optimaliausias vestuvių fotografas jūsų poreikiams neabejotinai bus iš mažesnio Lietuvos miesto, kadangi standartiniai tokio vestuvių fotografo įkainiai yra žymiai mažesni nei fotografų iš minėtų didžiųjų šalies miestų. Taip, renkantis fotografą iš nedidelio miestelio, neretai gali tekti susidurti su nekokybiškai savo paslaugas atliekančiais fotografais, tačiau jei įdėsite pakankamai pastangų, rezultatas nenuvils – sumokėsite nedaug, o kokybė bus garantuota.

Add Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *