Nauji butai Vilniuje ir jų pasirinkimo kriterijai - NPN.lt

nauji butai Vilniuje

Nauji butai Vilniuje ir jų pasirinkimo kriterijai

By straipsniai 0 Comment 2015-07-15

nauji butai VilniujeSparčiai auganti nekilnojamojo turto rinka verčia iš naujo permąstyti būsto pasirinkimo kriterijus. Statistikos duomenys rodo, kad nors kaina yra vienas svarbiausių pasirinkimo rodiklių, vis dėlto esminio vaidmens nebeatlieka. Nauji butai Vilniuje stebina savo pasiūla: pirkėjas gali rinktis iš kelių dešimčių jo lūkesčius atitinkančių butų. Vis dėlto amžinasis klausimas išlieka – ką turime žinoti, prieš priimdami galutinį sprendimą? Nekilnojamojo turto ekspertai ragina neskubėti ir visų pirma racionaliai įvertinti savo ir savo šeimos poreikius – nepamirškite, kad butas yra viena didžiausių viso gyvenimo investicijų, todėl skuboti sprendimai gali tapti skaudžia gyvenimo pamoka.

Vienas svarbiausių kriterijų, lemiantis pirkėjų apsisprendimą, yra namo kokybė. Nauji butai Vilniuje skiriasi gamybinėmis medžiagomis, projektais ir energinio naudingumo klasėmis. Daug lemia ir laikas, per kurį buvo pastatytas konkretus statinys, statybų eigos kontrolė ir planavimas. Labai svarbu įvertinti ir konkretų rajoną. Vilnius yra nuolatos augantis miestas, sudarytas iš atskirų ir savita atmosfera išsiskiriančių rajonų.

Jauniems ir aktyviems pirkėjams rekomenduojami arčiau miesto centro esantys rajonai. Nors tokioje aplinkoje turėsite kovoti su nuolatiniu triukšmu, vis dėlto mėgausitės aplinkinių draugija ir vos per kelias minutes pasieksite pamėgtas miesto vietas, jaukias kavines ir garsiuosius naktinius klubus. Gyvendami miesto centre visuomet būsite įvykių sūkuryje, dalyvausite miesto šventėse ir galėsite mėgautis naktinio gyvenimo privalumais. Tiesa, butai Vilniaus centre paprastai kainuoja šiek tiek brangiau, tačiau vertindami finansinius niuansus, neturėtumėte pamiršti ir kitų rodiklių, pvz., gyvendami centre neturėsite sukti galvos dėl brangių viešojo transporto bilietų.

Praktiški pirkėjai, vertinantys patogumą, renkasi tolėliau nuo miesto centro nutolusius butus, pvz., Žirmūnų, Lazdynų, Perkūnkiemio, Naujamiesčio ir kt. rajonus, kurie išsiskiria puikiomis susisiekimo galimybėmis. Nors kelionių viešuoju transportu ar nuosavu automobiliu neišvengsite, vis dėlto nesunkiai pasieksite svarbiausius miesto centrus, mokymosi įstaigas, poliklinikas ar prekyvietės.

Jei vertinate ramybę, nauji butai Vilniuje visų pirma turi užtikrinti jūsų privatumą ir saugumą. Gyvendami atokiau nuo miesto centro, atitrūksite nuo šurmulio ir automobilių spūsčių, be to, galėsite pamiršti skubėjimą ir nuolatinį stresą. Paprastai šalia šių rajonų auga žaliuojantys parkai, įrengiami dailūs sodeliai. Tai puiki vieta jaunoms šeimoms, ieškančioms jaukių vietų pasivaikčiojimams su vaikais ar didesnių žaidimų aikštelių.

Siekdami priimti teisingą sprendimą, nepamirškite racionaliai įvertinti šiam pirkiniui skirto biudžeto. Jei nusprendėte imti paskolą, pagalvokite, ar tikrai galėsite grąžinti pasiskolintą sumą, ar jūsų negąsdina įsipareigojimai ir palūkanos. Nepamirškite įvertinti šildymo sąskaitų, būsto atnaujinimo ir buitinės technikos remonto darbų.

Add Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *